На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SEO Тексти: Як довго повинна бути стаття для Google?

  1. Рейтинг факторів для гарного рейтингу Google
  2. Як довго є стаття з 1890 слів?
  3. Що Google фактично говорить про довжину тексту?

  Протягом багатьох років існує багато суперечок про те, що ідеальний текст SEO повинен виглядати для Google. Експерти з backlinko SEO оцінили 1 мільйон сторінок і дізналися, скільки слів має містити текст SEO.

  Сцена SEO в основному одностайна: "тексти SEO" більше не доступні сьогодні. Справжні пустелі, в яких ключове слово постійно повторюється, визнаються Google сьогодні як нижчий вміст і не вважаються для рейтингу. Хто все ще говорить про тексти SEO сьогодні, повинен зрівняти це з читабельним контентом. Що насправді робить хороший, читабельний вміст тут носили разом.

  Стандартна відповідь кожного SEO, як довго повинна бути оптимальна стаття, повинна бути "залежить від цього". Це дійсно залежить від пошукового запиту та контексту. Прості питання в стилі голосових пошуків відповідає Google сьогодні, більше не потрібно писати статтю.

  Протягом багатьох років існує багато суперечок про те, що ідеальний текст SEO повинен виглядати для Google

  Прості пошуки відповідають самому Google, вам більше не потрібно писати статті.

  З аналізу 1 мільйона результатів пошуку агентство backlinko зробило деякі цікаві ідеї, які виконують особливо добре.

  Таким чином, існує прямий зв'язок між довжиною слова і рейтингом. В середньому, позиції з 1 по 3 значно довші, ніж сторони на спині.

  Сторінки в позиції 1 мають середнє значення 1890 слів, подібно до цієї публікації. Кожен, хто пише статті і не має абсолютної тематичної тематики, для якої досі немає змісту в мережі, повинен дуже детально ставитися до своєї теми.

  Сторінки з рейтингами на позиціях від 1 до 3 мають - в середньому - значно вищий рівень слів. джерело: backlink.to

  Також підтверджується той факт, що ви навряд чи можете зіткнутися з відповідними рейтингами і, таким чином, досягти коротких статей дослідження каналів соціальних медіа , Таким чином, (дуже) довгі статті поділяються багато разів частіше, ніж короткі статті. Для Facebook ідеальною довжиною статті є навіть більше 2000 слів. Дивно, враховуючи, що Facebook в основному використовується на мобільних пристроях. 2000 слів на смартфоні вимагає довгого прокручування.

  Довгі статті значно частіше поширюються майже на всіх каналах соціальних медіа.

  Від старшого Наукове дослідження Пенсильванського державного університету З 2007 року відомо, що 80 відсотків усіх пошуків спрямовані на інформацію. Сьогодні це навряд чи змінилося. У цьому відношенні не дивно, що детальні статті краще, ніж короткі, які залишають багато питань без відповіді.

  Приємний побічний ефект: хто пише довші статті, має більше шансів на ранжування для подальших пошукових термінів, які враховує внесок. Наприклад, довгі статті часто охоплюють 10 або більше різних запитів. Таким чином, кількість потенційних рейтингів і пов'язані з ними досягнення значно збільшуються для більш довгих статей.

  Однак не слід спокушати штучно роздувати текст, щоб отримати ідеальну довжину слова 1890 слів. Довгі, нудні тексти або відсутність фокусу, у свою чергу, призводять до поганих сигналів користувача та підвищеної швидкості відмов. Скажіть: Читачі отримують роздратування і повертаються до пошуку і сигналізують Google таким чином, що стаття, мабуть, недостатньо хороша.

  Інше непорозуміння в інтерпретації правильної довжини тексту: у вищенаведених дослідженнях вимірюються слова всього веб-сайту, а не тільки чистий підрахунок слова статті. Це включає в себе навігацію, нижній колонтитул та інші невеликі тексти, які можна побачити на веб-сайті. в той час як цієї статті Отже, якщо "тільки" містить 455 слів, вся сторінка містить 902 слова.

  Тому, якщо ви пишете на певну тему, ви повинні переконатися, що тізери інтегровані в "подібні статті" на всі статті і що текст нижнього колонтитула має відношення до теми.

  Рейтинг факторів для гарного рейтингу Google

  Подальші цікаві результати дослідження 1 мільйона результатів пошуку:

  1. Зворотні посилання як і раніше є одним з найважливіших факторів для хорошого рейтингу. Майже всі найвищі рейтинги мають зворотні посилання з декількох доменів. Це пояснює, чому зворотні посилання все ще дуже цінні і будуть продаватися (і платити) високо, навіть якщо Google хоче приборкати цю практику.
  2. Текст посилання також відіграє велику роль для кращого рейтингу. Тому кожен, хто має внутрішню зв'язок, повинен чітко і буквально виводити свої посилання, наприклад "Семінар SEO в Берліні" , І не просто " Більше інформації тут " , Google має бути в змозі зрозуміти контекст, тому Google має (як і раніше) уявляти себе шестирічною дитиною, яку потрібно просто пояснювати.
  3. Влада домену є критично важливою у побудові посилань. Посилання зі старого, добре зареєстрованого домену коштує набагато більше, ніж посилання з нового, мало відомого веб-сайту. Посилання з дзеркала, фокусу, чіпа і Вікіпедії надзвичайно корисні для SEO. З форумів посилань на спам, проте, ви повинні тримати пальці, ці посилання не мають значення для Google, тому що вони не мають значення для користувачів.
  4. Статті, що стосуються однієї конкретної теми в глибині, значно краще оцінюються, ніж багато тематичні статті. Тому корисно присвятити багато часу вашій темі, а не надто багато. У будь-якому разі, сьогоднішні можливості рейтингу в основному стосуються лише комбінацій ключових слів, а не пошуку одним словом, наприклад "Європа". Якщо ви хочете написати статтю про Європу, ви повинні точно визначити, який аспект підтеми стосується. Щоб побачити, чи є реалістичні шанси на рейтинг: якщо ви шукаєте свою власну тему, то на перших результатах пошуку можна побачити Вікіпедію, Дзеркало та Час, шанси на хороші рейтинги для невеликих веб-сайтів досить керовані.
  5. Безпечні сторінки (https) тим часом значно вищі, ніж небезпечні сторінки. Однак це, ймовірно, більше пов'язано з тим, що великі, важливі веб-сайти вже давно завершили ці важливі зміни в сенсі нового Регламенту про захист даних. Одна з найпоширеніших сторінок в Німеччині ще не впровадила цю зміну, і в цьому році спостерігається явна тенденція до зниження видимості Google. Тому всім веб-сайтам рекомендується користуватися одним Встановіть сертифікат SSL і перейдіть до https ,
   Без переходу на https Spiegel.de постійно програє на видимості в Google.
  6. Дивно, що багаті фрагменти практично не впливають на більш високі рейтинги. Таким чином, позитивний ефект цих збагачених результатів пошуку (із зірками, зображеннями або рейтингами) обмежується вищими показниками кліків через візуальне виділення в результатах пошуку. Про якість вмісту такого оптимізованого фрагмента нічого не робиться, поки це не стосується Google.
   Багаті фрагменти, такі як відео, не впливають на рейтинг, а лише на кліки.
  7. Тексти з картинкою мали явно вищий рейтинг, ніж тексти без малюнків. Однак кількість зображень не впливає на рейтинг, незалежно від того, чи не має значення 1 або 3 зображення. З точки зору зручності користування, текст повинен бути структурований таким чином, щоб його було легко читати, що включає привабливу ілюстрацію.
  8. Дивно, але ключові слова вже не повинні бути включені до назви сьогодні. Google тепер володіє семантикою, а також керує статтями, які взагалі не містять пошукового запиту. Тим не менш, ми рекомендуємо для кращих показників кліків продовжувати знати про запит у виробництві статті та пошукові терміни у назві для використання.
  9. Швидкість сайту стає все більш важливою, і найпопулярніші результати пошуку зазвичай мають більш швидкий час завантаження. Тим не менш, вони часто також дуже великі, сильно оптимізовані сайти, такі як Wikipedia або Amazon, тому змістовність цього результату досить керована. Звичайно, ви не повинні виробляти зайвий баласт, але за жодних обставин не зберігайте текст.
  10. Добре класифіковані сайти часто мають низький рівень відмов. Тим не менш, не слід враховувати лише показник відмов, час перебування або джерело трафіку включено до рейтингу.
  11. Сторінки з високим рейтингом часто мають короткий URL. Ця заява не повинна завищуватися, тим більше, що URL зазвичай складається автоматично з заголовка статті.

  джерело: Backlinkto

  Як довго є стаття з 1890 слів?

  Хто прочитав цю статтю до кінця, напевно прийде до висновку, що це досить детально і довго радили. Насправді, до цього моменту він містить "всього" близько 1300 слів.

  Багато тематичних сторінок мають функцію коментарів в кінці своїх повідомлень, де користувачі можуть ставити запитання або публікувати свої думки про цю статтю.

  Це також може бути цінним контентом, що збільшує кількість слів у змістовному вигляді. Оскільки ми не використовуємо функцію коментарів на даний момент (звичайно, ми ще задоволені кожною з них Відгуки про наш вміст ), тому нам потрібно штучно затягнути цей пост, щоб показати, скільки тексту 1890 слів насправді є і як довго читати або прокручувати.

  Що Google фактично говорить про довжину тексту?

  Як завжди, Google досить мовчазний з конкретними рекомендаціями. Джон Мюллер заявив в 2014 році на питання про вебмастера щось ухильне:

  "Немає мінімальної довжини, і немає мінімальної кількості статей на день, які потрібно розміщувати, а також мінімальної кількості сторінок на веб-сайті." У більшості випадків якість краща за кількість. Наші алгоритми явно намагаються знайти сайти та Високоякісний, унікальний та захоплюючий вміст - це не те, що ви шукаєте - не наповнюйте свій сайт більш низьким вмістом, а працюйте, щоб переконатися, що ваш сайт є найкращим у своєму роді. " (Джон Мюллер / аналітик тенденцій веб-майстра в Google )

  Те, що Google не публікує інструкції для SEO, добре відомо. Нарешті, у результатах пошуку з'являться лише оптимізовані статті, а не найкращі статті.

  Тому ми рекомендуємо вам продовжувати розглядати кожну тему з максимальною деталізацією, оскільки це корисно і легко читати, і не приділяти занадто великої уваги середнім статистичним значенням, як це було з цією статтею. Тому що з додатковою цитатою і випадковими коментарями в кінці, я, нарешті, зумів розтягнути статтю до 1890 слів.

  Ви хотіли б знати, як працює ваш сайт у порівнянні з конкурентами? Чи є у вас питання про SEO? Замовте зустріч у моєму щотижневі SEO консультація і отримати безкоштовний аналіз на своєму сайті.

  Що Google фактично говорить про довжину тексту?
  Що Google фактично говорить про довжину тексту?
  Ви хотіли б знати, як працює ваш сайт у порівнянні з конкурентами?
  Чи є у вас питання про SEO?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ