На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Просування послуг в Ульяновську на прикладі Авіто.ру

  1. Що пропонує наша веб студія
  2. Як оцінювалася ефективність просування послуг
  3. Як проходив експеримент з Авито
  4. результати експерименту

  Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682 Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682  Просування послуг дещо відрізняється від просування товарів

  Просування послуг дещо відрізняється від просування товарів. У більшості випадків необхідний клієнтам товар один і йому залишається лише вибрати продавця, який запропонує найменшу ціну або найбільш вигідні умови покупки. У разі пошуку послуг, клієнт вибирає виконавця, і тут все значно складніше, тому просування послуг в Ульяновську, як втім і по всій Росії, має деяку специфіку. У наші дні у всіх на слуху портал Авито (avito.ru), на яких розміщуються безкоштовні оголошення про продаж товарів. У нашій сьогоднішній статті мова зайде про ефективність цієї інтернет-майданчики і чи варто просувати послуги на ній.

  У наш час багато хто використовував портал Авито, подавали оголошення, або шукали потрібний товар і практично всі економічно активні мешканці нашого міста хоч раз чули про цей сайт, навіть якщо ніколи їм не користувалися. Те, що Авито є дуже зручним інструментом для купівлі-продажу різноманітних товарів, в тому числі автомобілів, нерухомості і просто предметів побуту, знають всі. Але чи варто використовувати Авито для просування послуг? Чи є сенс оплачувати преміум-розміщення на порталі, і чи варто взагалі розміщувати оголошення на Авито?

  Що пропонує наша веб студія

  Наша Вебстудія займається не тільки створенням сайтів в Ульяновську , Але і їх просуванням, а також проведенням рекламних кампаній в інтернеті (Яндекс.Директ і Google Adwords). Не так давно, один з індивідуальних підприємців, що займаються манікюром, нарощуванням нігтів в Ульяновську і іншими послугами в сфері краси, звернувся до нас для просування свого сайту ногті73.рф за запитами «нарощування нігтів», «манікюр Ульяновськ», «шелак Ульяновськ» і ряду інших. Всі ці запити ми успішно вивели в першу десятку Яндекса. Крім того, клієнт успішно розміщує оголошення в системі контекстної реклами Яндекс.Директ і Google Adwords за допомогою нашого фахівця з реклами.

  Разом з тим, наш клієнт захотів спробувати скористатися сайтом Авито для розширення своєї клієнтської бази. Дослідження такої можливості було доручено нашій компанії.

  Як оцінювалася ефективність просування послуг

  Бізнес - діяльність, пов'язана з ризиком, ні в однієї фірми на початковому етапі немає 100% працюючої програми просування послуг в Ульяновську. Власнику бізнесу важливо оцінювати ефективність просування кожного окремого способу залучення нових клієнтів. На щастя, у випадку з просуванням послуг в інтернеті, зробити це досить просто. Для цього вам знадобитися окремий номер, по дзвінках на який можна буде легко відстежувати залучення клієнтів. Не обов'язково проводити новий стаціонарний номер, досить купити окрему сім-карту і найпростіший мобільний телефон.

  Саме так ми і вчинили, оформили сім-карту і подали оголошення про послуги клієнта на Авито з цим номером телефону.

  Як проходив експеримент з Авито

  Отже, розміщене оголошення з'явилося на порталі і в перші два дні його переглянули 29 чоловік, далі оголошення опустилося вниз і за весь наступний тиждень його переглянули загалом 14 осіб. Це несерйозний результат, навіть для салону краси.

  На сайті Авито, є кілька можливостей поліпшити позиції і помітність вашого оголошення, в тому числі виділення оголошення кольором, підняття його наверх, розміщення в спеціальному блоці праворуч і т.д. Є окремий пакет послуг, називається «Преміум», для Ульяновська стоїть 649 рублів за 7 днів. У пакет входить і виділення кольором, і розміщення оголошення в правому блоці і підняття його кожен день вгору результатів пошуку. Даний пакет і був застосований до оголошення.

  результати експерименту

  За 7 днів надійшов тільки 1 дзвінок від клієнта, 2 дзвінка з пропозицією співпраці і 1 смс від потенційного клієнта. Оголошення в середньому проглядалося 15 раз в день. В результаті було зароблено 500 рублів і витрачено 629 рублів. Вкрай невдалий досвід роботи з Авито.

  Звичайно, варто враховувати, що можна було продовжувати ставити експерименти з вмістом оголошення, поміняти фотографії тощо але робити цього ми не стали по одній простій причині - ефективність контекстної реклами в кілька разів вище. За ті ж 629 рублів рекламуючи свій сайт в системі Яндекс.Директ можна отримати в 2-3 рази більше зацікавлених відвідувачів і відповідно більше дзвінків. До речі, на самому сайті Авито розміщується реклама з Яндекс.Директ і наше ж оголошення крутиться там же на безлічі сторінок за ціною в десять разів нижче преміум-розміщення на самому Авито.

  Можна зробити висновок, що для продажу товарів, Авито - відмінний зручний інструмент, а ось з просуванням послуг мають місце деякі проблеми. І справа навіть не в кількості залучених відвідувачів. Вартість преміум розміщення на місяць коштуватиме 2516 рублів, за ці ж гроші в Яндекс.Директ можна провести серйозну рекламну кампанію і заробити в кілька разів більше.

  Ми обов'язково повторимо наш експеримент в листопаді і в наступному році для того, щоб виключити вплив сезонності на бізнес клієнта. Про результати другого експерименту по ефективності просування послуг на Авито, ми повідомимо в окремій статті.

  А поки, звертайтеся до нас за просуванням сайтів в Ульяновську , Ми зможемо принести вам стабільний додатковий дохід (а в деяких випадках зайняти до 50% продажів ваших послуг).

  Але чи варто використовувати Авито для просування послуг?
  Чи є сенс оплачувати преміум-розміщення на порталі, і чи варто взагалі розміщувати оголошення на Авито?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ