На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Семантичне ядро ​​для вашого власного веб-сайту з SEO. Як це зробити?

  Розуміння того, що таке пошукова оптимізація і як ви можете використовувати його для своєї переваги - це те, що відокремлює вас від конкуренції і приведе ваш бізнес на новий рівень. Частіше за все, користувачі або повністю перевантажені концепцією SEO або вони просто вважають, що це містифікація, яка не коштує грошей. Як виявилося, SEO не є магією, і це не трюк. Це серія перевірених і вірних методів, що використовуються на веб-сайті в педантичному і плановому вигляді для послідовного збільшення кількості трафіку, що приноситься йому. Неминучий побічний ефект збільшення трафіку на веб-сайті - це підвищення в рейтингах пошукових систем.

  Ми хочемо зробити одну річ зрозумілою: все, про що ми будемо писати в цій серії, не тільки було перевірено кількома іншими веб-сайтами, але й також використовувалися та впроваджувалися ними. Це практичні поради, які використовуються реальними людьми компаній.

  Це наша перша стаття в серії, головною метою якої є навчити вас інтересам пошукової оптимізації. Ми радимо уважно ознайомитися зі статтями цієї серії, оскільки вони заповнені корисними порадами та прийомами, які, якщо точно дотримуватися, принесуть вам величезний успіх в онлайн-маркетингу. Ця перша стаття зосереджується на вирішальному аспекті SEO: побудові та використанні семантичного ядра .

  Як зробити SEO для власного сайту Частина 2: Структура сайту  Що таке SEO Як зробити SEO для власного сайту Частина 2: Структура сайту Що таке SEO?

  Веб-сайт вашої компанії - це відображення вашого бізнесу, просто і просто. Ми це вже знаємо Дизайн і макет відіграють величезну роль в роботі користувачів , але так само важливим є вміст, який становить основну частину сайту. Кращі веб-сайти використовують щось називається семантичним ядром, який може бути вільно визначений як впорядкований набір слів і фраз, для яких користувачі будуть шукати і бути притягнуті до вашого сайту з пошукових систем. Ці слова та фрази використовуються на вашому веб-сайті, щоб бути "підхопленими" пошуковими системами, коли користувачі шукають їх.

  Однак не всі слова створені рівними. Слова поділяються на категорії високих, середніх і низьких частот, ранжування яких залежить від їхньої популярності. Наприклад, фраза "Веб-дизайн" буде високочастотною (HF), "Web Design Company" буде на середній частоті, і "Top Web Design Company в окрузі Монтгомері" буде низькочастотною (LF). Як ви, напевно, можете здогадатися, чим більш популярним є слово або фраза, тим більшою є конкуренція, з якою ви стикаєтеся, коли ви намагаєтеся використовувати її як репрезентацію вашого бізнесу (це тому, що багато інших людей роблять те ж саме). На цій же ноті, чим більш конкурентоспроможним є ключове слово або фраза, тим краще будуть результати при використанні його як представлення вашого сайту у вашому семантичному ядрі. Перебуваючи на вершині рейтингу Google для конкурентних ключових слів і фраз, це завдання, яке намагається досягти безцінних результатів.

  Важливо мати на увазі, що до 40% всіх запитів, які шукають користувачі в Google, ніколи не будуть регулярно шукати. Під цим ми маємо на увазі, що, хоча ви можете знайти унікальний спосіб описати свій бізнес, інші люди не будуть шукати вашу компанію таким чином. Тільки через використання конкурентних і відповідних дескрипторів або специфікаторів ваш веб-сайт дійсно може вийти на перше місце в рейтингах Google.

  Найкращі запити виконуються з HF та слів середнього діапазону, багато з яких змішані по всьому. Ось кілька прикладів.

  Важливо, щоб ви сиділи і думали про те, як люди можуть шукати ваш бізнес, а потім побудувати низку можливих пошуків, які містять ключові слова та фрази частоти HF і середньої частоти і використовуйте їх на вашому веб-сайті. Вони стануть невід'ємною частиною вашого смислового ядра.

  Ми знаємо, що якість Вашої компанії та веб-сайту набагато перевищує якість Ваших конкурентів, але поки що не виписуйте їх. Переглядаючи сайти ваших конкурентів, ви можете почати збирати слова та фрази, які були б корисними доповненнями до вашого семантичного ядра. Перевірте заголовки, які вони мають на своїх веб-сайтах. Виконайте кілька пошуків у Google і перевірте, чи їх веб-сайт відображається у верхній частині. Можна навіть переглядати рекомендовані ключові слова Google.

  Пропозиції знаходяться в самому низу програми SERP і можуть дати вам уявлення про вашу аудиторію і те, що вони шукають
  Пропозиції знаходяться в самому низу програми SERP і можуть дати вам уявлення про вашу аудиторію і те, що вони шукають.

  Ви також повинні пам'ятати, що не всі, хто шукає ваш бізнес, знають це так само добре, як і ви. Це може бути корисним для опитування друзів і сім'ї з простим питанням "Що б ви ввели в Google для того, щоб знайти веб-сайт моєї фірми?" Цей тип самостійно проведеного дослідження надасть вам розуміння, необхідне для приведення органічного трафіку до вашого сайт компанії.

  Ми просимо вас бути обережними при роботі з платними програмами онлайн-маркетингу. Це правда, що вони допоможуть вам оптимізувати рутинні операції SEO, але жоден з них не буде рішенням "все-в-одному" для отримання професійних результатів онлайн.

  Найкращий спосіб зрозуміти цінність слів і фраз у рейтингах пошуку Google - це поради з самим Google. Google AdWords буде вашим кращим другом у створенні семантичного ядра для сторінки вашої компанії. Він використовує величезні сукупні набори даних у поєднанні з методами локалізації для того, щоб визначити, скільки разів було здійснено пошук конкретного слова або фрази, і навіть скільки разів він шукався у вашому регіоні. Досить здорово?

  При побудові семантичного ядра, він зазвичай займає нас від п'яти годин до декількох днів. Ви так само здатні!

  Ви так само здатні

  Спочатку зареєструйтеся в Google Adwords.

  Далі відкрийте Google Planner і почніть вивчати різні ключові слова та фрази. Переконайтеся, що ви вказуєте регіон, в якому бажаєте, щоб користувачі шукали вас - це чудово, якщо хтось у Каліфорнії знаходить ваш веб-сайт, але якщо ви знаходитесь у Філадельфії чи Денвері, і вони не планують пролетіти, це лише марна трата вашого часу.

  Тепер, зі своїм списком з декількох сотень ключових слів і фраз, скомпілюйте його в організований документ і збережіть його для подальшого використання.

  Є багато послуг для створення семантичного ядра в Інтернеті - деякі з них платні, деякі пропонують безкоштовну пробну версію на кілька днів, а деякі безкоштовні. При розробці Direct Line ми вважаємо за краще використовувати декілька різних інструментів, які відрізняються за типом для досягнення найкращого результату для веб-сайтів.

  Часто різні методи дозволяють розширити вже існуючий список слів. Ми рекомендуємо вам використовувати, крім планувальників ключових слів Google, одну з основних послуг SEO, таких як Ahrefs або Semrush, і додати їх до списку інструментів дослідження ключових слів. Кожен з них має напівавтоматичний процес для створення семантичного ядра, і вони працюють так, як вони були розроблені. Нещодавно компанія Google ефективно допомагала побудувати органічне семантичне ядро, запропонувавши користувачеві ключові слова, пов'язані з їхнім пошуком.

  Для збирання пропозицій Google є кілька програм, які можуть допомогти. Для невеликих проектів буде достатньо безкоштовної версії.

  Якщо ваша компанія пропонує кілька різних, але пов'язаних з промисловістю послуг, має бути різниця між усіма ними в семантичному ядрі. Наприклад, для дослідження нашого сайту ми зібрали окремі ядра для кожного з наших сервісів і функцій, таких як веб-дизайн, веб-розробка, пошукова оптимізація (SEO), дизайн логотипу, анімація та графічний дизайн. Всі ці послуги пов'язані з іншим у певній мірі, і тому важливо диференціювати їх, не використовуючи подібні слова. Наприклад, ядро ​​для "веб-дизайну" не може мати слів з ядра "графічного дизайну". Потрібно продемонструвати Google, що з'являється відповідна сторінка, яку шукали користувачі, а не, наприклад, щось із ключовими словами "дизайн логотипу для малого бізнесу поруч зі мною", якщо сторінка про веб-розробку.

  Це швидко і просто. Після того, як ви побудуєте своє семантичне ядро, відділіть його службами та виконайте дослідження ключових слів у вашій ніші. Також потрібно знайти слова, які повторюються для кращого аналізу. Наприклад, скажімо, найпопулярнішим ключовим словом у всіх пошуках вашого семантичного ядра є «компанія», але ваша послуга - «веб-дизайн». Що ти робиш? Вам потрібно просувати фразу "компанія веб-дизайну". Ця фраза, швидше за все, не стане найпопулярнішою у вашому списку, але якщо ви об'єднаєте всі популярні фрази, це буде номер один.

  Відповідно, якщо ваша «компанія веб-дизайну» рухається вгору, не забудьте використовувати її у своєму веб-контенті, використовуючи правильні та популярні хвости та довгі хвости (біля мене, для малого бізнесу, місцевих і т.д.), то ваш сайт буде починають з'являтися в пошуках з цими словами органічно.

  Це надзвичайно важливий крок, який люди, як правило, залишають у своєму дослідницькому процесі для веб-сайту. Стоп-слова не дозволяють відображатися в пошуках, не пов'язаних з вашою компанією. Якщо ви не використовуєте стоп-слова в дослідженні ключових слів, то у вашому семантичному ядрі буде велика кількість непотрібної інформації, яка гарантує негативний вплив на вашу роботу в пошуковій системі. Ви повинні залишатися конкурентоспроможними на ринку, в якому ви перебуваєте, а не щось інше, пов'язане з вашим бізнесом або послугою. Ось приклад стоп-слів для нашої тематики, пов'язаної з компанією, зокрема "веб-дизайн".

  Ваше семантичне ядро ​​зменшиться на 25-30%, якщо ви виключите пошук з цими словами

  Ось відповідь, яку ми впевнені, що ви любите: це залежить. Це вірно. Залежно від сайту кількість слів буде різним. Якщо ви є малим бізнесом, який пропонує лише кілька послуг у певному місці, вам знадобиться лише кілька різних комбінацій ключових слів для вашого семантичного ядра. Якщо ви велика корпорація або магазин, що займається інтернет-маркетингу, вам знадобляться тисячі ключових слів. Як правило, типове семантичне ядро ​​складається з трьох або чотирьох сильних слів HF і принаймні 100 слів середнього діапазону.

  Багато компаній роблять помилку, використовуючи лише кілька слів середнього та середнього класу, вважаючи їх неважливими. Проблема в цьому, однак, полягає в тому, що істотні результати випливають з безлічі варіантів фрази, які стають доступними з різноманітного переліку цих типів слів у вашому семантичному ядрі. Чим більше глибина вашого семантичного ядра, тим вірогідніше, що ваш веб-сайт займе найвищі позиції в Інтернеті в рейтингу результатів пошуку Google.

  Ми розглянемо, як збільшити кількість пошуків, які ваш сайт отримує з вашого семантичного ядра в наступній статті.

  Ми розглянемо, як збільшити кількість пошуків, які ваш сайт отримує з вашого семантичного ядра в наступній статті

  Компанія без семантичного ядра приречена на провал у сфері онлайн-маркетингу та пошукової оптимізації. Вони будуть втрачені без націлених ключових слів, методично вибраних для представлення своєї компанії в пошукових системах. Складаючи точний і поінформований список ключових слів і фраз у семантичне ядро, ви розміщуєте свою компанію або бізнес у позиції, яка тепер відповідає потенційним клієнтам. Це не те, що потрібно пропускати, але, скоріше, перший крок у закладенні міцної фундації SEO для вашого сайту. Але так само, як будинок, фундамент потрібно робити правильно, інакше він обрушиться на себе.

  Дотримуючись рекомендацій у цій статті, а також тих, яких слід слідувати, ви вступаєте в найкращий шлях для того, щоб принести вам і вашій компанії найкращі результати онлайн.

  Ми розуміємо, що SEO може спочатку залякати, і саме тому ми раді вітати Вас, щоб залишити будь-які питання, які Ви можете мати у розділі для коментарів нижче, і ми негайно звернемося до Вас. У Розробка прямих ліній ми є експертами в SEO і мають багаторічну перевірену тактику. Якщо вам сподобалася ця стаття, не соромтеся перевірити інших або зателефонуйте нам для отримання додаткової інформації. Привітання!

  Стаття була оновлена ​​19 червня 2018 року.

  Це може бути корисним для опитування друзів і сім'ї з простим питанням "Що б ви ввели в Google для того, щоб знайти веб-сайт моєї фірми?
  Досить здорово?
  Що ти робиш?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ