На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  WordForward - контент для сайту. Наповнення та тексти. Сео копірайтинг

  1. Крик душі молодого копірайтера
  2. Антікідаловскіе поради для копірайтерів

  ... «Копірайтинг - це ж суцільний« розлучення »! Ну, як я можу заробити тут, якщо мене постійно «кидають»? Я вже рік, як займаюся написанням статей, а мене 8 разів обманювали: не розплатилися або заплатили менше, ніж обіцяли. Підкажіть: що робити? »...

  Крик душі молодого копірайтера

  Нещодавно до нас прийшов лист нашої читачки Юлії з Курська. Дуже приємно, що нас читають і навіть прислухаються до наших порад. Ось невелика цитата:

  «Здрастуйте, WordForward! На жаль, не знаю ваших справжніх імен, тому буду звертатися до вас за вашими творчим псевдонімом. В першу чергу велике спасибі за ваш сайт, а особливо за блог! Багато хорошого і пізнавального матеріалу. Мені подобаються ваші практичні поради. Для новічков- фрілансерів, таких, як я, це просто знахідка!

  Ви відкрили для мене зовсім новий світ! Окреме спасибі Alis! Її стаття « Заробіток в інтернеті з нуля: мій рецепт »Змусила мене діяти. Я повірила в себе і свої можливості. Адже в моєму житті в той момент була суцільна «чорна" смуга. Не буду всього описувати, але я була без роботи і віри в майбутнє. Але «живі» слова і особистий приклад Аліси змусили мене діяти.

  Виконуючи поради Аліси, Отто і Стефана, я стала займатися копірайтингом. Як ви рекомендували, почала з низів - на біржах фріланса. Для початку виконувала проекти, майже даром. Платили копійки, але їх платили. Я побачила, що заробіток в інтернеті це реальність! Зрозуміло, що хотілося більшого.

  Через 3 місяці я вже відчула, що можу більше, а моя робота коштує дорожче. З'явилися нові клієнти. вони запропонували наповнити сайт на медичну тематику за $ 5 / 1000збп. Гроші обіцяли віддати після перевірки. Я відразу погодилася. Написала їм блок статей на суму близько $ 400. Ось думала - обновки до осені. Вони мене кинули, не заплатили ... ».

  А далі ви вже знаєте. Звичайно ж, нам і раніше доводилося спілкуватися з нашими читачами на цю неприємну тему, але лист від Юлі змусило нас діяти.

  Я сама виявлялася в подібній ситуації, і не один раз. У такі моменти, дійсно, копірайтинг здається повним «кидаловом». Але зараз я вже знаю кілька антікідаловскіх прийомів. Хочу ними з вами поділитися.

  Антікідаловскіе поради для копірайтерів

  Одна з перших помилок новачків-копірайтерів - гонитва за гонораром. Шановні колеги, зрозумійте одне: якщо ви тільки стартуєте, вам ніхто не заплатить $ 5 за 1000 ЗБП! Без авторитету, відгуків та рекомендацій ваша ставка максимум $ 1-2. І ще, ніколи не виконуйте завдання цілими блоками, як у випадку з Юлею.

  Краще напишіть 1-2 кіло ЗБП, відправте клієнту. Він подивиться, висловить свою думку і оплатить. А якщо і не сплатить, то все ж одну тисячу втратити легше, ніж 20!

  У вас повинні викликати підозру одноразові замовлення великих обсягів. Краще перестрахуватися від таких форс-мажорів. Ось ще кілька порад:

  1. Звертайте увагу на те, скільки замовник вже користується послугами фрілансерів. Цей нюанс для тих, хто працює через біржі фрілансу. Практично всі сервіси « вільних лицарів »Мають функцію« скільки на сайті ».
  2. Не забувайте про відгуки. Так само біржі фрілансу володіють сервісом відгуків не тільки про фрілансерів, але і про замовників. Не лінуйтеся пошукати і почитати!
  3. Просіть передоплату! Не соромтеся вимагати передоплату. Для новачка розумними будуть 50%. Зазвичай солідні клієнти цьому не опираються. Зрозуміло, якщо у вас великий рейтинг і авторитет, то передоплату можете просити більше, аж до 100%!
  4. Спілкуйтеся на форумах і в суспільствах фірілансеров. Тут ви дізнаєтеся багато нового і цікавого, і не тільки про ціни та тарифи,, але і останні модні тенденції копірайтингу.
  5. Завойовуйте авторитет. Іноді доводиться працювати задарма, за відгуки. Але авторитет в нашій справі дуже важливий. Чим більше у вас відгуків від замовників, тим більше ваш рейтинг.
  6. До оплати клієнтом свого замовлення, розміщуйте свої роботи в соцмережах, на своїх сайтах і блогах без загального доступу. Тобто текст крім вас ніхто не прочитає, а дядько Гугл його все одно проиндексирует. У разі кидалова ви робите матеріал доступним для загального огляду. Про це ви інформуєте замовника. Якщо він розмістить написаний вами текст, його сміливо можна звинувачувати в плагіаті.

  Копірайтинг це не кидалово, а золота жила. Просто поважайте себе і цінуєте свою працю! Охороняйтеся і отримуйте оргазм від своєї роботи!

  Сподіваємося, наші поради стануть вам корисними. Якщо у вас є свої антікідаловскіе методи, не скупіться, поділіться з молодими копирайтерами . Чекаємо ваших коментарів.

  Ну, як я можу заробити тут, якщо мене постійно «кидають»?
  Підкажіть: що робити?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ