На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Розкрутка блогів і маркетинг в Livejournal за допомогою програми Addfriend

  Я ні раз згадував, що свою, так би мовити, діяльність в блогосфері починав з блогів на Livejournal.com (або, як її називають інакше, ЖЖ) - найбільшому блог-хостингу, в якій на даний момент 2 375 648 російськомовних блогів.

  На даний момент в ЖЖ я не веду блогів, але продовжую працювати з цією платформою. А тому можу виділити 3 основні напрямки, в яких зараз працюють вебмастера, які використовують ЖЖ:

  1. Розкрутка автономних блогів шляхом розкрутки їх «дзеркала», тобто копії сайту, коли весь вміст блогу викладається і в ЖЖ. Типовий приклад - дзеркало «Я в Блоге.ру» (Нині я його практично не підтримую)
  2. Розкрутка блогів в ЖЖ під партнерські програми
  3. Прихований маркетинг компаній, брендів в спільнотах.

  Спільноти - колективні щоденники на певну тему. Мається на увазі, що будь-який учасник спільноти може опублікувати запис. Чим нерідко і користуються SMM-щики, публікуючи приховану рекламу.


  Про прихований маркетинг в спільнотах у мене вже була відмінна стаття . Тому в даній статті зупинюся детальніше на перших двох пунктах. А для них основне завдання - розкрутити щоденник.

  Найшвидший спосіб розкрутити блоги в ЖЖ - це вдатися до массфрендінгу (по аналогії з массфоловінг в Твіттері).

  Массфрендінг - заходи по збільшенню читачів в ЖЖ, коли розкручується аккаунт масово додається в друзі до відповідний аудиторії з розрахунку, що частина цієї аудиторії зацікавиться новим другом і додасть його у відповідь, таким чином, ставши постійним читачем.

  Інакше кажучи, ми створюємо щоденник в ЖЖ, на який добровільно підписуємо купу людей, які і повинні стати основним джерелом трафіку.

  Щоденник повинен бути цікавим. Тоді більша ймовірність, що на нього підпишуться. Як варіант, кросспост статті з основного блога. Тільки в даному випадку не забудьте в налаштуваннях ЖЖ закрити свій щоденник від індексації.

  Я раніше використовував для массфрендінга власні скрипти. Проблема в тому, що якщо для Твіттера купа програм для подібних цілей, то для ЖЖ - одиниці.

  AddFriend - мабуть, найзручніша. І найвідоміша на сьогодні. Я вперше дізнався про програму приблизно рік назад, а тому домовився з розробником про бартер: ліцензія програми в обмін на публічний огляд.

  Що ж. З програмою я попрацював, тепер можу написати про нього свою думку.

  Ось так виглядає головне вікно програми (натиснути для збільшення):

  Що програма вміє (основне)?

  1. Пошук потенційних френдів (друзів) за інтересами, віком, місту проживання і т.п.

  Шукаємо ту аудиторію, яку зацікавить наш блог або рекламована партнерська програма.

  2. френдинг (додавання в друзі) і расфрендінг (розуміється видалення з друзів «навзамін» друзів) за заданим сценарієм.

  Власне, додають в друзі до знайденої цільової аудиторії і видаляємо з друзів тих, хто не додав у друзі у відповідь ваш щоденник (щоб обійти обмеження LiveJournal у 2000 друзів).

  3. Менеджер блогів для розкрутки великої кількості щоденників ЖЖ

  Для ефективної роботи вебмастера можуть одночасно розкручувати десятки щоденників.

  4. Масове додавання щоденника в список тематичних співтовариств

  Прихований маркетинг в спільнотах має на увазі, що тематичні спільноти ще потрібно відшукати і подати заявку на вступ.

  5. Перелінковка шляхом взаімофрендінга власної сітки блогів на ЖЖ

  Хтось продовжує клепати сітки сайтів на ЖЖ для SEO-завдань. У таких випадках, перелінковка прискорює індексацію всієї сітки і раніше давала невелику кількість посилань. Посилальна перелинковка йде через профілі щоденників, де автоматом публікуються посилання на всіх «френдів».

  Під кількість посилань робота в ЖЖ тепер майже марна. Адміністрацію Livejournal так дістали сеошникі, що вони просто закрили посилання на безкоштовних акаунтів тегом nofollow.

  6. Пакетний постинг в свою сітку блогів

  Знову ж, функція скоріше для SEO завдань. Створюється купа сайтів на ЖЖ, куди за допомогою програми можна масово публікувати статті, не вдаючись до стандартного інтерфейсу LiveJournal.

  7. Пакетний постинг в LinksList - прямі посилання з сайдбара без nofollow.

  Не всі знають, але в ЖЖ можна публікувати наскрізні посилання в сайдбарі щоденників. Без Nofollow. І наскільки я знаю, ця тема ще не так заспамлена.

  Це не все, що вміє програма. Наприклад, є функція «Не видаляються френди» - можливість вказати список або додати у френди тих жж юзерів, яких не потрібно вилучати ні за яких обставин. Але впевнений, що в 95% випадках будуть використовуватися тільки перераховані вище пункти.

  Livejournal дозволяє за 24 години додати не більше 200 френдів. Чим я особисто раніше і користувався з задоволенням. Але тепер модератори SUP'а (компанії-власника ЖЖ) вкрай стали підарасом озвіріли і часто банять акаунти, які невміло розкручуються.

  Щоб безпечно розкручувати щоденники в ЖЖ дотримуйтеся декількох простих правил. Правила складені власником AddFriend, але я на власному досвіді підтверджую істинність усього написаного:

  - НЕ додавайте за раз 200 друзів в блог. Це на 100% призведе до бану вашого блогу.

  Оптимально - до 50 осіб за добу. Програма дозволяє задавати будь-яке число для френдинг і разфрендінга - робіть ці числа різними!

  - Не займайтеся разфрендом занадто активно. Робіть це поступово, невеликими кількостями, розтягуючи на дні і тижні.

  - Не займайтеся френдинг для декількох блогів з 1IP, використовуйте проксі. Програма дозволяє це робити.

  - Не займайтеся спамом. Не додавайте в «друзі» всіх підряд, тільки тих, хто має з вами схожі інтереси. Багатьом не подобається в своїй статистиці дивитися на постійні «френд-разфренд». Як результат - звісточка в саппорт і бан вашого блогу.

  - Робіть перерви і під френдинг і в разфрендінге на кілька днів / тижнів.

  Тепер моя особиста думка, кому програма буде корисна:

  1. SMM-фахівців. Вважаю, що програма на сьогодні найкраща по роботі на платформі ЖЖ
  2. Автономним блогерам, яка потребує додаткового аудиторії

  Кому програма навряд чи стане в нагоді:

  1. SEO-шникам. Все-таки, вважаю, що часи сіток в ЖЖ під посилання безнадійно залишилися в минулому. Просуватися за допомогою наскрізних посилань ще можна, але потрібні навички по грамотної побудови сіток сайтів.
  2. «Блогунщікам». Раніше кількість друзів в ЖЖ було важливим параметром при заробітку на Blogun.ru. Але тепер рекламодавці втратили довіру до НЕ топовим тисячника ЖЖ через приватних накруток цього показника.

  На цьому все. Свої питання задавайте в коментарях!

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ