На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  WordPress проти Joomla vs Drupal: Який CMS найкращий?

  1. WordPress
  2. Плюси:
  3. Мінуси:
  4. Drupal
  5. Плюси:
  6. Joomla
  7. Плюси:
  8. Часті запитання

  Існує не заперечує той факт, що WordPress стоїть на вершині будь-якої іншої служби управління контентом, оскільки вона володіє більш ніж 28% всіх веб-сайтів у світі. Однак, було б неправильно говорити, що це єдина CMS, яку користувачі можуть отримати.

  Joomla і Drupal жодним чином не відмовляються від керування якісним контентом. Епічна битва між великими 3 датами ще на 14 років.

  Здалеку, ці три, здається, на тупику, оскільки всі вони мають бажані особливості, яких шукають блогери та веб-розробники. Але існують значні відмінності, про які ми будемо глибше заглиблюватися.

  Тепер давайте уважніше подивимося на те, що насправді є максимуми і падіння кожної людини.

  WordPress

  WordPress

  Плюси:

  • Відповідь: Більшість, якщо не всі Теми WordPress оптимізовані для ефективного завантаження основного сайту на екрани мобільних пристроїв, як і їхні колеги на робочому столі. Забезпечення того, що ваш сайт може відкриватися на будь-якому пристрої, є способом підтвердження того, наскільки він дійсно є гнучким.
  • Зручний для користувача: Вам не потрібно бути головним кодером, щоб дізнатися, як використовувати WordPress. Насправді, це так просто, що навіть початківці можуть використовувати його без турбот. Створення нового повідомлень і сторінок на WordPress - це на відміну від Drupal і Joomla.
  • Потужні SEO плагіни: WordPress ви охоплені в SEO відділ з плагінами, які побудовані тільки з цією метою. Є багато плагінів сторонніх виробників, які оптимізують ваш вміст, а також аналізують сторінки за ключовими словами. WordPress SEO від Yoast і все-в-SEO є кращими плагінами.
  • Відмінна підтримка: за підтримки сотень мільйонів користувачів онлайн, ви, швидше за все, знайдете рішення будь-якої проблеми, з якою ви зіткнетеся з WordPress. Увімкнено офіційні форуми підтримки , кодекс , довідники, блоги або слабі канали, дійсно не бракує допомоги.
  • Теми та плагіни: WordPress буквально складається з арсеналу тем і плагінів, в яких ви обов'язково знайдете той, який відповідає потребам вашого сайту. Ви отримуєте майже будь-яку тему від безкоштовних до оплачуваних тут.
  • Низька вартість обслуговування: Навіть при запуску самостійно розміщений сайт WordPress , Ви знайдете, що це відносно дешевше для запуску, ніж такі, як Joomla і Drupal.

  Мінуси:

  • Безпека: Будучи найпопулярнішою CMS у світі, WordPress стає основною метою для хакерів, спамерів, кібер-злочинців, терористів та багато іншого. Незважаючи на поліпшення протоколів безпеки, WordPress все ще дуже вразливий до цих атак, особливо з додатками та темами сторонніх виробників.
  • Швидкість: Є багато непотрібних кодів, які є загальними і займають багато онлайнових ресурсів, які потім значно скорочують веб швидкість завантаження сторінки . І, як ми всі знаємо, сайт із повільним завантаженням буде відхиляти користувачів у довгостроковій перспективі.
  • Масштабованість: Як ми бачили зі швидкістю, WordPress не дуже добре обробляє великі обсяги даних, як його конкуренти, Drupal і Joomla.
  • Оновлення: Час від часу користувачі отримують оновлення, які не відповідають вимогам конкретних користувачів. Це може бути добре для WordPress, але не обов'язково для користувачів. Деякі з цих оновлень можуть навіть завдати шкоди нашому сайту.

  Drupal

  Drupal

  Плюси:

  • Потужний: Якщо у вас є правильний підхід, ви можете робити що-небудь з Drupal. Платформа є надзвичайно розширюваною і існують модулі, які дозволяють налаштовувати ваш сайт, як хочете.
  • Зручний для розробників: розробники базового рівня зможуть обійти Друпал, оскільки він має специфічну криву навчання, яка приваблює в основному розробникам-хардкорам, що дозволяє їм налаштовувати його без реальної боротьби.
  • Покращена продуктивність: користувачі з радістю дізнаються, що сторінки на Drupal не тільки завантажуватимуться швидше, але й матимуть швидше, ніж у Joomla і WordPress.
  • Надзвичайно настроюваний: Drupal завантажується з різними плагінами, темами та варіантами, які, швидше за все, нададуть вашому сайту оригінальний смак, який він потребує, щоб виділитися з решти урожаю. Ви також можете редагувати кореневі файли, якщо ви бажаєте внести більш бажані зміни.
  • Корисні спільноти та форуми: Якщо ви не можете вирішити свої проблеми, запитайте їх на форумах Drupal.
  • Стабільність і масштабованість: Кожна версія Drupal дуже стабільна і добре працює з великими веб-сайтами.
  • Непорушна безпека: більшість офіційних веб-сайтів урядів та установ створюються за допомогою Drupal, оскільки це найбільш безпечна CMS, доступна як відкритий код.

  Мінуси:

  • Величезна крива навчання: Друпал є найбільш технічно просунутим з трьох великих і, як такий, новачки будуть розбиті, якщо і коли вони вступатимуть в контакт з ним. Ви повинні бути по-справжньому відданими, коли навчаєтеся будувати сайти. У кращому випадку ви повинні мати базові знання HTML / PHP, інакше ви повинні зберігати свою відстань від цього.
  • Дорога допомога розробника: Якщо ваш сайт Drupal дає свої проблеми, шукаєте розробника, щоб допомогти вам, то ви для поїздки у вашому житті. Простіше кажучи, дуже важко отримати допомогу.
  • Теми LackLuster: Теми Drupal менш красиві в порівнянні з тим, що ви отримуєте на WordPress і Joomla.

  Joomla

  Joomla

  Плюси:

  • Великий інтерфейс: Адміністрування Joomla не тільки гладке і сильне, але це також дуже зручно, а також. Якщо чесно, Joomla має найкращий інтерфейс з трьох. Це пояснюється тим, що створення та редагування сайту Joomla є простим і інтуїтивним.
  • Сильне співтовариство розробників: Спільнота розробників Joomla є однією з найсильніших, яку ви знайдете серед трьох провідних CMS. Однією з основних причин цього є безкоштовні плагіни та розширення з відкритим вихідним кодом.
  • Хороша гнучкість: одна з виграшних аспектів Joomla полягає в тому, що вона дозволяє користувачам працювати зі своїм контентом кількома способами, ніж WordPress.

  Мінуси:

  • Важко вчитися: Хоча, правда, не так складно, як Drupal, Joomla має досить широку криву навчання, яка займе більше часу, щоб звикнути до WordPress.
  • Обмежений ринок: якщо ви шукаєте додаткові доповнення та модулі, які допоможуть вам налаштувати свій сайт, у Joomla це буде нелегко.
  • Проблеми сумісності плагінів: іноді виникають проблеми з деякими додатками Joomla. По правді кажучи, може бути навіть неможливо отримати бажані функціональні можливості без виділеного фонового кодування в PHP.
  • Низька продуктивність: Joomla не відома, щоб добре працювати на низькому сервері і вимагатиме більше бюджетних витрат, коли йдеться про розміщення вашого сайту Joomla з хорошим часом завантаження.

  І переможець….

  Це майже не-конкурс, щоб знати, що WordPress - це той, який мав перевагу в цій гонці з самого початку. Не зрозумійте мене неправильно; Друпал і Joomla дивують самі по собі, але коли справа доходить до великої і швидкої перерви в веб-розробці, то WordPress бере на себе ініціативу.

  Завдяки зручному та зручному інтерфейсу, численним темам і плагінам, доступним для роботи і потужною системою підтримки, WordPress виступає над Joomla і Drupal, як у дітей.

  Тим не менш, якщо ви дуже просунутий користувач, ви можете спробувати свої сили в двох інших. При використанні права, Drupal і Joomla можуть доставити.

  Якщо ви хочете передати деякі глибокі відгуки або пропозиції, не соромтеся коментувати нижче або зв'язатися з нами по електронній пошті.

  Часті запитання

  Q1. Чи є WordPress найпопулярнішою CMS?
  Так, WordPress є найпопулярнішою CMS, яка керує 30% веб-сайтів у всьому світі. Це зручний інтерфейс, безкоштовні теми та плагіни є однією з причин, чому WordPress керує світом CMS.

  Q2. Що таке використання WordPress?
  WordPress - це система управління контентом, яка використовується для створення веб-сайтів для блогерів і підприємств. Це платформа з відкритим вихідним кодом, написана на PHP, і це найпростіша CMS, яка існує сьогодні.

  Q3. Як почати блог на WordPress?
  Початок блогу на WordPress так само просто, як він отримує. Просто виконайте такі дії, і у вас буде власний блог WordPress:

  1. Налаштування платформи для блогів
  2. Виберіть доменне ім'я
  3. Виберіть провайдера веб-хостингу
  4. Встановіть WordPress
  5. Виберіть тему WordPress
  6. Додати додатки та налаштування
  7. Безпека
  8. Почніть писати повідомлення в блозі

  Ознайомтеся з цією статтею для отримання детального посібника як почати блог на WordPress .

  Q4. Чи добре Joomla для веб-сайтів?
  Joomla є гарним вибором для урядових веб-сайтів через його тверду безпеку. Це не зовсім ідеально підходить для блогів або підприємств через його круту криву навчання.

  Q5. Чи є Drupal безкоштовно?
  Так, Drupal є вільним і відкритим кодом. Це відкрита платформа для управління контентом, яка використовується для створення складних і важких веб-сайтів.

  Q6. Яка мова використовується в Drupal?
  Друпал написаний на PHP за допомогою Symphony.

  Q7. Для чого може бути використаний Drupal?
  Drupal є відкритою системою управління контентом, яка використовується для створення цілого ряду веб-сайтів. Від невеликих блогів до складних бізнес-сайтів, Drupal підходить для всіх.

  Q8. WordPress vs Drupal, який є правильним cms для вас (найкраща відповідь)?
  Обидва ці платформи абсолютно різні з різними сильними та слабкими сторонами. WordPress легше працювати і дешевше, коли мова йде про технічне обслуговування, тому вона більш популярна серед нових учасників у порівнянні з Drupal.

  Друпал, з іншого боку, більше підходить для людей і підприємств з технічними знаннями. Він використовується для створення більш потужних веб-сайтів з більшою кількістю даних і безпеки.

  Q9. У чому різниця між безпекою Joomla і WordPress?
  Joomla має виняткову безпеку. Це одна з основних причин, чому її в основному використовують урядові агенції для своїх веб-сайтів.

  WordPress має хорошу безпеку, але ви не можете запустити свій сайт WordPress без встановлення модуля безпеки. Оскільки це найпопулярніша CMS, вона часто є об'єктом хакерів та інших спам-атак.

  Перевіряти Плагіни безпеки WordPress і Анти-спам-плагіни .

  Q10. Навіщо використовувати Drupal замість WordPress?
  Якщо ви створюєте великий веб-сайт із складними даними, які потребують більшої безпеки. Крім того, якщо у вас є більш глибокі кишені, щоб дозволити собі розробника, ви можете вибрати Drupal.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ