На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Реклама для малого бізнесу: чи підходять вірусні ролики для невеликих компаній

  1. популярний міф
  2. Що ви хочете сказати потенційним клієнтам?
  3. 14000% успіху
  4. Страшне слово «бюджет»
  5. Не бійтеся суперечностей
  6. Головне все робити правильно

  Автор: Ірина Горбачова, mfive

  Час прочитання 5,5 хвилин

  Ефективна реклама для малого бізнесу, як правило, асоціюється з модулями в газеті або зі скромним роликом на ТБ, іноді зі створенням і просуванням сайту, або, на крайній випадок, з поширенням буклетів. Але сьогодні у багатьох є розуміння, що використання інтернету як потужного інструменту комунікації - актуальне як ніколи. Так як же в мережі знайти свою аудиторію і залучити її увагу?

  популярний міф

  Існує поширена думка, що за допомогою вірусних роликів можуть просуватися тільки великі бренди. Всім добре відомі успішні віруси від Volvo , Samsung , BMW і інших гігантів. Але цей стереотип існує тому, що ми запам'ятовуємо найвидатніші ролики, які у всіх на слуху, і багато хто з них дійсно створені для великих міжнародних або російських компаній. Але далеко не всі.

  Звичайно, невеликі фірми найчастіше мають у своєму розпорядженні відповідним рекламним бюджетом, але при правильному підході «великий вибух» може стати реальністю навіть для малого бізнесу. Сьогодні ми поговоримо про те, як створити ефективну рекламну кампанію в умовах обмеженого бюджету і які кроки розумно зробити, щоб отримати максимальний результат. Словом, все залежить від вашого підходу.

  Автор: Ірина Горбачова, mfive  Час прочитання 5,5 хвилин  Ефективна реклама для малого бізнесу, як правило, асоціюється з модулями в газеті або зі скромним роликом на ТБ, іноді зі створенням і просуванням сайту, або, на крайній випадок, з поширенням буклетів

  Реклама для малого бізнесу FIRST KISS не поступається епічність Vovlo Trucks по числу переглядів

  Що ви хочете сказати потенційним клієнтам?

  Інтернет - це потужний ресурс для реклами малого бізнесу, і ніяких обмежень тут бути не може. Задумайтесь - хто ваші клієнти і спілкуються вони у всесвітній мережі? Якщо так, то реклама в інтернеті вам необхідна. Але якою вона має бути і які елементи повинні бути в її основі?

  За словами Дена Грінберга, засновника і генерального директора компанії Sharethrough, вірусний контент слід створювати, якщо вам є, що сказати своїм клієнтам і світу.

  Заразіть клієнтів ідеєю, яка змусить їх віддати перевагу саме вашу компанію багатьом іншим.

  Подумайте, яку думку ви хочете донести до покупців або потенційних клієнтів? Яку цінність містить в собі ваш бренд і чим відрізняється від інших? Чому варто віддати перевагу саме його? Такі питання допоможуть вам спланувати зміст відео, а за допомогою інтернету ця інформація досягне десятків, а то і сотень тисяч людей.

  14000% успіху

  Почнемо з історії рекламного відеоролика First Kiss, який, незважаючи на невеликий бюджет, став дуже популярним і найбільш обговорюваним. Насправді, компанія, для якої зняли ролик, не ставила перед собою мети стати відомою у всьому світі, швидше за навпаки: їх цікавив конкретний локальний ринок - передбачалося просувати бутик одягу Wren в місті Лос-Анджелес.

  Подивіться на ефект: вірусна реклама отримала більш 88,5 мільйонів переглядів, а продажу бутика, за словами Меліси Кокер, творця марки Wren, збільшилися приблизно на 14000%. Для цього не знадобилися дорогі декорації, 3D графіка і каскадерські трюки.

  В першу чергу, це говорить про те, що не потрібно вірити міфам. І, якщо очевидно, що вірусне відео підходить вам для просування в інтернеті, то як його зробити ефективним і отримати від рекламної кампанії максимальний результат?

  Страшне слово «бюджет»

  Тепер, коли ви зрозуміли, навіщо вам потрібен вірусний ролик, сумнів викликає тільки одне - бюджет рекламної кампанії. Для малого бізнесу це питання особливо актуальне. Так, не всі мають кошти, щоб зняти в своєму ролику Ван Дамма. Але, як відомо, контент - король, і крута ідея може принести більший вірусний ефект, ніж участь у ролику відомого актора. Тому перше, на що ви повинні витратитися - це команда, яка придумає таку ідею і реалізує її.

  Щоб ролик став вірусним, необов'язково, щоб він володів бюджетом Sumsung, які нещодавно випустили приголомшливе 3D - відео в двох частинах #Galaxy 11 The Match.

  Наведемо кілька прикладів того, як зробити вірус при обмежених фінансових можливостях.

  Ви можете залучити сторонню організацію і зняти спільне відео, як це зробило рекламне агентство lg2. Вони випустили рекламу канадського бутика з пошиття чоловічого одягу на замовлення Valin Confection. Метою кампанії було відбудуватися від конкурентів і зміцнити позиції бренду на ринку. При цьому конкурентами магазину були не тільки подібні до нього, а й великі торгові центри.

  Перед lg2 стояло завдання отримати максимальний ефект при мінімальних вкладеннях. І їхня ідея виявилася саме такою: компанія зв'язалася з організацією Partage, яка займається реабілітацією колишніх наркозалежних. Кілька чоловіків, які раніше вживали наркотики, а потім пройшли реабілітацію, вирушили влаштовуватися на роботу в костюмах з голочки від Valin Confection. За підсумками експерименту всі учасники були працевлаштовані. Рекламна кампанія Fit the Misfits справила велике враження на аудиторію.

  Інший приклад - Dollar Shave Club - фірма, що продає леза для гоління, зробила дуже простий і малобюджетний ролик. У кадрі директор компанії просто розповідає про леза, які вони створюють, і демонструє, де і як вони виробляються. Незважаючи на просту подачу в відео багато фішок: Майк, засновник Dollar Shave Club, дуже ексцентричний, як і сам слоган - Our Blades Are F *** ing Great. На сьогоднішній день це нехитре і малобюджетне відео набрало вже більше 15 500 000 переглядів. Дуже вражаючий результат.

  Ще один хороший спосіб зняти масштабний рекламний вірусний ролик при невеликому бюджеті - це створити його методом краудсорсингу, тобто об'єднуючи можливості безлічі людей, що допомагають вам на добровільних засадах, за ідею і з любові до процесу. Детальніше про такий метод зйомки ми скоро розповімо в одній з наших статей.

  Як бачите, і малобюджетний вірусний ролик може принести вам потрібний результат, якщо його роблять професіонали. Коли ви замислюєтеся про вартість вірусного ролика, не слід забувати, що створення реклами на телебаченні та ефірний час набагато дорожче, тоді як ефективність цього виду реклами знижується .

  Не бійтеся суперечностей

  Метт Сміт, співзасновник Viral factory, вважає , Що вірусний маркетинг глобальний, тому не підходить для просування локального бренду. Однак, це не скасовує того, що ви зможете домогтися потрібного вам результату.

  Цілком ймовірно, що ваш ролик, як, наприклад, First Kiss, сподобається аудиторії далеко за межами рідного міста та навіть країни, не потрібно цього боятися, і тим більше думати, що ви витрачаєте гроші на зайві перегляди. Це і є ефект «великого вибуху».

  Так, вірусний маркетинг глобальний. Але це означає тільки те, що ваш бренд буде у всіх на слуху. Хіба це не те, чого ви хочете?

  Якщо ви правильно визначили, як зачепити вашу цільову аудиторію, то перша перемога вже відбулася незалежно від того, скільком ще людям сподобався ваш вірусний ролик. Друга перемога - безліч переглядів: ваші потенційні клієнти побачать, що бренд викликає інтерес великої кількості людей і повага до компанії виросте.

  Наприклад, не всі з 88,5 мільйонів людей, які побачили ролик Wren, є їх потенційними покупцями. Однак прибуток бутіка збільшилася на 14000%, і ось це вже той самий ефект, який вони хотіли отримати.

  Ще один приклад - ролик компанії American Greetings, яка продає вітальні листівки. Їх відеореклама World's Toughest Job вийшла напередодні Дня матері та набрала більше 21 000 000 переглядів, хоча аудиторія їх покупців очевидно набагато менше. За словами прес-секретаря компанії, ролик значно збільшив конверсію і трафік на сайт.

  Головне все робити правильно

  Сьогодні ми розповіли, як працює вірусний реклама в малому бізнесі і як з її допомогою домогтися великого резонансу в інтернеті. Насправді, в мережі щодня з'являється величезна кількість вірусних роликів різних комерційних фірм. Не всі з них стають хітами, але багато роблять приголомшливе враження на цільову аудиторію. І навіть якщо у вашому ролику не знімається Ван Дамм, дослідне агентство вірусної реклами допоможе вам створити відео, яке підкорить серця ваших майбутніх клієнтів.

  Рекомендації для подальшого читання:

  Так як же в мережі знайти свою аудиторію і залучити її увагу?
  Задумайтесь - хто ваші клієнти і спілкуються вони у всесвітній мережі?
  Але якою вона має бути і які елементи повинні бути в її основі?
  Подумайте, яку думку ви хочете донести до покупців або потенційних клієнтів?
  Яку цінність містить в собі ваш бренд і чим відрізняється від інших?
  Чому варто віддати перевагу саме його?
  І, якщо очевидно, що вірусне відео підходить вам для просування в інтернеті, то як його зробити ефективним і отримати від рекламної кампанії максимальний результат?
  Хіба це не те, чого ви хочете?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ