На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SEO параметри сторінки: як заповнити поля SEO параметрів в конструкторі сайтів "Нубекс"

  1. заголовок сторінки
  2. Ключові слова сторінки
  3. Мета-опис сторінки

  SEO (від англійського «Search Engine Optimization» - «пошукова оптимізація») параметри - це функціональні елементи коду сторінки, які не відображаються на екранах користувачів, але несуть в собі інформацію для браузерів і пошукових систем. Вони не є обов'язковими для заповнення, але допомагають оптимізувати пошук потрібної інформації на сайті.

  При створенні нової сторінки або редагуванні вже існуючої в системі «Нубекс» Ви можете перейти у вкладку «SEO», щоб ввести ці параметри. До заповнення пропонуються три поля: заголовок сторінки, ключові слова і мета-опис. Розберемося докладніше з кожним з них.

  заголовок сторінки

  Важливо не плутати між собою три різних поняття:

  • Тема h1 - він же звичайний заголовок сторінки, який користувачі бачать на сайті. Він повинен бути максимально орієнтований на людину: бути коротким і відображає основну суть статті, а не нагадувати набір ключових слів. Рекомендації з написання заголовка h1 наведені в окремій статті;
  • Заголовок сторінки title - не відображається на сторінці безпосередньо, але його можна побачити при наведенні покажчика миші на відкриту вкладку і при додаванні сторінки в закладки. Саме title в переважній більшості випадків відображається в якості посилання на сторінку в результатах пошуку і тому повинен бути складений так, щоб залучати якомога більшу увагу. А ще title є самим «сильним» елементом документа, що впливає на його позиції в будь-якій пошуковій системі. Про те, як написати правильний title заголовок або зробити його побудову автоматичним , У нас теж є окрема стаття;
  • Назва для пункту меню - це ... просто назва для пункту меню. Ключову роль в SEO-оптимізації не грає, використовується для навігації по сайту.

  Ключову роль в SEO-оптимізації не грає, використовується для навігації по сайту

  Ключові слова сторінки

  Ключові слова - це слова (або набір слів), які описують тему сторінки і використовуються пошуковими системами для забезпечення точної відповідності (релевантності) результатів пошуку.

  Для сторінки необхідно перерахувати ключові слова, які стосуються саме до неї, а не до сайту в цілому. Наприклад, якщо у Вас інтернет-магазин взуття, і Ви працюєте над SEO параметрами розділу «Доставка», не потрібно прописувати до нього ключові слова «купити взуття», «взуття в Москві недорого» і т.д .: вони не відносяться до тематики даної сторінки. Заповніть поле ключовими словами типу «умови доставки», «безкоштовна доставка», «як замовити доставку».

  Довжина і кількість ключових слів залишаються на ваш розсуд, але зазвичай оптимальним значенням є 10-15 слів.

  Більш докладно про те, як підбирати ключові слова для сторінки сайту , Можна прочитати в окремій статті.

  Мета-опис сторінки

  Мета-опис - один з SEO параметрів сторінки, який впливає на уявлення сайту в результатах пошуку. Тобто саме текст мета-опису буде висвітлюватися під посиланням на сторінку, і саме він може як залучити користувача на сторінку, так і відправити шукати далі. Тому при складанні мета-описів постарайтеся ємко і коротко, вклавшись в 200-250 символів, описати тематику конкретної сторінки (НЕ цілого сайту!), Використовуючи при цьому нормальний російську мову, а не набір ключових фраз (для цього існує поле ключових слів).

  більш докладні рекомендації по складанню мета-описів Ви можете знайти в окремій статті.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ