На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Зміст Маркетингова робота Опис і заголовки для побудови вашої команди

  1. Три найпопулярніших статей з опису контент-маркетингу
  2. HubSpot
  3. Опис роботи вхідного менеджера маркетингу
  4. Маркетингова група Insider
  5. Працездатний
  6. Архітектура вмісту Маркетинг Опис роботи
  7. Ідеї ​​для кращого опису маркетингу вмісту
  8. Приклади опису роботи з вмістом
  9. Менеджер з маркетингу вмісту (Дрейф)
  10. Стратегічний контент (Нью-Йорк Таймс)
  11. Blogger (Adidas)

  Зростає ваша команда маркетингу вмісту? Ти не один. І знайти і найняти правильного маркетолога нелегко. Насправді, це проблема, з якою зіткнулися 45% керівників реклами та маркетингу та контент-маркетингу Заробітна плата зросла більш ніж на 5% порівняно з минулим роком згідно з Творчою групою. Ця посада буде вирішувати те, що ваш опис контент-маркетингу повинен відрізнятися від інших.

  Заробітна плата зросла більш ніж на 5% порівняно з минулим роком

  Отже, як ви можете отримати ваші описи контент-маркетингу, щоб виділитися з інших? Захистіть бажання перевищувати час створення списку завдань, залишивши його HR або просто скопіювавши і вставши результат, який ви гуглили (так, що включає цю публікацію). Зрештою, ви наймаєте письменників, і посадова інструкція допоможе сформувати ранні враження від вашої компанії та вашої команди. Якщо ви хочете привернути увагу найпопулярнішого таланту у вашому регіоні, закрийте рукави, покладіть вашу маркетингову капелюх і складіть опис роботи, який творчо (і точно!) Захоплює унікальну можливість, яку ви пропонуєте.

  Прочитайте, щоб перевірити:

  • Наш огляд трьох найкращих результатів пошуку Google для "Опис маркетингових завдань з вмісту"
  • Основна архітектура опису контент-маркетингу
  • Ідеї ​​для створення найкращих посадових інструкцій з маркетингу вмісту
  • Наш улюблений опис вмісту маркетингу онлайн зараз

  Три найпопулярніших статей з опису контент-маркетингу

  Три найпопулярніших статей з опису контент-маркетингу

  HubSpot

  Це повний пост, що охоплює дванадцять посадових інструкцій, які ви повинні найняти, щоб мати команду маркетингу контенту. Цей пост включає в себе описи від вхідного менеджера з маркетингу до блогера до SEO менеджера. Ця посада є прекрасним ресурсом для базових посадових інструкцій, а також причин, чому ви можете створити позицію і що шукати в додатку. Хоча не всі позиції є “позицією маркетингового контенту” як такої, корисно подивитися на інші посадові інструкції, щоб визначити, чи є менеджер з контент-маркетингу дійсно тим, що ви шукаєте. Як творці терміна «вхідний маркетинг» їх вхідний маркетинг менеджер посади описується. Ось :

  Опис роботи вхідного менеджера маркетингу

  Якщо ваш відділ маркетингу тільки починає робити перехід до вхідного підходу, можливо, вам все одно доведеться довести успіх вашої вхідної маркетингової програми.

  Якщо це так, то ви, ймовірно, буде шукати найняти все-в-одному вхідного маркетолога - той, хто може побудувати і виростити вашу вхідну маркетингову стратегію з нуля. Шукайте когось, хто дуже самовмотивований і універсальний… і отримує матеріал. (І якщо ви все ще намагаєтеся переконати свого боса, щоб перехід на вхідний в першу чергу, скачайте ці 100 статистичних даних, графіків і графіків, щоб допомогти вам отримати вхідний бай-ін маркетинг .)

  Описання роботи:

  Ми шукаємо дивовижний, керований даними вхідний маркетолог, який володіє більшістю маркетингової воронки для нашої компанії. Ви будете відповідальні за залучення трафіку сайту, перетворення цього трафіку в нові лідери для бізнесу, і виховання цих потенційних клієнтів призведе до близьких до клієнтів, останній з яких лідерство продажів допоможе вам досягти.

  Обов'язки:

  • Створюйте та керуйте багатим вмістом / редакційний календар що привертає кваліфіковану аудиторію до нашої власності (включаючи публікації в блогах, шпалери, книги, звіти, вебінари, інфографіку тощо).
  • Розширюйте потенційну кількість потенційних клієнтів, включаючи маркетологічних потенційних клієнтів, шляхом перетворення трафіку сайту через дзвінки на дію, цільові сторінки та вміст головного покоління (включаючи пропозиції).
  • Оптимізуйте нашу автоматизацію маркетингу та керуйте процесами виховання через електронну пошту, вміст та соціальні канали.
  • Встановіть аналітику із замкнутим контуром з продажами, щоб зрозуміти, як наша вхідна маркетингова діяльність перетворюється на клієнтів, і постійно вдосконалювати процес конвертації клієнтів.

  Вимоги:

  • BA / BS ступінь або еквівалентний досвід роботи
  • Деякий минулий досвід маркетингу кращий
  • Відмінний комунікатор і творчий мислитель, з можливістю використання даних для інформування всіх рішень
  • Знання в автоматизація маркетингу і програмне забезпечення для блогів для того, щоб генерувати трафік, перетворювати відвідувачів на потенційних клієнтів, а потім розвивати їх (за допомогою динамічних робочих процесів) на перетворених клієнтів
  • Навички бонусів: HTML / CSS, Adobe Creative Suite.

  Маркетингова група Insider

  Маркетингова група Insider робить велику роботу по переробці всіх кваліфікацій, які менеджер з маркетингу змісту може мати на три навички. Вони такі:

  1. Створення зміст людей насправді хоче

  2. Обмін вмістом на каналах, які вони використовують

  3. Вимірювання результати контент-маркетингової діяльності

  Для їх повного опису завдання менеджера маркетингу вмісту, перевірте повний блог.

  Працездатний

  Простий і доречний, ця посада є повноцінним, контент-маркетинговим завданням менеджера. Використовуйте цю посаду як відправну точку для створення власного опису посадового маркетингу. Працездатна має велику бібліотеку маркетингових посадових інструкцій, перевіряйте інші посадові інструкції на своєму веб-сайті, щоб побудувати всю вашу маркетингову команду.

  Архітектура вмісту Маркетинг Опис роботи

  Нью-Йорк пташиного польоту міста

  Основна архітектура опису завдання контент-маркетингу повинна включати:

  1. Посада
  2. Опис ключових обов'язків
  3. Кількість очікуваного досвіду
  4. Технології / інструменти, які вони повинні використовувати
  5. Ключові товариші по команді, з якими вони працюватимуть або тісно співпрацюватимуть
  6. Діапазон заробітної плати
  7. Інформація про компанію, які проблеми вона вирішує і кому вона служить

  Навіть основи вимагають деякої витонченості. Перевіряти Таємний рекрутер наукові підказки включають ідеальну довжину для вашої посади (спойлер: 50-60 символів).

  Ідеї ​​для кращого опису маркетингу вмісту

  Швидкий пошук Google для "Опис маркетингових завдань з вмісту" (станом на вересень 2017 р.) Поверне ці три найкращі результати (за винятком працевлаштувань / пошукових систем). Після перегляду кожного, я відчуваю себе почуттям як Goldilocks змісту маркетингових посадових інструкцій, кожен надає деяку допомогу, але залишаючи трохи більше, щоб бути бажаним.

  Занадто слабкий: Шаблон менеджера контент-маркетингу - Вдало названий шаблон, це дійсно лише мінімум ключових обов'язків, інструментів і технологій.

  Краще: Маркетингові групи Insider Опис завдання менеджера контент-маркетингу має дещо більшу глибину і галузеву специфіку термінології, але все ще не вистачає особистості.

  Майже правильно: 12 маркетингових описів HubSpot не обмежуються лише ролями маркетингового вмісту, тому тут ви знайдете трохи всього. Що мені найбільше подобалося - це використання статистики промисловості, щоб продемонструвати важливість і масштаби впливу ролі - маркетологи люблять бути втішними, і ми всі шукаємо спосіб зробити помітний вплив. Вибір слова також дуже розширювався і може бути використаний для демонстрації важливості та перспективи організації маркетингу. Деякі приклади: «володійте більшістю наших вхідних каналів», «пропозиції та вміст, що завантажується, є основою маркетингової діяльності».

  Згадайте описання робочих місць у контентному маркетингу вище як набір фарб. У вас є контури, щоб направляти вас, але ви обираєте спосіб, у який їх кольору. Ось кілька способів, які ви можете побудувати на шаблонах для створення ідеального опису завдання маркетингу вмісту:

  • Включіть відповідну галузеву статистику, щоб показати важливість ролі та потенційного впливу на компанію
  • Вкажіть приклади деяких найбільш ефективних контентів настільки, наскільки це можливо
  • Якісний і кількісний опис того, як буде вимірюватися успіх у цій ролі
   • Надішліть приклад звітів про ефективність або статистику вмісту, які ви очікуєте від цієї особи

  Швидка порада: Деякі інші речі, які необхідно враховувати під час написання посадової інструкції - це розуміння що мотивує працівників (пільги? Можливість брати на себе власність проектів? Гнучке розклад?) і зрозуміти, що творчий співробітник оцінить в описання роботи.

  Приклади опису роботи з вмістом

  Приклади опису роботи з вмістом

  Все ще застрягли? Ось опис посадових обов'язків для маркетингових ролей, які привернули увагу. При написанні власного опису врахуйте, які навички є критичними для ролі, яку ви наймаєте. Більшість маркетологів вмісту розуміють, що роботодавці шукають гібридне поєднання навичок. Згідно з Керівництвом зарплати Creative Group за 2017 рік:

  Гібридні фахівці користуються попитом. Творчість з навичками поза межами своєї спеціальності є високопродуктивною. Крім того, цифрове знання стає необхідною умовою для багатьох традиційних ролей. Наприклад, графічні дизайнери тепер повинні бути знайомі з веб-макетами або соціальними медіа, а копірайтери повинні мати знання про пошукову оптимізацію. Очікуйте, що ця модель збережеться, оскільки міжвідомча співпраця стане нормою.

  Деякі навички, які необхідно враховувати у вашій посадовій інструкції, включають: аналіз даних, SEO, дизайн, соціальні медіа, відео, управління проектами та більше .

  Менеджер з маркетингу вмісту (Дрейф)

  Повний опис див. Вище. Ми любимо ясність цього опису передбачає, що ця роль буде робити в компанії.

  Що ви будете робити з маркетинговою командою Drift:

  • Ви будете керувати нашою групою контенту, яка включає управління внутрішніми та зовнішніми письменниками, але ви все одно будете письменником першим: ця робота далека від середнього керівництва. Від вас очікується, що ви будете створювати і виробляти 90% часу, так що якщо ви любите керувати людьми і створювати, то ви прийшли в потрібне місце.

  • Ви будете писати різні типи контенту - від інтерв'ю до оригінальних досліджень до тематичних досліджень та запуску продуктів.

  • Окрім створення регулярного вмісту для блогу Drift (2-3x / тиждень), ви станете постійним учасником блогів за межами Drift (гостьові публікації, допоміжні колонки тощо)

  • Ви будете працювати в маркетинговій команді, щоб надати вміст та копіювати, як це необхідно для веб-сайту Drift, розмовних палуб, копій електронної пошти, Drift Studios та інших.

  • Ви також будете відповідати за роботу нашого подкасту, шукаючи мудрість. Це включає в себе управління командою, яка створює та редагує нові епізоди, редакторський календар майбутніх гостей, просування нових епізодів та багато іншого.

  Стратегічний контент (Нью-Йорк Таймс)

  Для повної роботи, перевірте їхній перелік на LinkedIn. Нам дуже сподобалося опис компанії та її роль.

  T Brand Studio - це швидкозростаюча команда енергійних письменників / редакторів, контент-стратегів, відеооператорів, дизайнерів і розробників, які створюють фірмовий контент для рекламодавців The New York Times. Наші клієнти покривають гаму рекламодавців New York Times. Наші клієнти все частіше прагнуть до T Brand Studio, щоб допомогти їм розкрити історії, щоб розповісти їх по своїх каналах.

  Команда T Brand Studio шукає контент-стратега для проведення редакційних консалтингових проектів. Стратегії контенту співпрацюють з нашою 60-ти сильною творчою і виробничою командою, що веде до редакційної стратегії для декількох проектів з маркою контенту. До завдань входить: проведення передпродажних досліджень, концепцій та ідеї для фірмових редакційних стратегій; представлення клієнтам та провідним зустрічам старших / виконавчих клієнтів; мозковий штурм, звітування на місці, написання та редагування білих документів та вичерпні звіти. Ця роль значною мірою є редакційною, майже повністю орієнтована на клієнта і має значну складову подорожі.

  Blogger (Adidas)

  Повний опис див. Вище. У цьому випадку ми любимо їх розділ ключових відносин. Якщо робота має спеціальні вимоги, її розробка може бути гарною ідеєю. Це допоможе заявникам зрозуміти його важливість.

  Ключові відносини

  • США і глобальні бізнес-одиниці та цифрові комунікації.

  • Команда американського маркетингу електронної комерції та ширша команда електронної комерції США в Портленді, яка включає в себе мерчандайзинг сайтів, аналітику, операції та бренд-комунікації.

  • Прес-центр, SEO, власників категорій та активація бренду.

  На додаток до величезної посадової інструкції, пам'ятайте, що компанія для опису грає величезну роль в інтересах талантів. Якщо ви все ще не пощастило набирати потрібних маркетологів, подивіться на культуру вашої компанії.

  Більше про те, як взяти зміст маркетингової кар'єри на наступний рівень, ознайомтеся з цим посібником, створеним за допомогою LinkedIn.

  Більше про те, як взяти  зміст маркетингової кар'єри  на наступний рівень, ознайомтеся з цим посібником, створеним за допомогою LinkedIn

  Отже, як ви можете отримати ваші описи контент-маркетингу, щоб виділитися з інших?
  Пільги?
  Можливість брати на себе власність проектів?
  Гнучке розклад?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ