На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Вчені розповіли, що робити з посланнями від позаземних цивілізацій

  Астрономи з Німеччини та США прийшли до висновку, що в разі отримання послань від інопланетян, їх необхідно знищувати, чи не розшифровуючи Астрономи з Німеччини та США прийшли до висновку, що в разі отримання послань від інопланетян, їх необхідно знищувати, чи не розшифровуючи. Як з'ясували журналісти «Фрази», вчені вважають, що людство не здатне виявити небезпечні комп'ютерні віруси, які можуть бути приховані в даних і представляти загрозу для людства.

  Як повідомляє Lenta.ru, дослідники вважають, що повідомлення, відправлене «братами по розуму», з досить великою часткою ймовірності буде шкідливим і людству слід відмовитися від читання послання, оскільки не можна бути впевненим, що відправник не є злою, войовничої цивілізацією, передає Хроніка .інфо з посиланням на fraza.ua .

  Вважається, що послання від позаземних цивілізацій (ETI) може бути отримано у вигляді сигналів, які будуть спіймані радіотелескопами, або інопланетних артефактів. На думку вчених, можливі кілька типів небезпечних повідомлень. Така інформація, як «завтра ми перетворимо ваше Сонце в наднову», викличе паніку незалежно від того, правда це чи ні. В іншому випадку, це може бути текст великого обсягу, який надасть деморалізуючий вплив на культуру. У приклад експерти наводять гіпотезу, згідно з якою падіння Римської імперії сприяла Біблія.

  У статті розглядається найвірогідніший тип гіпотетичного повідомлення, який є аналогом послання Cosmic Call, зробленого радіотелескопом РТ-70 під Євпаторією. Він являє собою ряд двійкових символів, які розшифровуються у вигляді малюнка. Якщо повідомлення роздрукувати на папері для подальшого аналізу, то шкода представляє тільки сам зміст повідомлення. Однак при використанні комп'ютера повідомлення, яке дуже складно для розшифровки вручну, може бути небезпечним кодом, що вимагає ізоляції цифрового пристрою.

  Вчені вважають, що для розшифровки повідомлення неможливо дотримати всі умови безпеки. Вони пропонують сценарій, згідно з яким людством було отримано дружнє повідомлення, що включає «галактичну бібліотеку у вигляді штучного інтелекту». Навіть якщо експеримент буде проведений на Місяці за допомогою ізольованого комп'ютера, а в разі загрози активуються ядерні заряди, робот, ймовірно, почне маніпулювати людьми, обіцяючи їм винагороду для своєї втечі. Крім того, «бібліотека» може навчити людей створювати складні технології, не попереджаючи їх про побічні ефекти.

  Як повідомляла «Фраза», на початку 2010 року професор Саймон Моріс з Кембриджського університету (Велика Британія) розповів, як могли б виглядати інопланетяни.

  Восени 2012 року директор Ватиканської обсерваторії священик ордена єзуїтів Хосе Фунес допустив можливість існування життя поза Землею. «До сьогоднішнього дня ми не знайшли жодного доказу того, що існує позаземне життя», - заявив астроном. Однак він додав, що «у Всесвіті з мільярдів галактик, кожна з яких має мільярди зірок» не можна свідомо виключати існування життя.

  8 квітня 2015 року головний науковий радник НАСА Еллен Стофан під час експертного обговорення, присвяченого пошуку населених світів і позаземного життя висловила переконання, що людство знайде інопланетне життя в найближчі 10-20 років.

  Сввежіе дані про отримання непрямих доказів існування позаземних цивілізацій були отримані за допомогою наземних телескопів GBT (Green Bank Radio Telescope, США), Lick Observatory's Automated Planet Finder (США) і Parkes Radio Telescope (Австралія). Аналіз даних здійснено учасниками проекту SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence, США).
  26 травня «Роскосмос» оголосив, що на обшивці міжнародної космічної станції можуть бути сліди позаземного життя.

  В кінці травня 2017 року група вчених з Великобританії і Сербії висунула «гіпотезу річної сплячки» для відповіді на питання, чому людство досі офіційно не спостерігало інопланетян.

  У червні 2017 року вчені заявили, що в нашій галактиці є ще як мінімум одна високорозвинена цивілізація.

  Читайте також: Запропоновано спосіб виявлення позаземних цивілізацій

  Через місяць прес-служба Лабораторії населеності планет Університету Пуерто-Ріко повідомила, що незвичайний сигнал, який, як вважалося раніше, виходить від червоного карлика Росс 128 і може бути пов'язаний з інопланетними цивілізаціями, має земне походження, і «швидше за все, породжений одним або декількома супутниками, що знаходяться на геостаціонарній орбіті ».

  26 серпня того ж року вчені, що працюють над проектом Breakthrough Listen, присвяченим пошуку розумного позаземного життя, виявили 15 нових швидких радіоімпульсів, природа яких поки невідома. Вчені припускають, що їх джерелами можуть бути активні ядра галактик або нейтронні зірки. Не виключено, що сигнали є результатом діяльності інопланетних цивілізацій.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ