На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Редизайн вашого сайту з SEO в розумі

  1. Кроки, які ми взяли на наш сайт Редизайн з SEO в розумі
  2. 1. Стратегія ключових слів
  3. 2. Структура сайту
  4. 3. Зміст
  5. 4. Перенаправляє
  6. Наступні кроки

  Вранці на початку редизайну веб-сайту клієнта, команда на Top Floor має кілька традицій: мимози будуть розділені, історії боротьби та завоювань будуть розказані, і не в останню чергу буде мінімум 500 пошуків Google від команди SEO, яка прагне побачити, чи відбулися великі зміни. Що робити, якщо вони пропустили переадресацію зі старого сайту, а найбільша сторінка клієнта обслуговує 404 помилки, які призводять до того, що люди втікають до своїх конкурентів? Чи буде нова структура сайту виправдана і допоможе досягти цього ключового слова? Це всі питання, які моя команда просила цих останніх декількох місяців, тому що Top Floor просто пройшов через сайт редизайну себе. Для того, щоб дати вам найкраще розуміння та поради щодо редизайну веб-сайту з урахуванням SEO, я розповім вам про кроки, які ми зробили для того, щоб це відбулося, а також покажемо вам ключове слово з прикладом, з яким ми мали певний успіх.

  Кроки, які ми взяли на наш сайт Редизайн з SEO в розумі

  Я не збираюся видавати таємний соус, який є найбільшим ключовим словом фокусу Top Floor, але я збираюся розбити одне ключове слово, яке мало хорошу кількість подорожей у рейтингу лише через кілька днів після нашого редизайну, і це ключове слово: email управління маркетингом .

  Вона не має "видувати вас з води" обсяг пошуку, але він може досягати декількох сотень запитів на місяць. Крім того, є багато кампаній PPC ви можете знайти на вершині, що SERP (сторінка результатів пошукової системи), які хотіли б органічно рангу, де ми робимо, і не повинні платити за трафік. Все-в-все, це буде прекрасний приклад, щоб показати, що ми зробили, і чому, коли робимо наш редизайн.

  1. Стратегія ключових слів

  Одним з перших кроків нашого редизайну з точки зору SEO була розмова про стратегію ключових слів. Наша внутрішня команда маркетингу, яка відповідала за наш редизайн, повинна була відповісти на основні питання для веб-сайту:

  «Які основні ключові слова ми маємо використовувати?» «Чи бачимо ми хороші результати з основних ключових слів, які у нас вже є?» «Які основні послуги / аспекти компанії, які ми хочемо розширити»

  Це важливі запитання, оскільки допомагає направляти ключові слова, які ми зберігаємо, що ми змінюємо, і що ми хочемо досягти. У нашому прикладі "управління маркетингом по електронній пошті" наша внутрішня маркетингова команда вирішила, що це те, що ми хочемо збільшити і піти, крім іншого. Після того, як дослідження ключових слів підтвердили, що це було правдоподібно і варто, ми продовжили наступний крок: структуру редизайну.

  2. Структура сайту

  Одним з найбільш цікавих дій, якими я був захоплений на нашому новому сайті, була структура сайту. Ми відновили нашу навігацію на нашому сайті зовсім небагато. Ми поїхали з двох головних меню на нашій домашній сторінці до одного beefed навігація меню. Ми зробили це, щоб допомогти користувачеві, який є значним фактором ранжування Google. Також оновлено структуру URL-адрес. Наша сторінка управління маркетингом по електронній пошті перейшла з: / digital-marketing-services / content-marketing / управління електронною поштою до більш спрощеного / послуг / email-marketing. Просте правило для користувальницького досвіду та рейтингу Google полягає в тому, щоб тримати його коротким і простим. Чим менше кроків для переходу на сторінку, тим краще для всіх, і це, безумовно, можна побачити в нашій зміні структури URL.

  3. Зміст

  Як тільки ми досягли цілей і цілей, ми переконалися, що наші ключові слова та послуги мають свою власну, добре написану сторінку. Це включає в себе перероблену сторінку для нашого прикладу ключового слова. Хоча у нас вже була сторінка для цієї теми, ми додали 4 додаткові абзаци та кілька зображень після редизайну. Наша кількість слів перейшла від 150 слів до 479, і багато з них були ключовими словами LSI (Latent Semantic Indexing), які допомогли підвищити релевантність сторінки для ключового слова. Інший додатковий розділ цієї сторінки надійшов з доданих блогів і тематичних досліджень. Що б покращити користувальницький досвід для тих, хто зацікавлений у цій послузі більше, ніж читати про неї більш докладно, а потім мати посилання на те, як ми втілюємо його в дію в поєднанні з результатами? Фраза "зміст є королем" широко розповсюджується в цифровому маркетинговому просторі, і це був хороший приклад цього.

  4. Перенаправляє

  Нарешті, ще одна велика річ, яку слід врахувати під час редизайну веб-сайту, переконайтеся, що ви не втратите всі свої повноваження зі старих сторінок. Ви не хочете, щоб почати все на своїх сторінках після робочих місяців або років, щоб дістатися туди, де ви були. Замість цього, ви хочете переконатися, що ви передаєте свої повноваження зі старих сторінок на нові, завантажуючи перенаправлення, які виконують дві основні речі: стара сторінка повинна перейти до нової. 2. Це допомагає користувачеві переглядати трафік із старих посилань на нову сторінку. Якби у нас була посилання на нашу стару сторінку електронної пошти зі старого пост Facebook, і хтось натиснув на нього, вони отримали б помилку 404, і це не спрацювало. Ось чому важливо очистити цю ситуацію і автоматично перенаправити весь трафік зі старого URL на новий.

  Наступні кроки

  Чи є інші питання або хочете глибше зануритися в редизайн сайту? Не соромтеся зв'яжіться з нами на верхньому поверсі, і ми хотіли б працювати з вами і переконатися, що ваш новий редизайн іде настільки гладко, наскільки він може. Крім цього, не соромтеся переглядати наш новий редизайн та переглядати деякі зміни, які ми внесли. Деякі з моїх улюблених - це Сторінка послуг і, звичайно, нове Наша команда сторінка - безумовно, перевірте зображення Бен-Бен, це веселий.

  Що робити, якщо вони пропустили переадресацію зі старого сайту, а найбільша сторінка клієнта обслуговує 404 помилки, які призводять до того, що люди втікають до своїх конкурентів?
  Чи буде нова структура сайту виправдана і допоможе досягти цього ключового слова?
  » «Чи бачимо ми хороші результати з основних ключових слів, які у нас вже є?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ