На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Запущено новий онлайн-сервіс підвищення конверсії Yagla

  1. Головна
  2. статті
  3. Запущено новий онлайн-сервіс підвищення конверсії Yagla
  4. Yagla підвищує конверсію за рахунок того, що дає можливість змінювати контент сторінки (заголовки, підписи, кнопки і зображення) відповідно до пошуковими запитами з рекламної кампанії в Яндекс.Директ. Сервіс дозволяє перетворити звичайну цільову сторінку в мультілендінг - динамічну посадкову сторінку.

   Як правило, користувачі при пошуку певного товару вводять різні запити, але в результаті потрапляють на одну і ту ж сторінку з однаковим змістом. Yagla буде підлаштовувати вміст сайту під пошукові запити з контекстної реклами таким чином, щоб кожен користувач бачив на цільовій сторінці саме ту інформацію, яку він шукав.

   Наприклад, якщо користувач прийшов на сторінку за запитом «вікна в кредит», він побачить заголовок «Пластикові вікна - найдешевші кредити в місті», а за запитом «пластикові вікна на дачу» - заголовок «Пластикові вікна для вашої дачі».

   Сервіс в першу чергу призначений для власників Лендінзі, фахівців по контекстній рекламі, діректологов. Великий ефект використання сервісу Yagla отримають всі, для кого віддача від контекстної реклами є критично важливим параметром успішного бізнесу.

   Для запуску системи потрібно синхронізувати сайт, рекламну кампанію в Яндекс.Директ і Yagla. Cистема одержить від кампанії пошукові запити, для яких необхідно написати тексти і вказати змінювані елементи. Yagla за допомогою унікального автоматичного А / В-тестування визначить версії сторінок, які приносять максимальну конверсію навіть при низькому трафіку.

   Yagla

   має зручний інтерфейс, швидко синхронізується з Яндекс.Директ, не вимагає ручного введення посилань і міток в рекламні кампанії. Система автоматично зберігає напрацьовані показники кликабельности CTR і дозволяє визначати випадки, в яких вихідна сторінка виявляється ефективніше сторінки з підміняти елементами.

   Коментує керівник проекту Олександр Алімов: «Галузі не вистачало продукту, який би не змушував фахівців і охочих ефективно працювати з контекстною рекламою переучуватися і дозволяв би їм на базі своїх щодня використовуваних навичок підвищувати конверсію. Так з'явився проект Yagla ».

   Так з'явився проект Yagla »

   Ще ніхто не написав коментаря, Ви може бути першим.

   Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі, будь ласка авторизуйтесь .

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ