На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Програми для оптимізації роботи компьютераБлог Ільдара Мухутдінова

  1. чистильники
  2. деинсталлятори програм
  3. дефрагментатори
  4. Твікери і оптимізатори

  Вітаю, дорогі друзі!
  У сьогоднішній статті на блозі ми поговоримо з вами про те, які програми для оптимізації роботи комп'ютера існують і які з них кращі. На сьогоднішній день існує дуже багато різних програм. І розібратися в тому, які програми для оптимізації роботи комп'ютера найкращі досить складно, особливо початківцю. Дуже багато питань надійшло до мене в службу підтримки з цього приводу, тому я вирішив розкрити це питання в цій статті.

  Будь-яка операційна система, як і інші фізичні пристрої, також потребує регулярного обслуговування і чищення.

  Під обслуговуванням Windows зазвичай мають на увазі видалення файлового сміття, застарілих або, як кажуть, битих ключів реєстру, дефрагментації жорсткого диска, а також відключення різних служб і компонентів, які споживають оперативну пам'ять і уповільнюють роботу комп'ютера.

  Зрозуміло, все це робиться не руками, а за допомогою спеціальних програм - чистильників, твикеров і оптимізаторів.

  Пропоную вашій увазі, на мій погляд, десять кращих програмних інструментів для оптимізації системи. Відразу хочу вас попередити, що не всі програми для оптимізації роботи комп'ютера є безкоштовними. Серед них є і платні програми.

  чистильники

  Однією з кращих безкоштовних програм для очищення комп'ютера є CCleaner. Вона проста, зручна, має непоганий набором додаткових інструментів, а найголовніше абсолютно безпечна. На відміну від деяких чистильників, що видаляють всі підряд, CCleaner видаляє тільки ті файли і ключі реєстру, які дійсно не мають для системи ніякої цінності.

  Завантажити CCleaner: http://www.piriform.com/

  Якщо вам потрібно виконати більш якісну і глибоке очищення реєстру, раджу звернути увагу на утиліту Wise Registry Cleaner. Вона так само безкоштовна і безпечна, як і CCleaner, але на відміну від нього призначається для роботи саме з реєстром. Wise Registry підтримується очищення і дефрагментації реєстру, а також оптимізація деяких системних компонентів.


  Завантажити Wise Registry Cleaner: http://www.wisecleaner.com

  деинсталлятори програм

  Використання спеціальних дєїнсталлятора дозволяє виконувати більш якісне видалення непотрібного програмного забезпечення. З комерційних додатків уваги заслуговують Ashampoo UnInstaller і Total Uninstall, з безкоштовних - Revo Uninstaller.

  Перед видаленням тієї чи іншої програми деинсталлятор ретельно сканує жорсткий диск і системний реєстр на предмет пов'язаних файлів і ключів реєстру, і тільки потім виробляє її видалення.

  Ashampoo UnInstaller і Total Uninstall плюс до всього мають спеціальні модулі, що дозволяють відслідковувати процес інсталяції програм з подальшим записом відомостей про встановлення в журнал. З безкоштовних програм для видалення програмного забезпечення (ПО) ще можна порадити IObit Uninstaller 3. Відмінною особливістю цієї утиліти є видалення браузерних панелей інструментів, непотрібних папок, а також програм, які не виходить видалити стандартними способами.

  Revo Uninstaller: http://www.revouninstaller.com
  IObit Uninstaller 3: http://ru.iobit.com/advanceduninstaller
  Ashampoo UnInstaller: https://www.ashampoo.com
  Total Uninstall: http://www.martau.com

  дефрагментатори

  З безкоштовних додатків для дефрагментації жорсткого диска варто відзначити Auslogics Disk Defrag. Програмою підтримується об'єднання вільного простору, переміщення системних файлів на більш швидкі частини жорсткого диска, очищення резервної зони MFT, дефрагментація окремих файлів і папок, одночасна робота з декількома дисками. Є зручний і гнучкий планувальник завдань.

  O & O Defrag Pro - потужна професійна програма з багатющими функціональними можливостями. Додатком підтримується п'ять різних методів дефрагментації, фоновий моніторинг дисків для негайної оптимізації системи, робота з файлом підкачки, реєстром та іншими заблокованими системними об'єктами.

  Auslogics Disk Defrag: http://www.auslogics.com/ru/software/disk-defrag
  O & O Defrag Pro: http://www.oo-software.com/en/products/oodefrag

  Твікери і оптимізатори

  Кращими оптимізаторами і настроювачами, на мій погляд, є AusLogics BoostSpeed і TuneUp Utilities. Обидві ці програми є набором різних утиліт, призначених для комплексного обслуговування операційної системи.

  AusLogics BoostSpeed, наприклад, містить більше 15-ти інструментів. З їх допомогою ви зможете керувати системними настройками, дефрагментувати реєстр і жорсткий диск, відключати служби, які гальмують роботу комп'ютера, якісно видаляти програми та дублікати файлів, прати дані без можливості відновлення, виявляти і виправляти дискові помилки, а також оптимізувати настройки Інтернет-з'єднання.

  TuneUp Utilities: http://www.tuneup.ru
  AusLogics BoostSpeed: http://www.auslogics.com/ru/software/boost-speed

  На цьому поки все! Сподіваюся, що ви знайшли в цій замітці щось корисне і цікаве для себе. Якщо у вас є якісь думки або міркування з цього приводу, то, будь ласка, висловлюйте їх у своїх коментарях. До зустрічі в наступних замітках! Успіхів! 😎  Рекомендую також почитати:

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ