На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SEO та фотографії. Що робити з фотографіями на сайті?

  1. SEO оптимізація зображень
  2. Розмір фотографії для SEO
  3. Форма фотографій для SEO
  4. Атрибути картинок для SEO
  5. Атрибут URL картинок для SEO
  6. Атрибут Тема картинок для SEO
  7. Атрибут Підпис картинок для SEO
  8. Атрибут alt картинок для SEO
  9. Атрибут Опис або title картинок для SEO
  10. Якщо пошукові системи не індексують фотографію
  11. Видалення фотографія з сайту
  12. Як дізнатися що фотографія не в індексі
  13. Як знайти схожі фотографії
  14. Покрокова робота з фотографіями на сайті
  15. Як зменшуються фотографії
  16. зменшення фотографій
  17. Зменшення розміру в Microsoft Paint
  18. Зменшення розміру в webresizer

  І так, у Вас є сайт. Ви прийшли до нас на фірму, і питання, а що робити з фотографіями? Як правило майже всі сайти починали з того, що «тирілі» фотографії (багато і тексти) в інтернеті. Якщо з текстами все просто - гугл і яндекс голову откручивал сайту, і потім говорив що сайт фігня повна, у нього голови навіть немає. Те за «тиренние» фотографії вони поводяться дивно. Те скажуть а-я-яй, і скажуть що у Вас на сайті частина фотографій не бачить взагалі, тому питання їх існування відкритий, але частина скаже - вав, клас. Тепер ми Вас покажемо всьому світу з Вашими «тиреннимі» фотографіями. тому, створюйте сайти відразу правильно.

  [Box] Правила роботи з текстами і фотографіями різний у пошукових систем [/ box]

  SEO оптимізація зображень

  Що ж, є кілька загальних рекомендацій по роботі з картинками. Ми перерахуємо все, на що варто звернути увагу. Ми самі іноді шукаємо товар по картинках. Тому, видачу по фотографіях гугла ми так само повинні займати, і тут ми розповімо, що потрібно робити для цього. Плюс, гугл точно оцінить, якщо Ви проведете якісну роботу зі своїми картинками.

  Розмір фотографії для SEO

  Фотографія повинна бути якісна Фотографія повинна бути якісна. Чи не найкрутіша, яка завантажується фіг знає скільки. Але, розмір повинен бути достатнім, щоб на фотографії або картинці можна було розглянути фотографію. Теоретично, розмір фотографії для гугла і яндекса не має значення. Але, якщо Ви розміщуєте фотографії низької якості, то відвідувачі будуть намагатися швидше втекти з вашого сайту. Єдино, на що потрібно звертати увагу, що при однакових картинках гугл буде показувати ту, яка більшого розміру. З іншого боку важливо не переборщити, адже великі фотографії вантажаться довго. І якщо Ви поставите кілька великих фотографій, сторінка буде довго грузиться, особливо у тих, у кого повільний інтернет. Тому, фотографії краще ставити в якості 600 * 800 пікселів. Можна більше мул менше - думок може бути багато. Але ця риса здається нам золотою серединою.

  Як визначити кількість пікселів? Все просто - наводимо в провіднику курсор мишки на фотографію, і там вказані її розміри в пікселях.

  Я взагалі роблю простіше (може для когось і складніше буде, і він знає простіший спосіб). Закидаю фотографію в пейнт, і за допомогою клавіш Ctrl + W зменшую розмір до того часу, поки не отримаю фотографію, яка вміщається на екрані монітора.

  Ми взяли одну і ту ж фотографію акваріума компанії Blue Barbus. Перша фотографія 1600 * 1062 px., Друга 400 * 266. Ось в таких діапазонах можна ставити фотографії на сайтах. Якщо у Вас текст ні про що, то вставляйте для краси розмір, який більше ніж на останній фотографії, а якщо це Ваш товар, і Ви хочете показати його з усіх боків, тоді перший варіант. Розмір першої фотографії 1,4 Мб, розмір останньої фотографії 23,5 кб. Ви вже можете бачити що розміру 400 * 266 вистачає тільки для того, що на сторінці щось є. Будь-яке її збільшення жахливо спотворює фотографію, тому в таких розмірах не рекомендуємо ставити на сайтах. Ну хіба що фотографія ні про що і її не збільшуватимуть ніколи.

  І врахуйте, зовсім маленькі фотографії гугл не сприймає ну ніяк. Тому мінімум 100 кб фотографія повинна бути. Гугл більше вже орієнтується на великі фотографії.

  Форма фотографій для SEO

  Оптимальним варіантом є квадрат. Не будемо вдаватися в дані тонкощі. Тим більше дану рекомендацію ми самі не виконуємо. Але проста логіка: монітор ПК горизонтальний, екран телефону горизонтальний. Тому, роблячи фотографії, прагнете що б вони максимально були наближені до квадрату.

  Атрибути картинок для SEO

  Є такі атрибути, які показує вордпресс для роботи з фотографіями: URL, Тема, Підпис, Атрибут alt, Опис.

  Розберемо і кожен атрибут окремо. Що б знати, що важливо, а що ні. Важливо знати, що чим важливіше для нас фотографія, тим ретельніше ми повинні описувати всі пункти і заповнювати всі поля. Якщо ж фотографія не важлива (припустимо у нас наша намальована кнопка замовити в магазині) - тоді можете і мінімально на неї витрачати час. Все залежить від того, на скільки Ви хочете просунути фотографію в пошуку.

  Відразу кілька уточнень:

  • Якщо Ви все атрибути заповнюєте однаково, то пошукові системи можуть це порахувати як Переспа.
  • Атрибут Альт і Опис, Альт для пошукових роботів, Опис - текст для людей, який описує фотографію.

  Атрибут URL картинок для SEO

  Атрибут URL для картинок показує адресу, за якою буде розміщена картинка. Ви на нього не впливаєте. Звідки вона береться? Просто - він копіює назву файлу, при цьому кирилицю змінює на латиницю. Все, як файл називався, за таким же адресою буде і картинка. Так що називайте файли красиво, що б вони і красиво відображалися потім при їх відкритті. Скажу відразу, я не знайшов, де даний параметр змінюється. Тому, що б отримати нормальну назву, копіюємо фотографію на ПК, потім міняємо назву файлу, і закачуємо його назад.

  Атрибут Тема картинок для SEO

  Це повна копія назви файлу і може використовуватися кірілца. Ну що ж, тут міняємо вже на назву, що у нас на фотографії і по якому запиту фотографія повинна знаходитися в гуглі. Припустимо, для попередньої сторінки заголовок може бути як «Акваріум для креветок Blue Berbus Lux lrevetka». Для пошуку він буде показуватися в результатах «акваріум для креветок», ну а так само за назвою моделі акваріума.

  Атрибут Підпис картинок для SEO

  Підпис використовую вкрай рідко. Не факт, що фотографія буде розміщена тільки на одній сторінці на сайті. А тому, підпис з'явиться у всіх фотографіях. І якщо в одній Ви хочете показати який там класний світло, то в іншій статті якої там класний фільтр. А підпис то одна на кожну сторінку. Тому, я намагаюся її пропускати.

  Атрибут alt картинок для SEO

  Даний атрибут відвідувач майже ніколи не бачить, тому можна писати нісенітницю для роботів. У фотографії можна просто перерахувати що на фотографії: акваріум на 27 літрів для креветок, повністю оформлений живими креветками, виробництво компанії Blue Barbus Київ - шикарний маленький акваріум. Фраз типу купити акваріум або цін акваріума немає сенсу писати, тому що хіба ви шукаючи картинки вбиваєте такий запит?

  Довжина повинна бути від 3 слів до 250 символів.

  Атрибут Опис або title картинок для SEO

  Швидше за все не впливає на просування картинок. В гугла здається 800 параметрів, що б оцінити текст, тому на мою думку гугл враховує всі, і може в цьому не зізнаватися. Як він може знати про що картинка? Тільки з неясних уявлень роботів (які точно не навчилися розрізняти все картинки), і з того, як ми підписуємо і називаємо картинку. Але, в зображенні настільки мало інформації в атрибуті альт і назві його, що, думаю, цілком реально що для картинок і даний параметр враховується.

  Його слід писати як для людей. Акваріум повинен звучати як ідеальний оформлений маленький акваріум на 27 літрів.

  Якщо пошукові системи не індексують фотографію

  Є 2 варіанти вирішення проблеми. Перше Shift + Del = видалення назавжди, або ж коли фотографія цінна, то покращуємо її заповнюючи всі атрибути. Як покращувати написано вище, але і видаляти так само потрібно вміти.

  Видалення фотографія з сайту

  Саме радикальне рішення - немає голови, немає головного болю. Спочатку напишу, як видалити фотографію з сайту вордпрес. Видалити просто зі сторінки - неправильно. Потрібно видалити з корінням, а то потім раптом вставите в іншу статтю на сайті.

  Послідовність дій по видаленню файлів з сайту:

  • Виділяємо фотографію на сайті
  • Дивимося її адресу (закінчення)
  • Входимо в пункт додати мультимедійний
  • Забиваємо в пошук назву фотографії, яку потрібно видалити
  • Виділяємо потрібну фотографію
  • Там є кнопочка «видалити назавжди»

  Якщо ж у Вас ім'я файлу 1 наприклад, і таких фотографій сотні, то там можна шукати не тільки по назві сайту, а й по датах її створення. Дату можна подивитися в назві сайту - завжди фотографії потрапляють в папку місяці. І шлях до фотографії буде орієнтовно такою. wp-content / uploads / 2015/09 / vyistavki-akvariumsitiki.jpg

  Як дізнатися що фотографія не в індексі

  Фотографії на сайті можна подивитися в ручну. Забиваємо в гугл наступне site: назва нашого сайту. Всі без пробілів. Вам покажуть всі сторінки, які проіндексував гугл на Вашому сайті. Далі переходимо до пункту картинки, і він покаже всі фотографії, які в індексі.

  Як знайти схожі фотографії

  Я ось знайшов одну фотографію в індексі гугла. Пам'ятаю що її качав з нету. Поставив на дублікат - 270 таких же фотографій в інтернеті є. І навіть гугл знаходить обрізані такі фотографії (тобто вирізали частину її). Як же мені вдалося потрапити в індекс? Напевно унікальні розписані атрибути.

  Заходимо на сайт https://images.google.com/ , Натискаємо кнопочку Заходимо на сайт  https://images , Вставляємо адресу нашої картинки, і отримуємо результат.

  Рекомендуємо замінити всі фотографії на сайтах, які не потрапляють в індекс пошукових систем. Толку від них ніякого, а використання безлічі низькоякісних фотографій думаю в цілому знижує сайт у видачі. Або ж продвигайте картинки, описуючи всі атрибути у них.

  І дуже важливо - ніколи не вставляйте фотографій з інших сайтів. Ви даєте на них посилання зі свого сайту. І тому у Вас мінус. Ми так свого часу даний сайт погубили, використовуючи не фотографії, а посилання на них в інтернеті. Трафік просів моментально.

  Покрокова робота з фотографіями на сайті

  Все по кроками, що потрібно зробити що б фотографії були правильні.

  1. Відкриваємо сторінку для редагування. По черзі всі, з кінця і до початку. Відкрили, тоді дивимося на фотографію і натискаємо на неї правою клавішею мишки і натискаємо на значок ручки. Там з'являться артібути фотографії, і ми зможемо дізнатися, а де ж вона знаходиться.
  2. Ми визначаємо назва картинки, за яким її будемо шукати. У тому місці де посилання ми вибираємо пункт «мультимедійний», і потім просто копіюємо частину назви картинки для подальшого пошуку в нашій базі.
  3. Знаходимо реальне розміщення картинки на сайті.
  4. Вибираємо нашу картинку. У формі пошуку вставляємо нашу частину назви картинки, і знаходимо її. Як бачимо атрибута альт в ній немає. Розмір 670 кб. Рекомендація видаляти картинки до 100 кб. Так що припустимо, що вона маленька, і нам її треба замінити. Якщо така картинка попадається на сайті, ми просто дописуємо атрибут alt, можливо міняємо заголовок, і зберігаємо. Якщо ж картинка маленька, тас є кнопочка «видалити назавжди». Ось її і натискаємо. Після цього переходимо на сторінку сайту і там так само її видаляємо.
  5. Пошук картинки в гуглі. Забиваємо в рядок пошуку те, що ми бачимо або що має бути в тексті. Далі переходимо у вкладку «малюнки», «інструменти», «розмір», «більше ніж» - 2 Мпкс. Все, вибираємо серед результатів. По секрету, іноді можете забивати англійські назви, або як приклад латинські назви видів тварин, тоді пошук буде інший.
  6. Вибираємо і зберігаємо картинку. Яка нам подобається, ту і беремо. Зберігаємо ОБОВ'ЯЗКОВО з нашим правильною назвою. Тобто файл повинен бути не 14112017.jpg, а Акваріум_травнік_с_черним_фоном.jpg, адже потім все одно потрібно буде потрібно міняти назву в атрибутах картинки. Тому, правильніше відразу правильно зберегти її.
  7. Тепер вставляємо картинку на сайт. Кнопочка «додати мультимедійний» (ми вже її натискали коли шукали картинку). Ось там є кнопочка завантажити файли. Натискаємо на неї, і просто завантажуємо фотографію, яку раніше зберегли на вінчестері.
  8. Тепер заповнюємо атрибути до фотографій. Ми виділяємо знову завантажену фотографію. Тема, що виділений, повинен збігатися з назвою файлу, як ви його зберігали. Ну а далі прокручуємо всі вниз, там ще є що заповнювати. Під ним відразу буде атрибут alt. Це короткий опис фотографії. Як приклад, фотографія травника з гігрофілу іволстной і сагитария з чорним фоном і чорним грунтом.
  9. Заповнюємо далі. Тут вставляємо атрибут посилання. Коли ми його ставимо, то при натисканні на фотографію в статті фотографія просто збільшується і виходить на передній план. Це коли хочеться більш детально розглянути нюанси. Решта 2 пункту ми вже в статті вставляємо. Можна і тут, але краще там вже по місцю. Натискаємо кнопку «вставити в запис», і переходимо на сторінку, з якої все починалося.
  10. Остання перевірка. Атрибут alt повинен бути. Розташування на сторінці - краще вирівнювати в тексті по лівому і правому краю. Це вже потрібно дивитися, що б на сторінці вони виглядали в тексті добре. Розмір краще вибирати середній, тоді вони і на підлогу сторінки в ширину будуть завантажуватися. І знову таки там де посилання повинен бути варіант «мультимедійний» в основному.
  11. Як управляти всіма фотографіями. Ну по-перше, правила, що скільки видалили, стільки повинні поставити нету. Ви повинні зробити сторінку симпатичною. І тому може бути інша кількість, так і інша їх структура. Друге, після того, як всі фотографії поміняли, перевірте роботу. ось як на фотографії внизу, бажано (не обов'язково) відразу в тексті вставляти картинку на самому початку. Ну і обов'язково 2 кнопки - «оновити» і «переглянути зміни».
   Ось і все, робота готова. Тепер навіть фотографія з інтернету у Вас на сайті виглядає. Тепер вона наповнена. Звичайно ж краще, коли фотографію ви використовуєте свою, але не завжди вийде. Адже зробити фотографію не завжди вийде дешево. Іноді до фотографії купу декорацій потрібно створити. Але, чим більше Ви вкладете в них, тим краще будуть ваші позиції. Тому, як вставляти з інтернету ми розповіли. Але, намагайтеся хоча б з часом, замінювати всі фотографії на свої.

  Як зменшуються фотографії

  Почнемо. Коли сайт завантажується, він вантажить все, що на ньому є. Чим більше йому вантажити, тим довше вантажиться. А чим довше вантажиться - тим більша ймовірність, що Ваш клієнт не дочекається завантаження Вашої сторінки, перейде назад в пошук, і Ви отримаєте песимізація сайту.
  Ось що б таке траплялося рідше, ми повинні прискорити завантаження сторінок. Найпростіше і часто виникає - фотографії. Дуже часто сторінка «рясніє» якісними фотографіями. Це не зовсім правильно (хіба що у вас сайт про фотографії або про дизайн). У будь-якому випадку, якщо Ваші фотографії займають по кілька мегабайт, їх потрібно зменшувати. Якщо спочатку воно може не заважати, то потім навіть відкривши галерею що б вставити фотографію, нам доведеться кілька хвилин дати її завантаження. Зменшимо фото для просування Вашого сайту .

  зменшення фотографій

  Як воно відбувається. Спочатку, заходимо на свій хостер аккаунт, шукаємо папочку «фотографії», і сортуємо їх за розміром. Бачимо самі більший, і починаємо завантажувати. Скачується в папочку Downloads, якщо ми не вкажемо іншу. Завантажили. Далі можна працювати або звичайним Microsoft Paint, або ж я користуюся -http: //www.webresizer.com/resizer/. Точніше я користуюся 2-мя методиками. Є багато інших, і користуйтеся, якщо Вам зручно і ними. Я як варіант поставив.

  Зменшення розміру в Microsoft Paint

  Зменшення розміру в Microsoft Paint

  Ліва кнопка мишки - відкрити за допомогою, і вибираємо програму Paint. Далі, CTRL + W, 20, TAB, 20, ENTER, ALT + F4, ENTER. Що це сталося? Це сталося те, що ви залишили 20% від попереднього розміру. Відсоток може змінюватися, в залежності від початкового розміру фотографій, і потрібного результату. І свій відсоток Ви повинні самі «намацати».

  Зменшення розміру в webresizer

  Зменшення розміру в webresizer

  І так, заходжу на сайт. Далі, «виберіть файл», «upload image», (Я ставлю галочку на 'border', вибираю які кордони, як «фішка сайту»), чекаємо - тоді висвічується друга фотографія, показується, на скільки зменшилася в процентах, і розмір нового файлу. Далі натискаємо download this image Майже всі. Залишається видалити попередню фотографію, і прибрати символи в назві нової фотографії «_opt». Адже зберігає файли саме з таким закінченням - приписує до файлів.

  Після будь-якого способу зменшення розміру або обробки фотографії - ми завантажуємо фотографію назад на хостинг з тим же ім'ям, і міняємо вихідний файл. Що б поміняти розмір фотографії скільки кнопочок потрібно натиснути? Скільки часу забере? Чи впорається навіть школяр. А Ви школяреві довірите роботу з вашим сайтом на вашому хостингу? Ось тому навіть зменшення фотографій не може бути занадто дешевим.
  Є комбайни, які масово зменшують фотографії. Можна і ними користуватися при великих обсягах. Але все одно цей час. Тим більше, масово вона на те й масово, що все гребе під одну гребінку. Там теж не все так гладко, як може здаватися на перший погляд. Фото допоможе візуально розбавіть сирої текст статті .

  Ви прийшли до нас на фірму, і питання, а що робити з фотографіями?
  Як визначити кількість пікселів?
  Звідки вона береться?
  Фраз типу купити акваріум або цін акваріума немає сенсу писати, тому що хіба ви шукаючи картинки вбиваєте такий запит?
  Як він може знати про що картинка?
  Як же мені вдалося потрапити в індекс?
  Що це сталося?
  Що б поміняти розмір фотографії скільки кнопочок потрібно натиснути?
  Скільки часу забере?
  А Ви школяреві довірите роботу з вашим сайтом на вашому хостингу?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ