На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Топ-7 повинен мати SEO розширення для Google Chrome

  1. 1. SEEROBOTS
  2. 2. FATRANK - перевірка рейтингу ключових слів
  3. 3. Веб-кеш
  4. 5. Перевірте мої посилання
  5. 6. NoFollow
  6. 7. Відкрита статистика SEO

  Для SEO спеціаліст , суть ролі полягає в удосконаленні та оптимізації веб-сайтів. Роблячи це, ви будете регулярно знаходити себе, виконуючи багато повторюваних завдань. Так чому б не удосконалити і оптимізувати метод, яким чином ви виконуєте ці завдання, щоб зробити себе більш ефективним?

  Щоб досягти цього, існує велика кількість додатків для браузерів для Firefox і Google Chrome, які допоможуть вам заощадити час у довгостроковій перспективі. Ознайомтеся з нашими найпопулярнішими інструментами, які допоможуть вам виконати деякі з найпоширеніших завдань, з якими стикається кожен спеціаліст SEO.

  1. SEEROBOTS

  SEEROBOTS - це інструмент, який дозволяє дуже швидко побачити, чи є сторінка, яку ви переглядаєте  Обмеження Robots
  SEEROBOTS - це інструмент, який дозволяє дуже швидко побачити, чи є сторінка, яку ви переглядаєте Обмеження Robots.txt.

  Це може швидко показувати, чи має сторінка, яку ви переглядаєте, будь-які обмеження noindex. Вона також включає в себе індикатор для NoFollow інструкції для сторінки (не окремі посилання), що особливо корисно, тому що якщо ви помилково встановлюєте сторінку на noindex, вона не буде індексована компанією Google, і тому ви втратите всі рейтинги на цій сторінці і викликаєте падіння трафіку.

  Цей інструмент розташований на панелі інструментів і має 2 кольорові поля, тому швидкий погляд - це все, що потрібно, без будь-якого руху мишкою.

  SeeRobots зручно покаже вам мета-робот-тег з інформацією в головному розділі веб-сайту, який ви переглядаєте в цей момент. Залежно від цієї інформації кольори в рядку переглядача зміняться.

  Залежно від цієї інформації кольори в рядку переглядача зміняться

  • " Index, follow " все зелений - означає, що ця сторінка має індекс і слідує за атрибутами роботів.
  • " Noindex, nofollow " все червоне - означає, що на цій сторінці є атрибути noindex і nofollow.
  • " Index , nofollow " Якщо ліворуч поле зелене, а праворуч - червоне, це означає, що на цій сторінці є атрибути індексів і nofollow.
  • Noindex , follow ” Якщо поле червоне ліворуч, а зелене право - це означає, що на цій сторінці є noindex та атрибути роботів.

  Як додатковий додаток, цей інструмент також показує теги X-Robots. Ці теги роботів встановлюються на сервері і не відображатимуться у файлі robots.txt, тому деякі користувачі їх пропускають під час перегляду джерела сторінки.

  Щоб побачити, чи присутній тег x-robots, потрібно просто натиснути на кнопку панелі інструментів, і ви зможете побачити стан сторінки. Наведений нижче приклад показує X-Роботи з noindex

  Наведений нижче приклад показує X-Роботи з noindex

  Сканери подобаються кричала жаба також покаже X-robots-tag, але цей зручний інструмент - це швидкий спосіб перевірки без необхідності відкривати додаткові інструменти.

  2. FATRANK - перевірка рейтингу ключових слів

  Ви виявили, що ви переходите в режим анонімного перегляду та набираєте ключове слово, а потім скануєте результати пошуку Google
  Ви виявили, що ви переходите в режим анонімного перегляду та набираєте ключове слово, а потім скануєте результати пошуку Google? Все лише для того, щоб знайти місце розташування вашого домену в Google.

  Цей інструмент ідеально підходить для швидкої перевірки позиції рейтингу ключового слова для домену, який ви переглядаєте.

  Це лише перевіряє домени, а не окремі сторінки. Крім того, він перевіряє тільки позиціонування на робочому столі рейтингів, але, сподіваюся, в майбутніх оновленнях, ці функції можуть бути додані.

  1. Просто натисніть на іконку на панелі інструментів, щоб показати екран FatRank
  2. Наберіть ключове слово, на якому хочете перевірити рейтинг
  3. Виберіть місцеположення Google, яке вас цікавить (Великобританія для google.co.uk)
  4. Потім натисніть кнопку "Перевірити" і почекайте, поки результат відобразиться
  5. Тут відображається поточний рейтинг ключового слова "Google UK"

  uk)  Потім натисніть кнопку Перевірити і почекайте, поки результат відобразиться  Тут відображається поточний рейтинг ключового слова Google UK

  3. Веб-кеш

  Ваш сайт опущений через технічне обслуговування або під атаку DDOS
  Ваш сайт опущений через технічне обслуговування або під атаку DDOS? Або сайт перейшов і видалено власником? І все, що ви хочете зробити - це швидко переглянути пост або довідник, який колись був там.

  Цей інструмент може допомогти лише одним натисканням однієї кнопки. В основному, цей інструмент дає ярлик для перегляду поточної сторінки, навіть якщо він наразі не доступний.

  Існує багато варіантів для досягнення цього, але я рекомендую використовувати кеш Google і вибір Wayback Machine.

  По-перше, налаштування параметрів, які послуги потрібно ввімкнути, а потім відсортуйте порядок їх використання.

  Цей інструмент ідеально підходить для тих швидких чеків Google Cache.

  * Кращі поради; Місце "Google Cache" спочатку супроводжується Wayback Machine ", це означає, що якщо немає кешу Google, він автоматично знайде версію сторінки Wayback.

  * Кращі поради; Місце Google Cache спочатку супроводжується Wayback Machine , це означає, що якщо немає кешу Google, він автоматично знайде версію сторінки Wayback

  Величезний фактор  Рейтинг Google сьогодні - це швидкість сторінки  і внесення змін до сторінок може зробити різкий вплив на швидкість
  Величезний фактор Рейтинг Google сьогодні - це швидкість сторінки і внесення змін до сторінок може зробити різкий вплив на швидкість.

  Цей дивовижний браузер PageSpeed ​​надбудова може дати результати живого Google PageSpeed ​​для настільних і мобільних пристроїв. Це також дає оцінку зручності мобільного зв'язку та посилання на сайт Google PageSpeed.
  Кольори також вказують на рівень Вашої швидкості сторінки, Зелений - Добре , Жовтий - Справедливий, Червоний - Поганий .

  * Кращі поради; зачекайте 30 секунд, перш ніж виконувати іншу перевірку швидкості, оскільки результати кешуються Google.

  5. Перевірте мої посилання

  Цей інструмент знаходить і ідентифікує поточний стан всіх посилань на сторінці, показуючи, чи є якісь непрацюючі посилання на поточній сторінці
  Цей інструмент знаходить і ідентифікує поточний стан всіх посилань на сторінці, показуючи, чи є якісь непрацюючі посилання на поточній сторінці.

  Величезний заощаджуючий час, переконавшись, що всі ваші сторінки пов'язані з дійсними напрямками. Ви можете перевірити 100+ посилань за кілька секунд, які зазвичай неможливі вручну.

  Просто натисніть кнопку на панелі інструментів і подивіться, як це кольорові коди посилання з відповідним статусом, шукаючи RED посилання, які означали б 404 Dead page.

  6. NoFollow

  Цей інструмент, на відміну від попереднього, перевіряє окремі посилання на сторінці і перекриває CSS, якщо запускається певне правило
  Цей інструмент, на відміну від попереднього, перевіряє окремі посилання на сторінці і перекриває CSS, якщо запускається певне правило.

  Таким чином, без особливих зусиль, ви можете побачити, які посилання позначені правилом rel = 'nofollow', оскільки накладання CSS Outline розміщено на всіх посиланнях NoFollow.

  * Кращі поради; Ви можете вимкнути цей плагін під час відвідування певних сайтів, тому часто відвідувані веб-сайти не обсипаються невеликими червоними контурами, або навіть тимчасово вимикають його до необхідності.

  Існує інформаційна панель, яка виконує подібне завдання для SEEROBOTS, але я віддаю перевагу іншому підходу.

  7. Відкрита статистика SEO

  Відкрита статистика SEO

  І останнє, але демонстративно не менш важливе: «Відкрита статистика SEO». Колишня назва: PageRank Status.

  Цей інструмент є більше інструментарій для безлічі різних швидких перевірок все в одному місці, і занадто багато, щоб прокоментувати в цьому блозі.

  Через це я коротко коротко викладу швидкі поради, які я використовую на регулярній основі, і коротко те, що вони роблять.

  Після того як на веб-сайті або сторінці, натисніть кнопку Відкрити панель інструментів SEO SEO, і ви зіткнетеся з першою вкладкою з назвою "SEO статистика"

  • Тут ви побачите всі сторінки "Індексовані сторінки " для вашого сайту в різних пошукових системах. Це корисно для контролю зростання індексу, а також, якщо ваш сайт має проблему індексування.
  • Інформація GeoLocation відображає розташування сервера веб-сайту та регіон світу. Вона також дає швидкий доступ до інформації Whois, яка може знадобитися, залежно від вашого завдання.
  • Розділ "Кешування" є великим моїм улюбленим, оскільки він показує, чи поточна сторінка кешується в Google. Він також пропонує дату Google Cache. Це всі хороші маркери для здорового сайту, якщо Google регулярно знімає вашу сторінку.

  Це всі хороші маркери для здорового сайту, якщо Google регулярно знімає вашу сторінку

  • Коли ви натискаєте вкладки ліворуч на вкладку "Інформація про сайт", ви знайдете інші відповідні інструменти.
  • Індикатор sitemap дає помилкові спрацьовування, оскільки він шукає sitemap.xml і більшість сайтів WordPress з Yoast, використовуючи sitemap_index.xml, так що карта сайту існує, але просто не видно з цим інструментом.
  • Однак, існує ряд швидких клавіш швидкого доступу до інших корисних служб, таких як Builtwith, який розбиває і підводить під завісу основну структуру сайту вашого сайту або конкурента і відображає інфоструктуру і плагіни тощо.
  • Крім того, тут ми можемо швидко побачити такі речі, як DNS (Domain Nameservers), або навіть якщо цей сайт був затверджений безпечною експертами з безпеки, такими як McAfee, Norton і WOT.

  Крім того, тут ми можемо швидко побачити такі речі, як DNS (Domain Nameservers), або навіть якщо цей сайт був затверджений безпечною експертами з безпеки, такими як McAfee, Norton і WOT

  • Якщо ви перейдете до наступної сторінки Інформація про вкладку, вам буде запропоновано надзвичайно корисну інформацію про SEO на сторінці. Зазвичай це займе набагато більше часу, ніж 2 кліки для перегляду.
  • Тут ми бачимо поточну URL-адресу, Canonical, заголовок сторінки та мета-опис, а також багато інших провідних SEO-елементів, які є ключовими для формування веб-сторінки та покращення рейтингу в пошукових системах.

  На закінчення, це лише огляд декількох елементів цього інструменту, і є багато інших вбудованих, які варто вивчити, щоб допомогти оптимізувати ваш день у підтримці вашого сайту здоровим і привабливим для пошукових систем і в кінцевому підсумку поліпшити загальні позиції рейтингу.

  Сподіваємося, що ці доповнення звільнять для вас цінний час, тому ви зможете зосередити свій день на виконанні більш важливих завдань, здобувши ту важливу першу позицію в Google. Однак, якщо робите SEO не ваша річ, чому б не передати цей тягар нашим експерти з маркетингу хто займається тим, що має найбільше значення - переконайтеся, що ваш бізнес досяг успіху!

  Так чому б не удосконалити і оптимізувати метод, яким чином ви виконуєте ці завдання, щоб зробити себе більш ефективним?
  Або сайт перейшов і видалено власником?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ