На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Тонка настройка відеокарти для ігор через панель управління NVIDIA

  1. Як відкрити панель NVIDIA
  2. зміна налаштувань

  Вибираючи комп'ютер, звичайні користувачі, перш за все, дивляться на процесор, оперативну пам'ять і жорсткий диск, геймери ж крім іншого особливу увагу приділяють відеокарти, яка надає сильний вплив на загальну продуктивність ПК. Потужна відеокарта - запорука плавного ігрового процесу і якісної картинки в іграх. На жаль, не всі можуть дозволити собі дорогу графічну карту, нерідко доводиться обходитися тим, що є.

  Досвідчені користувачі при нестачі ресурсів іноді вдаються до розгону, але це справа досить ризикована, тому гарантії, що після даної процедури відеочіп не вийде з ладу, ніхто дати не може. Є інший, більш безпечний шлях, а саме оптимізація налаштувань відеокарти на кращу продуктивність. Якщо у вас чіп від NVIDIA, ви можете виконати настройку продуктивності відеокарти для ігор в панелі управління NVIDIA. Процедура ця не складає особливої ​​складності - панель має зручний і простий інтерфейс, та й плюс до всього містить вбудовану довідку російською мовою.

  Налаштування NVIDIA на максимальну продуктивність в даному випадку мається на увазі, в першу чергу, підвищення FPS в іграх. Ціною такої оптимізації буде зниження якості графіки, не забувайте про це.

  Як відкрити панель NVIDIA

  Природно, настройка відеокарти NVIDIA описаним нижче способом можлива тільки в тому випадку, якщо на комп'ютері є пакет драйверів NVIDIA. Якщо драйвера не встановлені, їх потрібно завантажити і інсталювати з офіційного сайту розробника www.nvidia.ru/download/Index.Aspx .

  Тепер давайте подивимося, як налаштувати відеокарту NVIDIA для ігор в Windows 7/10, але для початку необхідно знайти потрібні параметри. Відкрити панель NVIDIA можна за допомогою іконки в треї, або клікнувши правою кнопкою миші по робочому столу і вибравши в меню відповідну опцію.

  зміна налаштувань

  Інтерфейс панелі управління NVIDIA представлений двома колонками. У лівій можна бачити список доступних опцій, в правій знаходяться самі настройки - перемикачі, що випадають меню і короткі до них пояснення. Їх багато, але нам потрібні тільки деякі, розташовані в розділі «Управління параметрами 3D».

  Перший пункт «CUDA - графічні процесори» містить список відеопроцесорів, один з яких ви можете вибрати в якості основного (краще залишити «все») Перший пункт «CUDA - графічні процесори» містить список відеопроцесорів, один з яких ви можете вибрати в якості основного (краще залишити «все»). Більше тут нічого міняти не треба. Якщо хто не в курсі, технологія CUDA використовується сучасними відеокартами для збільшення продуктивності.

  Якщо хто не в курсі, технологія CUDA використовується сучасними відеокартами для збільшення продуктивності

  Наступний пункт, на який слід звернути увагу, це анізотропна фільтрація - алгоритм, розроблений з метою підвищення якості ігрових текстур, розташованих відносно камери під кутом. Анізотропна фільтрація робить текстури більш чіткими, але в той же час споживає значний обсяг ресурсів відеокарти, тому якщо ви хочете підвищити в грі FPS, її краще відключити.

  Анізотропна фільтрація робить текстури більш чіткими, але в той же час споживає значний обсяг ресурсів відеокарти, тому якщо ви хочете підвищити в грі FPS, її краще відключити

  Продовжуємо настройку панелі управління NVIDIA. Згладжування (FXAA, гамма-корекція, прозорість, параметри, режим). Функція згладжування робить рух більш якісним. Ресурсів вона споживає також чимало, тому її теж можна відключити.

  Ресурсів вона споживає також чимало, тому її теж можна відключити

  DSR або Dynamic Super Resolution - технологія, призначена для збільшення дозволу зображень, використовується для підвищення якості дрібних деталей шляхом штучного збільшення числа пікселів. Відключаємо через створення значного навантаження на відеокарту.

  Відключаємо через створення значного навантаження на відеокарту

  Вертикальний синхроимпульс. Не настільки важливий параметр, його або відключаємо, або виставляємо адаптивний. Використовується для підвищення плавності геймплея, завдяки йому компенсуються розриви при різких поворотах камери.

  Використовується для підвищення плавності геймплея, завдяки йому компенсуються розриви при різких поворотах камери

  Кешування шейдеров. А ось цю функцію деактивувати не слід. Якщо вона у вас відключена, то обов'язково включите. Кешування дозволяє зберігати шейдери на жорсткий диск і використовувати їх у міру необхідності, уникаючи таким чином повторної компіляції шейдеров CPU.

  Кешування дозволяє зберігати шейдери на жорсткий диск і використовувати їх у міру необхідності, уникаючи таким чином повторної компіляції шейдеров CPU

  Багатокадрового згладжування (MFAA) - ще одна технологія підвищення якості зображень, усуває «зубчатість» по краях графічних об'єктів. Згладжування грає важливу роль в налаштуванні NVIDIA для ігор, досить вимогливо до ресурсів відеокарти, тому підлягає відключенню.

  Згладжування грає важливу роль в налаштуванні NVIDIA для ігор, досить вимогливо до ресурсів відеокарти, тому підлягає відключенню

  Вертикальна синхронізація (V-Sync). Спірний момент. Налаштування синхронізує відеокарту з монітором щоб уникнути генерування першої зайвих кадрів. Робота відеокарти оптимізується, але при цьому знижується FPS. Відключаємо і дивимося. Якщо картинка стала гірше, включаємо, якщо немає, залишаємо відключеною. Заодно також відключаємо потрійну буферизацію (служить для зменшення кількості артефактів), так як працює вона тільки в зв'язці з V-Sync і сама по собі практично марна.

  Затінення фонового освітлення. Використовується для підвищення реалістичності картинки шляхом пом'якшення освітлення затінених об'єктів. Функція досить вимоглива до ресурсів і до того ж працює далеко не у всіх додатках. Якщо ви хочете оптимально налаштувати відеокарту NVIDIA для ігор, краще вимкніть цю опцію.

  Передача потокового оптимізація. Корисна штука, що дозволяє грі використовувати відразу кілька графічних процесорів, тільки ось працює вона не з усіма додатками. Якщо «залізо» і гра нові, потокову оптимізацію можна спробувати включити. У разі некоректної роботи гри функцію або виставляємо «Авто», або відключаємо повністю.

  Максимальна кількість заздалегідь підготовлених кадрів. Визначає кількість кадрів, підготовлених центральним процесором для відеокарти. За ідеєю, чим більше значення оного параметра, тим краще. Якщо CPU потужний, встановлюємо 3 або максимальне значення, для слабких процесорів рекомендується виставити 1.

  Режим управління електроживленням. Вибираємо режим максимальної продуктивності, при його використанні збільшується енергоспоживання і відповідно збільшується продуктивність. Адаптивний режим, навпаки, служить для зниження енергоспоживання.

  Фільтрація текстур.

  • Якість. Здійснює управління технологією Intellisample, призначеної для підвищення якості згладжування зображення з використанням напівпрозорих текстур. Виставляємо режим високої продуктивності.
  • Трилинейная оптимізація. Підвищує продуктивність відеокарти шляхом зниження якості трилинейной фільтрації. Включаємо.
  • Негативне відхилення рівня деталізації. Підвищує контрастність текстур. Виставляємо «Прив'язка».
  • Анізотропна оптимізація фільтрацією. Рекомендується відключити для підвищення загальної продуктивності.

  Рекомендується відключити для підвищення загальної продуктивності

  Прискорення декількох дисплеїв / змішаних ДП. Додаткова настройка, яка використовується при наявності декількох дисплеїв і відеокарт. Якщо дисплей один, вибираємо режим однодісплейной продуктивності, якщо два або більше - ставимо багатодисплейну продуктивність. При некоректної роботи програм перемикається в режим сумісності. Цей же режим слід вибирати, якщо на ПК присутній дві або більше відеокарти.

  Цей же режим слід вибирати, якщо на ПК присутній дві або більше відеокарти

  За великим рахунком це все, що потрібно знати про налаштування NVIDIA для максимальної продуктивності. Так, ще можете заглянути в розділ «Регулювання налаштувань зображення з переглядом» і встановити повзунок «Призначені для користувача настройки з упором» на «Продуктивність», але це вже справа другорядна.

  Так, ще можете заглянути в розділ «Регулювання налаштувань зображення з переглядом» і встановити повзунок «Призначені для користувача настройки з упором» на «Продуктивність», але це вже справа другорядна

  Підкоригувавши вишеобозначенние параметри, ви можете збільшити продуктивність на 15-20%, що дуже навіть непогано. Втім, все залежить від моделі вашої відеокарти - в окремих випадках приріст може досягати 30-40%. Якість картинки в цьому випадку, звичайно, серйозно погіршиться.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ