На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Просування юридичного сайту

  1. Популярні категорії сайтів юридичної спрямованості:
  2. Основні способи просування юридичного (правового) сайту
  3. Як просувати статтями сайт юридичної фірми
  4. Як підготувати юридичну статтю для її розміщення
  5. Просування послуг: важливі положення.
  6. Просування відгуками по форумам

  У цій публікації ми постараємося коротко викласти ті методи по просуванню сайту юридичної фірми, юриста або приватного адвоката, які ми використовуємо в сучасних умовах просування в Інтернеті У цій публікації ми постараємося коротко викласти ті методи по просуванню сайту юридичної фірми, юриста або приватного адвоката, які ми використовуємо в сучасних умовах просування в Інтернеті. Як відомо, стратегія просування юридичного сайту базується на загальних принципах, притаманних розкручуванні будь-якого веб-ресурсу в інтернеті. Однак необхідно враховувати спрямованість бізнесу, специфічність надання послуг і, звичайно ж, високий рівень конкуренції. Це пов'язано з тим, що ринок юридичних послуг постійно розвивається і все більше число юридичних компаній, адвокатських об'єднань, приватних юристів чи адвокатів намагаються уявити собі за допомогою сучасних технологій і Інтернету.

  Допомога юристів на території України вважається найбільш затребуваною послугою. За допомогою юристів час від часу доводиться звертатися і солідним підприємствам, і не дуже великим фірмам, і особам, які займаються приватною діяльністю. Ще два десятки років тому для отримання юридичної допомоги кваліфікованим персоналом людині треба було побувати в конторі, де працюють адвокати, і, відстоювати там в довгих чергах. Тепер інтернет це невід'ємна частина життя, отримати грамотно поставлений відповідь на всякий цікаве питання можна, перебуваючи за екраном комп'ютера. У зв'язку з цим можна виділити окремі категорії юридичних сайтів. У зв'язку з цим і можна виділити окремі категорії юрсайтов.

  Популярні категорії сайтів юридичної спрямованості:

  • Сайти приватнопрактикуючих адвокатів і юристів. Наприклад, http://yurhelp.in.ua - веб сайт популярного в Києві приватного адвоката.
  • Сайти юридичних компаній та адвокатських колегій, бюро. Наприклад, http://law-service.org - одна з провідних в Україні юрконторі.
  • Сайти фірм або адвокатів, які надають послуги в конкретній галузі права. Тут найбільш виділяються наступні вузькоспеціалізовані сайти: http://criminal-lawyer.com.ua - адвокати у кримінальних справах, http: //семейний-юріст.kiev.ua/ - юристи з питань сімейного права, http://legacy.in.ua - послуги зі спадкового права та інші.
  • Сайти, спеціалізовані на окремому питанні, галузі права. Наприклад, http: //развод.kiev.ua - веб сайт про питання розірвання шлюбних відносин та ін.
  • Юридичні портали, рейтинги, консультації в режимі он-лайн та інше.

  Буває, вирішити те чи інше питання треба неодмінно і клієнти, які звернулися за допомогою юристів через інтернет, чекають правильно поставленого відповіді. Тому в мережі і з'являються сайти, на яких відвідувачі можуть не тільки вибрати адвоката або юриста в своєму населеному пункті, а й отримати консультацію в режимі онлайн або замовити безпосередньо послуги. У цій спрямованості можна виділити такі популярні у громадян України юридичні портали, як http://advising.kiev.ua і http://vss.in.ua. Сьогоднішні реалії такі, що якщо адвокат або юрист відсутній в базі зазначених сайтів - його зовсім немає і до нього не варто йти за консультацією і послугами.

  Також, використовуючи зворотний зв'язок на сайтах юридичних фірм можна здійснити попередній запис на проведення очної консультації, або отримати необхідну інформацію за допомогою телефону, електронної пошти або скайпу. Розкручування фірм, що надають юридичні послуги в умовах, при яких панує жорстка конкуренція-нелегке заняття. Для цього треба займатися пошуком більш ефективних можливостей інвестицій для просування. Сео в даному випадку виявляється самим вигідним методом.


  Погодьтеся, що для будь-якої юридичної компанії або окремого представника юридичної професії саме Інтернет - це ефективний засіб для залучення клієнтів, ефективний засіб для позиціонування себе з кращого боку. Ніхто не хоче відмовлятися від такого інструменту, тому конкуренція збільшується з кожним днем. Чим раніше компанія або юрист подбає про створення і просування власного сайту в мережі, тим більшого успіху досягне в недалекому майбутньому. Але, сьогодні мало створити правовий веб сайт, головне зробити його конкурентним, впізнаваним і відвідуваним, а як?


  Наша компанія займається не тільки створенням інтернет сайтів для адвокатів і юристів, а й ефективно просуває їх за допомогою власної бази таких сайтів, знання основ популярних пошукових систем Google і Yandex, їх принципів, а також алгоритмів, про які інші Seo фахівці навіть не здогадуються. Ми володіємо секретами успішного просування в мережі Інтернет і методами швидкої розкрутки сайту юридичної (правової) тематики. Звичайно, в цій публікації ми трохи розповімо про основні способи, які нами використовуються для просування сайтів цієї спеціалізації, але головні секрети залишимо поза рамками публікації, щоб інші Seo фахівці не могли конкурувати з нами в цьому.


  Основні способи просування юридичного (правового) сайту

  Просування (оптимізація) юридичними статтями - один з найголовніших і правильних способів розкручування правового сайту. Що це означає? Це означає, що сторонні ресурси розміщують у себе тематичні статті з посиланням на ваш сайт. На відміну від інших компаній, що пропонують послуги з розкрутки сайтів юридичної тематики, ми маємо власну базу тематичних майданчиків, що дозволить швидко і, головне, природно проставити необхідні посилання на ваш ресурс.

  Таким чином досягається, як мінімум, три мети:

  1. піднімається «вага» вашого сайту, а також його ТИЦ і PR показники;
  2. на вашу сторінку приходять зацікавлені відвідувачі;
  3. відвідувачі конвертуються в клієнтів.

  Відмінність від простого розміщення посилань на сторонніх ресурсах за допомогою популярних бірж посилань, полягає в тому, що просування статтями на наших ресурсах сприймається пошуковими системами як природний процес.

  Звичайно, можливо це робити самостійно, але в умовах жорсткої конкуренції це, як мінімум, недоцільно робити. Ідеальним прикладом є вікіпедія . В кінці або в тілі кожної статті є пояснюють посилання, пройшовши за якими можна отримати додаткову інформацію про цікавить питанні. Подібні посилання говорять про те, що автор статті прагне дати максимум корисної інформації по темі і радить пройти на інший якісний тематичний ресурс для того, щоб ознайомитися з його контентом. Відповідно, якщо в чужій статті буде посилання на ваш сайт, пошуковик вважатиме це як корисну рекомендацію, і через це «репутація» вашого сайту зросте.

  Як просувати статтями сайт юридичної фірми

  Як вже говорилося раніше, недоцільно самостійно займатися просуванням юридичної сайту, в зв'язку з досить високим рівнем конкуренції в цій справі. Але, зауважимо, що це можливо, якщо щодня і без вихідних вся ваша юридична контора або, як мінімум 5-8 люд до з неї, будуть аналізувати пошукову видачу, сайти-донори і закуповувати посилання, вивчати новинки просування а Інтернеті, писати і публікувати статті, коментарі та інше. Звичайно, існує кілька спеціалізованих інтернет-систем, на яких можна замовити послуги з просування свого веб-ресурсу статтями, а й тут все не просто і вимагає глибокого аналізу донорів, перед розміщенням.

  За допомогою цих інструментів можна знайти власників досить якісних (але не ідеальних) тематичних сайтів і, сплативши обумовлену суму, розмістити на їх сторінках статтю / посилання з посиланням на ваш ресурс. Статті будуть опубліковані «на все життя», тобто працюватимуть стільки, скільки існує сайт, який виклав у себе статтю.

  Гроші перейдуть до власника сайту тільки тоді, коли стаття буде розміщена і проіндексована. Системи уважно за цим стежать і не допускають обману. Таким чином, ви будете повністю, в деякому роді, захищені від шахрайства, але не від фільтра пошукових систем за такі дії.

  Як підготувати юридичну статтю для її розміщення

  Статтю можна замовити копірайтер або безпосередньо на сайті, який пропонує такі послуги. Якщо у вас юридична фірма, то найкраще замовити текст того, хто спеціалізується на правовому контенті.

  Нагадаємо, що юридична стаття повинна відповідати наступним вимогам:

  1. бути унікальною;
  2. мати заманює заголовок;
  3. в заголовку також має бути присутнім ключове слово, за яким ви просуваєте сторінки. Наприклад, «реєстрація ТОВ», «адвокат в Києві», «юридичні послуги». Або що завгодно інше.
  4. Стаття повинна бути оптимізована під потрібні ключові слова;
  5. деякі ключові повинні в підсумку стати посиланнями. Саме по цих посиланнях читачі будуть переходити на ваш сайт;
  6. в текст повинні бути включені підзаголовки;
  7. короткий зміст також зобов'язані бути присутніми ключові слова;
  8. текст повинен бути правильним чином оформлений, з нумерований списками, абзацами і іншим;
  9. крім цього, при розміщенні статті повинні бути враховані і метатеги.

  Якщо ви звернетеся до фахівців за написанням статей, ми також зможемо надати послуги з їх розміщення, але тільки в тому випадку, якщо зазначені матеріали будуть відповідати якості і професіоналізму. Чи є «просування сайту юридичної фірми статтями» єдино вірним способом оптимізації?

  1. Просування правового сайту статтями - дуже корисний, але не єдиний спосіб оптимізувати і не допоможе повноцінно розкрутити ваш ресурс. Так, він, безумовно, ефективний (при правильному підході до написання текстів і їх розміщення), але не можна забувати і про інші методи розвитку вашого сайту.
  2. Просування (оптимізація) статтями юрсайта - один з найголовніших і правильних способів розкручування сайту юридичної компанії. Що це означає? Це означає, що сторонні ресурси розміщують у себе тематичні статті з посиланням на ваш сайт.

  Щоб процес просування сайту пішов вдало, треба, щоб він відповідав окремим значимим вимогам:

  • бути оптимально комфортним і мати достатньо функцій;
  • на його сторінках повинна міститися корисна інформація;
  • розташувати кожного відвідувача сайту до компанії таким способом, щоб він зміг довіряти їй;
  • повинна бути форма для зв'язку і достовірні дані для контакту;
  • відображати з великими подробицями інформацію про фірму, її видах послуг, професіоналах.

  Просування послуг: важливі положення.

  Зрозуміло, що для того, щоб залучити більший потік з цільовими відвідувачами на сайт компанії потрібно зайнятися забезпеченням виведення сайту на перші позиції у видачі та тільки тематичні статті та посилання в цьому не допоможуть. Послугами юридичної фірми користуються фізичні та юридичні особи, тому для того, щоб просувати, використовують різні види груп в запитах. Мають значення не тільки запити юридичного характеру, а й ті, що містять інформацію. Це сприяє скороченню витрат для просування сайту теми з високою конкуренцією і досягненню необхідного результату більш ефектними способами.

  Під час просування треба буде застосувати загальні запити такого типу: юридичні послуги, послуги юриста, консультація юриста, ціна на послуги і так далі. Ці запити відносяться до високочастотним. Крім них, в більш широко використовуються з низькими частотами. Це запити, що мають специфічний характер, які здатні привести на сайт користувачів, які роблять дізнатися конкретну інформацію. Вони мають певне поняття про те, що вони бажають отримувати в фірмі, і які послуги їх цікавлять.

  Від того, як правильно зроблений вибір ключових слів має залежність ефект просування. Якщо застосувати неправильні запити, можна даремно розчину час і багато грошей для розкрутки.

  Процес просування сайту з послугами юридичної фірми реально як по трафіку, так і по розташуванню позицій.

  Просування відгуками по форумам

  Відвідувачі фірм, які представляють різні юридичні послуги, спочатку приділяють більше уваги тому, яка репутація у фірми. Коли форуми заповнені відгуками з негативним характером, люди ніколи не стануть звертатися в компанію. І навпаки, якщо на спеціалізованих майданчиках рекомендують компанію, потенційний клієнт буде лояльний до контори.

  У цьому варіанті неодмінно відгуки вважаються чи не основним показником того, з якою якістю працює фірма. Тому потрібно передати управління репутацією фахівцям нашої компанії, які завдяки власній базі популярних форумів і блогів, декількома акаунтами на них, що були досить давно зареєстровані і авторитетні в очах інших форумчан, зможуть створити вагомий показник позитивних і реальних, на перший погляд, відгуків про вашу юридичної компанії, правовому сайті або приватних юристів або адвоката.

  Звичайно, це не всі способи і методи, якими користуються наші фахівці при просуванні правового сайту на перші позиції ТОП пошукових систем. Можна, звичайно, звертатися в інші SEO компанії або розкручувати юридичний сайт самостійно, але навряд чи у вас щось вийде гідне у видачі. Просувати юридичний сайт з належним ефектом нереально без досвідчених і професійних співробітників, баз форумів, блогів, авторитетних акаунтів і call-центру високої якості.

  Адже, навіть нечемні і некомпетентні консультанти не тільки упустять клієнтів, вони викличуть багато негативних емоцій, і тоді основні відгуки на сторінках форумів не стануть змушувати себе довго чекати. Тому рекомендуємо не ризикувати санкціями пошукових систем і власною репутацією в Інтернеті, а довірити просування юридичного сайту саме нам!


  Але, сьогодні мало створити правовий веб сайт, головне зробити його конкурентним, впізнаваним і відвідуваним, а як?
  Що це означає?
  Чи є «просування сайту юридичної фірми статтями» єдино вірним способом оптимізації?
  Що це означає?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ