На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SEO Yoast Підручник: Ефективне використання ключового слова Focus

  1. Ключове слово Focus не впливає на рейтинг
  2. Зелені засоби йдуть, жовті засоби сповільнюються, а червоні засоби зупиняються
  3. Щільність ключових слів - це те, що ви ніколи не повинні ігнорувати

  У B² Interactive, ми великі шанувальники WordPress SEO від Yoast . Цей простий плагін дозволяє нашим командам швидко оновлювати критичні поля пошукової оптимізації (SEO) на веб-сторінках і в блогах на нашому сайті, і це щось наше SEO і контент-маркетингові команди використовують щодня. Крім того, цей плагін робить заповнення полів SEO простим для наших клієнтів, які керують власними блогами. Ми також великі шанувальники однієї з функцій цього плагіна включає: "ключове слово".

  Ключове слово focus - це поле, де можна вставити ключове слово або фразу. Після додавання ключового слова або фрази плагін оцінює сторінку або публікацію, включаючи назву SEO, тег H1, копію тіла та інші елементи, щоб дізнатися, наскільки добре ви оптимізувалися для ключового слова або фрази. Це справжній рятувальник, особливо, коли намагається уникнути шкідливих практик, таких як набивання ключових слів.

  Це, як кажуть, є деякі речі, які ви повинні знати про ключове слово фокусу, в тому числі, які правила дотримуватися і які ви можете відхилитися від досягнення більших результатів.

  Якщо ви новачок у SEO, ви хочете уважно стежити за порадами нижче. Це тому, що, поки ви дійсно не отримаєте свої опори, ключове слово фокусу буде вашим другом. Це відмінний інструмент для вивчення того, як правильно використовувати ключові слова та фрази, а також забезпечення вмісту має відповідну щільність ключових слів, щоб уникнути штрафних санкцій у пошукових системах.

  Ключове слово Focus не впливає на рейтинг

  Перш за все, дуже важливо зрозуміти, що текст у полі ключового слова фокусу насправді не потрапляє в код, який читають пошукові системи, тому він сам по собі не надає жодного значення для рейтингу пошукової системи. Її єдина мета полягає в тому, щоб допомогти вам зосередитися на ключовому слові або фразі, на яку ви націлюєте, показуючи, як ви реалізували це ключове слово або фразу по всьому посту.

  Зелені засоби йдуть, жовті засоби сповільнюються, а червоні засоби зупиняються

  Багато користувачів WordPress SEO від Yoast слідують за кольоровою системою, яку плагін використовує для того, щоб повідомити, чи сторінка або пост повністю оптимізовані чи ні (Ви можете знайти це у розділі Аналіз сторінки). Ця система діє як стоп-сигнал. Зелений означає, що сторінка або пост хороші. Жовтий (також помаранчевий) означає, що ви повинні сповільнити і переоцінити свою оптимізацію. Червоний, однак, означає, що сторінка чи публікація не оптимізовані.

  Ключове слово "фокус" відіграє важливу роль у оцінці кольору сторінки або публікації. Згодом плагін може навіть закріпити кольори сторінки чи публікації, якщо ви використовуєте те ж ключове слово фокусу, що й інші сторінки або повідомлення. У деяких випадках, це може бути дійсно хороша порада, оскільки вона допомагає визначити інші способи слова ваших ключових слів або фраз. Але якщо ви закріплені за ключовими словами або фразами, які дійсно мають значення для вашої стратегії, ви можете ігнорувати її. Більшість галузей мають використовувати ті ж ключові слова та фрази через їхню релевантність для аудиторії.

  Хоча ви будете спокушатися завжди прагнути до зелених, це прекрасно, щоб "запустити жовтий" (з плагіном, тобто ... не за кермом). Найголовнішою причиною цього є те, що сторінка чи публікація не повинні бути розроблені для націлювання на одне ключове слово або фразу. Насправді, вона повинна орієнтуватися на декілька ключових слів і фраз, щоб охопити ширшу аудиторію, яка, безсумнівно, по-іншому позначатиме слова, тому потрібно передбачати якомога більше варіантів ключових слів і фраз.

  Насправді, вона повинна орієнтуватися на декілька ключових слів і фраз, щоб охопити ширшу аудиторію, яка, безсумнівно, по-іншому позначатиме слова, тому потрібно передбачати якомога більше варіантів ключових слів і фраз

  Особливо в сучасному сучасному ландшафті пошуку, який цінує використання семантичні ключові слова Більш ніж будь-коли, використання варіантів ключових слів і фраз у більш потужних полях SEO може бути кращим варіантом, що просто орієнтувати один. Наприклад, два основних поля, які оцінює плагін - назва сторінки / H1 і назву SEO - є наступними для цієї публікації:

  • Заголовок сторінки / H1 Tag - як використовувати WordPress SEO за ключовим словом фокусу Yoast
  • SEO Назва - SEO Yoast Підручник: Ефективне використання ключового слова Focus

  Тому ми включили важливі ключові слова для цієї публікації, включаючи:

  • WordPress SEO від Yoast
  • SEO Підручник Yoast
  • Фокус ключове слово

  Замість того, щоб обнуляти одне ключове слово або фразу, ми розширили наші шанси досягти людей, які зацікавлені в цій темі. Ця стратегія не завжди призведе до зеленого рейтингу від SEO Yoast, але це найкраща практика SEO, яку ви повинні дотримуватися.

  Щільність ключових слів - це те, що ви ніколи не повинні ігнорувати

  Тепер, коли ви знаєте, що не потрібно слідувати за системою класифікації SEO Yoast до Т, чому б не скористатися цим плагіном SEO, щоб оцінити всі ключові слова, які ви вказали у своєму вмісті? Протягом декількох секунд ви можете зрозуміти щільність ключових слів для кількох ключових слів і фраз. Це так само просто, як обмін ключовим словом фокусу, збереження повідомлення як чернетки, а також перегляд кількості щільності в розділі "Фокус використання ключових слів" плагіна.

  Якщо WordPress від SEO Yoast розповість вам у своєму розділі "Аналіз сторінок", що ви використовували ключове слово занадто багато, хоча, ви хочете, щоб вимкнути деякі з ключових слів або фраз з варіаціями, щоб уникнути наповнення ключових слів. Пам'ятайте: Начинка за ключовими словами є технікою спаму і може сприяти зниженню рейтингу посади та вашого сайту в цілому.

  WordPress SEO від Yoast дійсно є прекрасним плагіном, і 15 мільйонів разів, які було завантажено, є доказом. Тільки не обмежуйте себе, дотримуючись його вказівок. Іноді краще порушувати правила!

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ