На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Wordpress блог - деякі настройки шаблону для SEO

  1. 1 спосіб - Ресурс MegaIndexe
  2. 2 спосіб - Перегляд коду фрагмента

  WordPress блог дуже ретельно продуманий його творцями для оптимального зручності використання WordPress блог дуже ретельно продуманий його творцями для оптимального зручності використання. У тому числі і для SEO просування. Завдання користувача, особливо початківця, не перестаратися в налаштуваннях блогу, в гонитві за його "прикрашення".

  Напевно кожен, хто встановлював свій блог на платформу WordPress, отримував пропозицію використовувати три шаблони, які з'являються в адмінці блогу. Всі ці шаблони розроблені самим WordPress. Шаблон, як відомо, створюється за допомогою кодів. І можна припустити. що ці шаблони будуть самі "рідні" для WordPress. І самі "чисті".

  Але нам дуже хочеться, щоб наш сайт був самим красивим і привабливим. Тому ми шукаємо дуже цікаві шаблони. Благо їх більше 2000 на бібліотеці. Але не всі ці шаблони заточені під просування сайту. Давайте сьогодні займемося перевіркою підготовки шаблону Вашого блогу до успішного SEO.

  Почнемо з того, що наш сайт робот читає у вигляді коду. Він не бачить сайт так як бачимо ми його. "За перекладача" з мови візуала на мову коду для робота, є браузер. Так ось, що б наш сайт добре просувався, цей код повинен вказувати на що роботу треба в першу чергу звернути увагу. Для цього існують теги. І найбільшу увагу робота привертає тег <H1>. Цей тег "кричить" роботу - Ось найважливіше на цій сторінці.

  Ми повинні запам'ятати, що на будь-якій сторінці, позначити цим тегом можна тільки одну фразу. Зазвичай такою фразою є заголовок. Якщо це головна сторінка блогу - то заголовок самого сайту. Якщо ж це сторінка записи - то заголовок самого запису.

  питання з виділенням заголовка запису тегом H1 ми вже вирішували. Але практично не звертали увагу на виділення заголовків на головній сторінці блогу. Як же перевірити свою головну сторінку.

  1 спосіб - Ресурс MegaIndexe

  Подробиці роботи з ним ми теж обговорювали - перевіряли релевантність окремої статті. А зараз перевірте релевантність головної сторінки блогу. Сам показник релевантності нам не буде важливий. Для цього в форму перевірки вводимо адресу головної сторінки блогу і який-небудь ключ. Дивимося кількість заголовків H1. Якщо їх більше одного - це погано.

  Тепер важливо подивитися, де ці виділені заголовки. Для цього використовуємо другий спосіб

  2 спосіб - Перегляд коду фрагмента

  Виходимо на головну сторінку свого блогу, виділяємо заголовок сайту і натискаємо правою кнопкою миші. У випадаючому меню переглядаємо опцію - Переглянути код

  І дивимося, що у нас вийшло. Відповідний код буде виділений кольором. Уважно його переглядаємо.

  Тепер виділяємо заголовок будь-якої статті на сторінці і точно так же дивимося код.

  Бачимо ту ж картину - заголовок варто в тезі H1.

  Значить шаблон Вашого блоґу не заточений в цьому питанні під SEO. Точно так само перевірте і будь-який запис. І якщо будуть проблеми і там, а для Вас дуже важливо просування даного ресурсу - значить треба приймати певні рішення.

  1. Якщо Ви початківець блогер, то міняти код Вашого шаблону самостійно ризиковано. Найпростіший варіант в цьому випадку - знайти гідну заміну шаблоном. Але перш ніж на якомусь зупинитися - ретельно перевірте настройки.
  2. Звернутися до розробника шаблону, якщо це можливо. Або до фахівця, який зможе поправити настройки.

  Дуже скоро я закінчу безкоштовний курс за попередніми SEO налаштувань. Там я показую деякі моменти щодо виправлення шаблону. Але ще раз - якщо Ви початківець блогер, простіше і легше змінити шаблон.

  У наступній статті ми з Вами розглянемо коректний для SEO код сайдбара.

  До наступних зустрічей.

  До наступних зустрічей

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ