На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Просуваємо за допомогою поведінкових факторів 7/0

  Існує тільки один спосіб  швидко і ефективно просунути сайт  в Топ Яндекса і Google Існує тільки один спосіб швидко і ефективно просунути сайт в Топ Яндекса і Google. Все решта - пережитки минулого. Деякі з них ефективні і підходять тим, кого влаштовує повзти до Топу зі швидкістю черепахи. Поведінкові фактори 7/0, виконувані через сервіс SEOPickup - унікальна технологія, що впливає як на швидку зміну видачі протягом годин або днів (бистроробот), так і на основний індексатор. Ефект від просування для якісних сайтів зберігається рекордно довгий час: до 6 місяців.

  Метод не дешевий, ми працюємо з сильними людьми, які готові до Топу. Робота з унікальними користувачами через знайомства в реальному світі -завдання складне, тому вартість поведінкового просування порівнянна з вартістю посилального просування часів його ефективності.

  терміни
  В Яндексі при сильному впливі - більш 10 переходів на низькочастотний запит - ефект помітний протягом перших годин. Більш серйозний ефект можна буде побачити в наступні апдейти протягом 3-5 тижнів.
  З Google ситуація дещо інша: щоб аналізувати весь поведінковий трафік у всьому світі системі просування Google потрібно більше часу, на відміну від Яндекса, який займається аналізом переважно по країнах СНД. Час просування в Google становить 4-8 тижнів.

  Як налаштувати?
  Налаштування поведінкових факторів 7/0 завжди залежить від поставленого завдання. Розберемо декілька прикладів:

  • Вам необхідно просунути сайт за запитом «оренда квартир москва» і Ваш сайт не знаходиться в ТОП20. В такому випадку, додаємо запити, які включають даний запит і за яким сайт знаходиться в ТОП20: «оренда квартир москва терміново», «оренда квартир москва фенікс», «оренда квартир москва feniks», «оренда квартир москва feniks.ru», » оренда квартир москва 495-xx-xx-xxx »і т.д. Суть в тому, щоб підібрати максимальну кількість запитів (більше 10) і пустити по ним трафік - 1 перехід в день
  • Вам необхідно просунути сайт за запитом «оренда квартир москва» і Ваш сайт вже знаходиться в ТОП20. В такому випадку, додаємо запит «оренда квартир москва» в просування з кількістю 10 переходів в день
  • Якщо Вам необхідно просунути геозалежний запит (наприклад, «оренда квартир» користувачами з Москви), вибираємо відповідний регіон у налаштуваннях сайту. В даному випадку, вартість просування буде вище звичайного. Варто враховувати настройки, описані в п. 1,2
  • Якщо Ваша задача складніше описаних, сміливо звертаємося до служби підтримки для безкоштовної консультації
  • Варто зазначити, що кількість переходів має становити не більше 100% від природного трафіку за запитом і не менше 2 переходів в день для отримання оптимального результату.

  Основні помилки при роботі з поведінковими 7/0
  Якщо ефект від просування занадто низький, необхідно збільшити кількість переходів. Новачки часто ставлять 1 або менше переходів в день. Подібні дії призводять до тривалого терміну очікування результатів. Тому ми рекомендуємо тримати мінімальну планку по впливу на низькочастотні запити в 2 переходу в день.

  Поведінкові фактори на сьогоднішній день дуже сильні (за умови, що в просування відправляється якісний сайт: з унікальними текстами, хорошою оптимізацією і адаптивної версткою). Потрібно постійно працювати над якістю сайту, юзабіліті, соціальною активністю та іншими факторами, які безпосередньо впливають на кількість Ваших клієнтів і прибуток.
  Всі дії по просуванню сайту не повинні бути видні представникам пошукових систем, тому слід користуватися наступними правилами цифрової гігієни:

  • Рекомендуємо забути про яндекс.браузер і Google Chrome
  • Не варто користуватися програмним забезпеченням від пошукових систем, наприклад, Punto Switcher від Яндекса
  • Для систем просування найкраще використовувати захищені браузери. Найкращий приклад - TOR
  • По можливості, не варто використовувати доступ до систем підтвердження правом володіння сайтів в пошукових системах (Яндекс.Метрика, Яндекс.Вебмайстер, Google Analytics) з комп'ютера, з якого здійснюється просування. У разі використання подібних систем, потрібно використовувати браузер ТОR

  висновок
  Застосовуючи всі описані правила, можна швидко і без особливих зусиль просунути будь-який якісний сайт по пошукових запитах і тим самим налагодити власний бізнес для отримання клієнтів з пошуку. Варто відзначити, що ціна таких клієнтів буде значно нижче рекламних джерел трафіку.

  Посилання на відео публікації про просування сайтів за допомогою поведінкових факторів 7/0:

  Олександр Митник - Просування сайту за рахунок поведінкових факторів у 2017 році

  Роман Морозов - Як заробляти багато на просуванні сайтів за допомогою поведінкових факторів

  Роман Морозов - Запуск просування через SEOPickup або поведінкові фактори 7/0

  Більш докладні відео можна знайти на нашому каналі, facebook або telegram .

  by Mr. Роман Морозов and & Ms. Наталя Горище

  Як налаштувати?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ