На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Розробка сайтів Ульяновськ. список статей

  Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682 Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682  10

  10.11.2015

  2015

  Instagram у всьому світі вже давно міцно увійшов в життя великої кількості людей. Не дивно, що там, де люди проводять багато часу, можна успішно просувати свої товари і послуги. Пройшли ті часи, коли в пошуках товару клієнти стоптує ноги. Сьогодні все частіше товар або послуга вибираються сидячи вдома за комп'ютером. Більш того, цей процес у багатьох випадках і зовсім перекочував на дивани з планшетами і мобільниками. Про те, як успішно просувати свій бізнес в Instagram, читайте в нашій новій статті.

  Детальніше >>

  17.05.2015

  2015

  Соціальні мережі дуже щільно увійшли в життя кожного жителя нашого міста. З місця для спілкування з однокласниками і друзями соціальні мережі перетворилися в прибуткову майданчик для багатьох видів бізнесу. Грамотна організація групи в соціальній мережі - це ще тільки половина справи. Розкрутка груп в соціальних мережах стає обов'язковою умовою успішного розвитку бізнесу в мережі Інтернет. Розкрутка груп вконтакте - головна тема нашої сьогоднішньої статті. З матеріалів якій ви дізнаєтеся навіщо потрібно просування груп вконтакте і яким чином це може підвищити ефективність вашого бізнесу в Інтернеті.

  Детальніше >>

  02.10.2014

  2014

  Чи можна використовувати портал Авіто.ру для просування послуг. Наскільки ефективні оголошення про послуги розміщуються на цьому сайті і чи варто купувати "Преміум" розміщення на порталі для досягнення своїх бізнес цілей. Наша веб студія поставила експеримент на прикладі однієї тематики. Про результати нашого досвіду читайте в статті.

  Детальніше >>

  12.09.2014

  2014

  Вебстудії Ульяновська називають абсолютно різні ціни на создніе сайту. В одних випадках за сайт-візитку можуть запросити 5000 рублів, а в інших 25000. З чим связна така різниця і чи не намагаються деякі "сірі" вебстудії нажитися на довірливості замовників? У статті ми розглянемо це питання і постараємося відповісти на нього.

  Детальніше >>

  08.09.2014

  2014

  Численні рекламні фірми вже давно пропонують таку послугу як реклама в ліфтах в Ульяновську. Кожному керівнику хочеться, щоб кошти, що витрачаються на рекламу, не тільки працювали, а й окупали себе, в іншому випадку втрачається весь сенс виділення бюджету на рекламу, адже немає сенсу витрачати 100 рублів, якщо віддача виходить лише на 50. У даній статті ми дізнаємося , скільки коштує реклама в ліфтах в Ульяновську, порівняємо цю вартістю з ціною створення сайту в нашому місті і підкажемо, як оцінити ефективність роботи реклами або сайту.

  Детальніше >>

  21.08.2014

  2014

  Деякі наші клієнти, до звернення до нас намагалися створити сайт безкоштовно. На жаль безкоштовні сайти часто не дають ніякого відчутного ефекту. Небезпека цього явища в тому, що власник бізнесу може подумати, що створення сайтів - марна трата часу і краще вкластися в оффлайн-рекламу. Давайте розберемося, чому безкоштовні сайти не дають очікуваного ефекту.

  Детальніше >>

  05.06.2014

  2014

  Дуже часто нам дзвонять розчаровані власники онлайн-бізнесу і просять допомогти з розкручуванням сайту в Ульяновську. Історія як правила у всіх бізнесменів одна і та ж. Був створений якісний (іноді не дуже) сайт, розробник підписав акти виконаних робіт, отримав гроші і залишив клієнта з неефективним сайтом. Часто, недобросовісний розробник навіть не згадує, про те, що сайт потрібно просувати, в більшості випадків недостатньо його просто створити. Бізнес в інтернеті вимагає вкладень, і при правильній реалізації цих вкладень можна швидко вивести сайт на гідний обсяг продажів товарів або послуг. У статті розглянемо розкрутку сайтів в Ульяновську більш докладно.

  Детальніше >>

  05.06.2014

  2014

  У нас часто цікавляться про вартість супроводу сайту. Справа в тому, що деякі компанії зі створення сайтів в Ульяновську при укладенні договору на розробку сайту, відразу згадують про супроводі сайту, причому деякі наполягають на обов'язковому характері даної послуги. У даній статті постараємося розібратися, що ж собою являє послуга з супроводу сайтів в Ульяновську. Так вона необхідна, як про це говорять в деяких веб-студіях нашого міста. І скільки це коштує в разі, якщо послуга дійсно вам необхідна.

  Детальніше >>

  05.06.2014

  2014

  Створення та просування сайтів в чому схожа будівництва. Звертаючись із запитом ціни просування сайту в різні організації отримуєш різні цифри, причому ціни можуть відрізнятися в рази. Аналогічна ситуація в будівництві, цікавлячись цінами на будівництво одного і того ж котеджу в різних будівельних організаціях, можна отримати різні цифри, причому часом значно відрізняються один від одного. Як же розібратися де пропонують неефективні заходи по низькій ціні, а де намагаються вичавити з клієнта максимум незалежно від обсягу робіт? Постараємося розкрити це питання в статті, присвяченій цінами на просування сайта в Ульяновську.

  Детальніше >>

  01.06.2014

  2014

  При програмуванні в розробці сайтів часто виникає потреба обрізати рядок до певної кількості символів. Така потреба може виникнути з абсолютно різних причин, починаючи від захисту полів форми від надмірно великих обсягів інформації перед відправкою на сервер, до обрізки рядки з метою не допустити "розриву" верстки. При використанні функції substr при обрізанні кириличної рядки виникають проблеми. У статті розповімо про те, як правильно різати російськомовну рядок за допомогою PHP.

  Детальніше >>

  25000. З чим связна така різниця і чи не намагаються деякі "сірі" вебстудії нажитися на довірливості замовників?
  Як же розібратися де пропонують неефективні заходи по низькій ціні, а де намагаються вичавити з клієнта максимум незалежно від обсягу робіт?
  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ