На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Що таке userator?

  1. Що таке userator?
  2. Просування сайтів за допомогою сервісу Userator
  3. Як функціонує система:
  4. Реєстраційна форма в системі Userator.
  5. Заробіток в системі Userator

  Userator

  Що таке userator?

  Userator це система, яка сприяє просуванню сайту, використовуючи поведінкові чинники.

  Userator можна застосовувати як метод заробітку в інтернеті, а для власників сайтів можливість просування в пошукових системах, щоб зайняти топові позиції. З огляду на, що сервіс ще відносно молодий, але він стрімко набирає популярність серед користувачів. Уже зараз в його системі зареєстровано понад 56000 акаунтів, 22000 сайтів в процесі просування.

  У мережі інтернет зареєстровано мільйони сайтів, що пропонують різноманітні послуги і товари конкуренція чимала і самостійно досягти високих позицій в топі практично нереально. Сьогодні, в умовах постійно змінюються алгоритмів пошукових систем, до просування сайтів варто підходити комплексно, з використанням, як мінімум, декількох методів просування. Грубо кажучи, чим більше методів просування використовується, тим краще.

  Просування сайтів за допомогою сервісу Userator

  Як працює сервіс Userator?

  В основі просування сайтів за допомогою сервіс а лежать поведінкові фактори і їх оцінка, в які входять:
  1. час перебування користувача на сайті;
  2. кількість кліків в пошуковій системі
  3. кількість відвіданих сторінок;
  4. показник кількості відмов;
  5. повернення на пошук;
  6. повторні відвідування.

  Завдання Userator - просунути сайт на найбільш високі позиції в пошукових системах, досліджуючи - як змінюються поведінкові чинники.
  При просуванні сайтів за допомогою Узератора можливо скористатися двома шляхами:
  1. Імітація поведінки. Користувач шукає в системі вказану статтю, заходить на неї і певний час знаходиться на ній. Така поведінка дає системі зрозуміти, що на цьому сайті міститься корисна і цікавить користувачів інформація. У порівнянні з аналогічними, рейтинг Вашого сайту помітно підніметься в найкоротші терміни.
  2. Перехід по посиланнях. Система буде повторювати дії реального користувача, що переходить на Ваш ресурс, автоматично переходячи по закупленим посиланнях. Перевага даного методу в зазначені терміни забезпечить Вам рівно стільки переходів по посиланнях, скільки Вам потрібно для заняття певних позицій в рейтингу.

  Як функціонує система:

   • запускається браузер;
   • відбувається вхід на сторінку пошукової системи;
   • вводиться необхідний запит;
   • перехід на потрібну сторінку.

  Як почати роботу в системі Userator?

  Принцип роботи системи простий: заповнюєте просту реєстраційну форму, на вказану адресу електронної пошти протягом хвилини Ви отримаєте лист з посиланням, пройшовши по якій, вже можна активувати свій аккаунт.

  Реєстраційна форма в системі Userator.

  Потім система запропонує заповнити наступну форму: назва сайту, що просувається, його інтернет-адресу та регіон знаходження. Потім, потрібно буде заповнити запити, за якими необхідно буде підняти позиції сайту.

  Ви можете самостійно визначати кількість переходів по кожному посиланні і час знаходження на сайті. Вартість замовленої послуги визначається системою автоматично. Після заповнення налаштувань внесіть гроші на Ваш рахунок в акаунті за допомогою однієї з популярних платіжних систем і запускайте просування - всю подальшу роботу виконає Система.

  Функції системи дозволяють користувачам постійно контролювати витрату грошей з рахунку. Користуючись Системою Ви завжди будете знати яке точно кількість переходів, а також час на перегляд з кожної посиланням по заданому проміжку часу. Користуючись системою Узератор, Ви не тільки підвищите поведінкові фактори на вашому ресурсі, а й в комплексі з класичними методами просування допоможе вашому сайту щодо скоро піднятися в ТОП пошукових систем.

  Реєстрація в системі Userator , Щоб Ви змогли почати просування сайту за допомогою поведінкових факторів.

  Іншим ефективним методом рекомендується просувати сайти, через вічні посилання і статті .

  Заробіток в системі Userator

  Якщо вас влаштує заробіток від 500 до 2000 рублів на добу, то неодмінно реєструйтеся в цій системі. Тут заробіток можна отримувати як з Вашою участю, так і без Вас! Щоб зрозуміти як легко можна заробити на сервісі Userator, пропоную подивитися коротеньке відео:

  Що таке userator?
  Як почати роботу в системі Userator?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ