На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Просування розкрутка інтернет-магазину шин, автодисків

  1. Поліпшення інтернет-магазину: впливаємо на ПФ і утримуємо клієнтів
  2. Контекстна реклама інтернет-магазин шин і дисків

  В ефективного просування інтернет магазину автошин, автодисків потрібно поєднувати стратегію (SEO) і швидку рекламу (контекст) В ефективного просування інтернет магазину автошин, автодисків потрібно поєднувати стратегію (SEO) і швидку рекламу (контекст). Підвищує продажу і якість сайту.
  Самий стратегічно вірний спосіб - SEO розкрутка магазину автотематіке по безлічі точкових запитів. Так можна змусити кожну категорію товарів і навіть кожну сторінку окремого товару робити продажу. Немає сенсу ганятися (особливо спочатку) за найпопулярнішими запитами.

  • По-перше, ТОПи пошукових систем практично «заморожені» по високочастотним запитам - там міцно засіли гіганти-лідери ринку, зрушити яких може тільки сайт з пристойним віком і рейтингом довіри, плюс хороший бюджет з грамотним застосуванням.
  • По-друге, вибратися на перші позиції по ВЧ запитам зараз дозволяє тільки хороші показники поведінкових факторів на вашому сайті: відвідуваність, а також якісні її параметри, такі як час, що проводиться на сайті, кількість переглянутих сторінок і т.д. А переплюнути лідерів вийде далеко не відразу.

  Тут можна виділити просування за такими запитами:

  1. За типом шин
  2. бренди
  3. моделі брендів
  4. За марками авто;
  5. По регіонах.

  За типом шин
  Найбільшим попитом серед шинами, звичайно ж, є шини до легкових автомобілів, але не варто забувати, що вантажні шини теж потрібні багатьом автомобілістам.
  Тут варто відзначити, що якщо ви будете займатися продажем легкових шин, то з вантажними у вас теж все вийде відмінно, так як великий асортимент завжди вселяє довіру покупцям.

  бренди
  Саме по брендам завжди є відмінний пошуковий трафік, що і буде прекрасним способом залучити клієнтів. Тут також є один нюанс - назви одного й того ж бренду потрібно прописувати на сайті як на російській, так і на англійській, це дасть більший приплив відвідувачів.

  моделі брендів
  Тут мінус в тому, що деякі моделі рано чи пізно можуть зніматися з виробництва, або замінюватися, тому тут потрібно завжди стежити за цим, просуватися по новим моделям.

  За марками авто
  Саме по маркам зазвичай мало хто робить просування, але тут цілком непогано також можна набрати трафік. Можна зробити на сайті розділ з марками автомобілів, підбирати ключові слова і робити просування. Ця робота хоч і нелегка, але теж може принести вагому віддачу.

  по регіонах
  Покупку шин роблять з багатьох регіонів і варто обов'язково зазначити, що понад 50% замовлень шин робиться саме з регіонів країни, а не зі столиці.
  Тому тут потрібно взяти як мінімум найвідоміші міста країни і до кожного з них підбирати побільше запитів, щоб можна було отримати якомога більше трафіку. Щоб по максимуму просунути усі регіони для кожного з них слід зробити окрему сторінку і окремий текст, і в цьому випадку можна буде отримувати найбільшу віддачу.
  Яндекс зараз ввів алгоритм регіонального ранжирування, тому, щоб інтернет-магазин автошин добре було видно в кількох регіонах, йому потрібно платно зареєструватися в Яндекс Каталозі і відкрити представництва в регіонах.

  У просуванні по такому спектру запитів допоможе повноцінна внутрішня оптимізація кожної сторінки з товаром і рубрики каталогу. Тексти, фото, зручна навігація, форми замовлення. Для виведення в топ НЧ ключових слів достатньо буде цих робіт. Для досягнення результатів по СЧ доведеться докупити посилань. Рекомендуємо купувати вічні посилання з блогів і в статтях .

  А далі переходити до розкручування за великим списком СЧ і працювати над ВЧ запитами.

  Поліпшення інтернет-магазину: впливаємо на ПФ і утримуємо клієнтів

  Щоб вийти в топ по самим «жирним» запитам необхідно працювати над поліпшенням ПФ (поведінкові чинники):

  1. Основа успіху повинна бути закладена ще на стадії проектування дизайну і інтерфейсу сайту, щоб не довелося постійно все переробляти.
  2. У поліпшення сильно допомагає аналітика - які розділи частіше дивляться, на які кнопки натискають, з яких сторінок йдуть. Все це дозволяють перевіряти лічильники статистики на сайті.
  3. І якісним розвитком ПФ може служити
   - сервіси на сайті (калькулятори, планувальники, підбір за параметрами)
   - соціалізація сайту (форум, конкурси, коментарі, контент завантажується користувачами)
   - різноманітність контенту (тексти різної спрямованості і стилістики, графіка, відео, документи, таблиці і так далі)

  Контекстна реклама інтернет-магазин шин і дисків

  Тут принцип той же, що і в розкрутці по НЧ запитам - вони дають б Про більшу конверсію, і реклама по ним менше коштує.
  Плюси контексту:

  • Швидкий старт рекламної кампанії - можна оперативно сповіщати інтернет аудиторію про акції зі знижками
  • Оплата за цільові дії - за кліки (переходи на сайт) за заданими словами і словосполученнями
  • Захист від склікування (недобросовісної конкуренції) - можна налаштувати захист від згоряння рекламного бюджету, коли конкуренти запускають ботів, які клікають не реклама, ведучи бюджет в нуль
  • Збір гарячої статистики - в контекстній рекламі доступна інформація як саме написав користувач запит в пошуку. Це можна використовувати в SEO розкручування. Грамотний вебмастер зможе зрозуміти будь ще треба статей на сайт або як змінити опису сторінок, щоб ловити більше трафіку за додатковими запитами.

  Так, застосовуючи основні методи: поліпшення сайту, SEO розкрутка і контекстна реклама , Можна домогтися успіху в просуванні інтернет-магазину з продажу автошин.

  Так, застосовуючи основні методи: поліпшення сайту,  SEO розкрутка і контекстна реклама  , Можна домогтися успіху в просуванні інтернет-магазину з продажу автошин

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ