На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  SEO оптимізація і просування сайту для початківців

  1. Посудіть самі, якщо Ви є власником комерційного сайту, то потрапити на першу сторінку пошукової видачі...

  SEO оптимізація (як внутрішня так і зовнішня) здатна в буквальному сенсі творити чудеса з просуванням сайту. Отримайте відповідь на питання, чому ні в якому разі не варто нехтувати Search Engine Optimization.

  Ця стаття в першу чергу адресована починаючим веб-майстрам. Існує заяложена фраза, яка чомусь стала для багатьох догмою - пишіть статті для людей і успіх не змусить себе чекати. Так, контент, тобто вміст сайту безумовно є основним стовпом успішного розвитку інтернет проекту. Але це далеко не єдиний і аж ніяк не достатній стовп.

  Сучасні пошукові системи мають таку річ, як облік поведінкових факторів. Саме це дає Яндексу і Google чітку інформацію про цікавинки даного інтернет проекту відвідувачам. Ваш контент становить інтерес для користувачів? Припустимо, що так, але хто зможе це оцінити? Адже Ви не визнаєте, що SEO - це та сила, яка здатна привести багато відвідувачів на Ваш сайт. А проте це так і є. Після просування Ваша подальша завдання полягатиме лише в утриманні відвідувачів, які прийшли до Вас з пошукових систем. Це Вам допоможе зробити якісний контент, який дає відповіді на питання користувача. Але поточний етап розвитку пошукових систем, без застосування Search Engine не зможе надати Вам подібний шанс.

  Не думайте, що лише один якісний і потрібний контент зможе забезпечити успішне просування. Дана стаття відкриє вам очі на реальний стан справ і спробує переманити вас на "темну сторону сили" (так як SEO не завжди вдає із себе білі методи). Заняття оптимізацією (як внутрішньої, так і зовнішньої) обов'язково передбачає чітке розуміння того, що ви робите і до чого це може привести.

  Давайте почнемо з самої суті поняття, що з себе представляє SEO, з чого воно починається і як правильно його використовувати в мирних цілях для просування власного сайту Давайте почнемо з самої суті поняття, що з себе представляє SEO, з чого воно починається і як правильно його використовувати в мирних цілях для просування власного сайту. Пропонуємо почати з кам'яного віку. Варто згадати, що інтернет формувався як великий смітник, де разом з алмазами були сусідами величезні маси всякого роду мотлоху. Власне, таким він і залишається до цих пір. Основна проблема для користувача і вебмастера, який створив якісний ресурс - це яким чином знайти один одного.

  Ви ж не думайте, що користувачі потрібні тільки Вам? Користувачам Ваш якісний сайт потрібен нітрохи не менше, а може навіть і більше. Проблема полягає в тому, що Ви не можете ось так просто зустрітися у всесвітній звалищі, іменованої інтернет-мережею.

  Але рішення існує. Воно було запропоновано розробниками пошукових систем. Ними були створені майданчики (щось схоже на біржі), на яких користувач міг знаходити ресурси, відповідно до заданих ними питаннями. Але дане рішення має одне обмеження. Реальні шанси на переходи з пошукової видачі мають тільки ті ресурси, які змогли потрапити на її першу сторінку (це так званий Топ 10). У свою чергу це означає те, що рано чи пізно за місце в списку Топ 10 почнеться запекла боротьба і боротьба ця вже почалася.

  Основна зброя в цій боротьбі за місце під сонцем - це те саме SEO (абревіатура утворена від англійського словосполучення Search Engine Optimization). За великим рахунком, SEO - це мистецтво потрапляння на першу сторінку пошукової видачі Google або Яндекс по необхідному Вам пошуковому запиту. До сих пір пошуковикам важко запропонувати якесь рішення, яке дозволяло б для сайтів, що знаходяться набагато нижче 10 позиції, отримувати хоча б невелику частку від числа відвідувачів, що вводять в пошуковик їх питання.

  Тобто виходить так, що життя за Топ 10 відсутня. Тому і розгортається не жартівлива протистояння і будь-які методи SEO оптимізації, які здатні схилити гущавину терезів на свою сторону, неодмінно використовуються.

  А тепер давайте поговоримо про те, чому SEO не до душі пошуковикам. Знаєте чому це відбувається? На це існує кілька причин. Якщо ви читали про релевантності та ранжируванні, то напевно розумієте, що оптимізатори завдяки своїй штучної накрутки значно погіршують і спотворюють якість пошукової видачі. Пошуковики навчилися абияк справлятися із зазначеною проблемою за допомогою згаданих на початку статті поведінкових факторів. Варто сказати, що проекти, наповнені поганим контентом не зможуть надовго втриматися в Топ 10.

  Але ж SEO вдає із себе не тільки технологію, також це величезний бізнес. Провідні компанії даної галузі заробляють сотні мільйонів доларів, що цілком можна порівняти з доходами Яндекса. Адже пошукові системи являють собою не тільки сервіс для пошуку - це ще і надприбуткові підприємства. Пошукові системи Google і Яндекс заробляють на показі контекстної реклами (AdWords і Директ).

  У більшості випадків власники комерційних ресурсів замовляють у пошукачів рекламу для залучення відвідувачів. Особливість полягає в тому, що ці 2 напрямки бізнесу (SEO просування і контекстна реклама ) Є конкурентними по відношенню один до одного.

  Посудіть самі, якщо Ви є власником комерційного сайту, то потрапити на першу сторінку пошукової видачі ви можете двома способами:

  1.) Замовити послугу просування і SEO оптимізації , Після чого потрапити в число десяти найбільш релевантних запитів в пошуковій видачі. Інакше кажучи, потрапити в органічну видачу.

  2.) Заплатити Яндексу або Google для того, щоб ваше оголошення показувалося по тому ж самому запитом на першій сторінці видачі.

  Якби SEO технології не існували або вони не були б такими ефективним, то весь прибуток отримували б лише одні сайти-пошуковики. А так вони втрачають прибуток на тих клієнтів, які вибрали не контекстну рекламу, а просування в Топ 10 органічної видачі.

  Тобто ви повинні розуміти, що SEO реально працює і нерозумно не скористатися ним для досягнення своїх цілей Тобто ви повинні розуміти, що SEO реально працює і нерозумно не скористатися ним для досягнення своїх цілей. Ваші потенційні клієнти, які не зможуть знайти ваш сайт через Google або Яндекс, вам цього просто не пробачать. Створення гарного проекту з унікальним контентом - це лише мала частина роботи. Його в обов'язковому порядку необхідно просунути в Топ 10 хоча б по ряду не дуже частотних запитів. А це вже допоможе вам почати залучати до себе увагу інтернет-користувачів.

  Ви все ще вважаєте, що зможете залучити відвідувачів без проведення оптимізації? Може з якихось запитам ви і виберетеся в Топ без особливих зусиль. Але в той же самий час у величезній масі запитів ви так і залишитеся в невидимій зоні, де вас просто не зможуть побачити ваші потенційні клієнти. І нехай навіть ваш контент буде тричі хороший, поки пошукові системи не стануть ідеальними, нехтування технологіями SEO призведе до втрати потенційної аудиторії.

  Але Ви можете сказати, сайти живуть не тільки цим. Існують же соціальні мережі, такі як Facebook, вКонтакте, Google+, сервіс мікроблогінгу Twitter і безліч інших. Але, на жаль, просування в соц.сетях не така проста, як це може здатися на перший погляд, плюс до всього воно коштує дуже дорого.

  Звичайно існують інші способи отримання трафіку. Але всі вони працюють в дуже обмежених межах. Вам доведеться поодинці створювати велику кількість анонсів і проявляти просто немислиму активність, залучаючи таким способом тисячі відвідувачів. А це просто забере у вас час для написання якісних статей.

  Пошуковими системами щодня обробляються сотні мільйонів запитів інтернет-користувачів. І кожен з них повинен видавати релевантний список інтернет-сайтів. Зробити це в ручному режимі не надається можливим, тому ця робота покладена на роботів (спеціальні програми). Робота завжди можна ввести в оману. Спробуємо пояснити це на прикладі яблук.

  Робот не може спробувати яблука, але він може оцінити їх по сотні інших параметрів. Яблука дегустують спеціально навчені люди, так звані асесори. Вони виносять свій вердикт, спробувавши невелику кількість яблук. Що робить робот? Робот всебічно вивчає яблука на основі отриманих та накопичених даних, що в подальшому дозволить йому самостійно відрізняти зерна від плевел.

  Причому ж тут SEO? Якраз оптимізатори і намагаються виявити ті самі точки впливу, впливаючи на які можна буде поліпшити ранжування проекту (тобто піднятися в Топ 10). Якщо робот при ранжируванні спирається на кілька сотень параметрів, то вплинувши хоча б на частину з них, ви зможете значно поліпшити просування вашого сайту. Це буде означати рух в сторону першого місця пошукової видачі по потрібному запиту.

  Звертаємо вашу увагу на те, що зараз в Топ 10 вже практично відсутня будь-якого роду мотлох, а якщо і є, то надовго він там не затримується. Але проблема в тому, що хороших сайтів набагато більше 10. Саме тому розгортається боротьба за Топ, головною зброєю в якій виступає SEO. Ви не берете участь у цій боротьбі? Тоді і не розраховуєте на місце під сонцем.

  А тепер давайте перейдемо до конкретики.

  1.) Проведення внутрішньої оптимізації тексту, заголовків, мета тегів, видалення дублюючого контенту та інше.

  2.) Зовнішнє SEO - це отримання вхідних посилань на свій сайт за допомогою платних і безкоштовних способів.

  3.) Юзабіліті і якість контенту - для отримання адекватної поведінки користувачів на вашому ресурсі і у видачі пошукових систем, яке буде типовим для вашої тематики.

  Перші 2 групи факторів відповідають за залучення найбільшої кількості відвідувачів з пошукових систем (за рахунок просування в Топ 10 по потрібних запитах). Третя група SEO факторів спрямована на утримання всіх завойованих позицій.

  На практиці, саме третя група є найбільш трудомісткою по її забезпеченню На практиці, саме третя група є найбільш трудомісткою по її забезпеченню. Для цього необхідно мати матеріали по-справжньому цікаві користувачеві. Створення таких матеріалів відніме багато особистого часу. Пам'ятайте про те, що необхідний тільки унікальний контент і ніяк не контент, скопійований з зовнішніх ресурсів (копіпаст). Використання копіпаст загрожує застосуванням санкцій з боку пошукових систем. Санкціями можуть стати фільтр або блокування (бан).

  Обов'язково ознайомтеся з факторами ранжирування пошукових систем, так як це основа в розумінні SEO. Слід врахувати, що слова "просування" і "ранжування" мають приблизно однаковий зміст. Для пошукачів це ранжування, для SEO оптимізаторів це просування.

  Також в процесі проведення оптимізації можливі різні перегини. За них можливе накладення санкцій з боку Яндекса і Google. Це можуть бути песимізація і фільтри при ранжируванні. Як уже згадувалося вище - SEO не завжди буває білим і пухнастим. Головне в цьому - це чітко побачити ту грань, яку не можна переступати. Тому в обов'язковому порядку ознайомтеся з застереженнями.

  Ви повинні розуміти, що ваш сайт оцінюється не людиною, а роботом. Навіть якщо сайт подобається всім вашим родичам, то це не означає, що він неодмінно сподобається Яндексу. Робот бачить сайт в зовсім іншому вигляді (це html код, текст, директиви robots.txt, карта сайту в форматі xml і багато іншого). Про юзабіліті і красивості він судить тільки по поведінці користувачів на вашому веб-ресурсі.

  Крім грамотної SEO оптимізації, ваш ресурс повинен відповідати певним технічним вимогам пошукових систем Це заборона на індексацію дублів сторінок, правильні коди відповіді сервера та інше. Ви хоч раз замислювалися про правильність формування URL адрес на вашому сайті? А ви налаштували 301 редирект з WWW на без WWW (або навпаки)? Ви займаєтеся моніторингом доступності сайту (аптайм)? Пам'ятайте про те, що періодична недоступність здатна звести нанівець всі ваші зусилля.

  Неодмінно додайте на свій інтернет-ресурс панель для вебмайстрів від Google і Яндекс. Це допоможе стежити за успішністю вашої оптимізації і відразу ж дізнаватися про всі технічні проблеми виникають на вашому сайті. Не забувайте постійно перевіряти биті посилання? Слідкуйте за швидкістю завантаження сайту, так як зараз це один з численних факторів SEO, що враховується при ранжируванні.

  Що відносно внутрішнього SEO - не забувайте складати приблизне семантичне ядро ​​перед написанням статті. Робити це потрібно для того, щоб не працювати в сліпу і не писати на нікому не цікаву в інтернеті тему. А як тоді дізнатися, що цікаво користувачам глобальної інтернет-мережі? Елементарно! І в цьому вам допоможе сервіс Яндекс Вордстат.


  Ваш контент становить інтерес для користувачів?
  Припустимо, що так, але хто зможе це оцінити?
  Ви ж не думайте, що користувачі потрібні тільки Вам?
  Знаєте чому це відбувається?
  Ви все ще вважаєте, що зможете залучити відвідувачів без проведення оптимізації?
  Що робить робот?
  Причому ж тут SEO?
  Ви не берете участь у цій боротьбі?
  Ви хоч раз замислювалися про правильність формування URL адрес на вашому сайті?
  А ви налаштували 301 редирект з WWW на без WWW (або навпаки)?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ