На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SeoQuake - кращий SEO плагін

  Доброго часу доби, шановні читачі delajblog Доброго часу доби, шановні читачі delajblog.ru!

  Плагін SeoQuake - додаток браузера, яке дозволяє досліджувати SEO параметри будь-якого сайту. Можна бачити дуже багато SEO показників сайтів в пошуковій видачі, PR, ТІЦ і т.д. Програма реалізована як плагін (розширення) до популярних браузерів Mozilla Firefox і Chrome . У цій статті розглянемо цей плагін для Chrome.

  Приклад роботи плагіна - в результатах пошукової видачі видно SEO параметри по кожному результату запиту.

  Приклад роботи плагіна - в результатах пошукової видачі видно SEO параметри по кожному результату запиту

  Де його використовувати? Так він показує параметри сайтів за обраним пошуковим запитом. І відразу можна прикинути, що твориться в ТОП 10 - які сайти там сидять і можна оцінити свій сайт і варто чи ні рухатися по вибраному ключу.

  Для установки в правому верхньому кутку натискаємо значок з емблемою гайкового ключа (настройка і управління Google Chrome) -> інструменти -> розширення і на вкладці «розширення» натискаємо «ще ...» (в правому нижньому кутку).

  Примітка: «Гучний ключ» був в старих версіях хрому, а зараз - це значок Примітка: «Гучний ключ» був в старих версіях хрому, а зараз - це значок  Далі вибираємо «Додаткові інструменти» і «Розширення» Далі вибираємо «Додаткові інструменти» і «Розширення».

  Потрапляємо в інтернет магазин Chrome (купувати нічого не буде потрібно), і у вікні пошукового запиту вбиваємо SeoQuake і тиснемо на пошук. Читаємо результати пошуку за ключовим словом «SeoQuake» в розширеннях і тиснемо на його значок. Вас перекидають на іншу сторінку, на якій тиснемо кнопку «додати в Chrome», в панелі управління з'являється логотип SQ і вискакує табличка з написом, що SeoQuake встановлено. Переходимо до налаштування. Натискаємо значок SQ і бачимо меню /

  Що можна налаштувати в меню:

  - Disable - дозволяє відключити це расшіреніе.Нажімая галочки можна включати і вимикати відповідно показ:

  - Seobar - панель управління з виведеними SEO показниками, яка показується в панелі управління відкриваємо вікна (показ цієї панелі можна відключати і налаштовувати в якому місці відкривається вікна вона буде перебувати);

  - Google, Yahoo, Bing, Baidu, Yandex - проставляючи або прибираючи галочки, визначаємо в яких пошукових системах буде працювати плагін (Приклад: залишивши тільки Yandex, цей плагін буде виводити SEO тільки при пошуку в Яндексі, а при використанні інших систем пошуку - ніякі дані SEO виводиться не будуть);

  - Check / Compare URLs and domains .. - відзначаючи цю опцію з'явитися вікно, в яке можна ввести адресу сторінки або домен і буде виведено SEO дані відповідної сторінки або домену;

  - Highlight no-follow - відзначаючи цю опцію можна бачити чудове властивість цього розширення - в переглядається веб сторінці все, що закрито тегом no-follow буде перекреслено:

  - Highlight no-follow - відзначаючи цю опцію можна бачити чудове властивість цього розширення - в переглядається веб сторінці все, що закрито тегом no-follow буде перекреслено:

  - Keywords density ... - це ще одна чудова властивість розширення - показати щільність ключових слів, в переглядається веб сторінці

  - це ще одна чудова властивість розширення - показати щільність ключових слів, в переглядається веб сторінці

  -Preferences .. - настройки (будуть розглянуті нижче).

  - Sendfeedback ... - послати відгук.

  - About SeoQuake - короткий опис.

  Тиснемо значок SQ в панелі управління і в меню вибираємо Preferences ..

  Бачимо страшну картину (натиснута кнопка Parameters)

  - General - тут знаходяться загальні налаштування (Відключення плагіна, підсвічування закритих посилань і т - General - тут знаходяться загальні налаштування (Відключення плагіна, підсвічування закритих посилань і т.д.).

  - Seobar - панель управління з виведеними SEO даними (Відключення панелі, місце розташування панелі і т.д.).

  - Modules - тут встановлюється в яких пошукових системах буде працювати розширення.

  - Parameters - по горизонталі вказані ДЕ будуть виводитися параметри, а по вертикалі - ЯКІ ПАРАМЕТРИ будуть відображатися. Відповідно ставлячи або знімаючи галочки можна відбудувати висновок потрібних саме вам даних.

  І наостанок найстрашніше. Творці цього розширення попереджають, що надмірне кількість запитуваних параметрів може привести до вашого бану. (Напевно, запросто можна відключити купу непотрібних параметрів, навіщо наприклад вам ця «Baidu», якщо ви не китаєць). Довідка: Baidu - китайська пошукова система.

  Де його використовувати?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ