На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Про SEO Підказка: Як WikiPedia може вплинути на ваш рейтинг PageRank |

  1. Чому маркетологи хочуть, щоб їхні посилання були включені до Вікіпедії?
  2. Ні-Підтримують Versus Do-Слід. Чи справді існує різниця з Вікіпедією?
  3. Вплив Бумеранга на посилання Вікіпедії
  4. Як скористатися ефектом Вікіпедії Бумеранг
  5. Автор

  Так, ви почули це правильно. Назва говорить Вікіпедія .

  Більшість маркетологів це вже знають Вікіпедія має велику вагу з Google.

  З Вікіпедією, що з'являється на першій сторінці для більшості пошукових термінів, ви можете побачити силу сайту, не виконуючи жодного дослідження.

  Це 7-й сайт, який найчастіше використовувався з більш ніж 325 мільйонами читачів у всьому світі. Незважаючи на те, що це не є надійним джерелом для академічного світу, ми всі можемо погодитися, що це один з найпопулярніших і найкорисніших веб-сайтів .

  (Зображення надано www.legalmorning.com )

  Багато маркетологів прагнуть скористатися перевагами Вікіпедії одним із двох способів. Перший - створити статтю Вікіпедії для свого клієнта. Другий - включити посилання на їхні веб-сайти в різні статті.

  Чому маркетологи хочуть, щоб їхні посилання були включені до Вікіпедії?

  Щоб краще зрозуміти це, ми повинні подивитися, як Вікіпедія була використана в минулому. Як спільнота з відкритим кодом, кожен має право редагувати сайт. Це простий і швидкий і, ймовірно, один з найшвидших способів отримати зворотний зв'язок. Багато років тому маркетологи зрозуміли, що Google надав тони ваги посиланням у Вікіпедії. Настільки, що маркетологи почали спам-посилання так швидко, як могли.

  Ось чому Вікіпедія змінила посилання з “робити-слідувати” на “не-слідувати”.

  Ні-Підтримують Versus Do-Слід. Чи справді існує різниця з Вікіпедією?

  Посилання "без сліду" не несуть стільки ваги, скільки посилань "робити-слідувати". Я думаю, що це те, про що ми все можемо погодитися. З метою боротьби зі спамом, Вікіпедія почала реалізовувати її політику без посилання на посилання для того, щоб перешкодити маркетологам користуватися сайтом для просування. Незважаючи на те, що це принижує спам, це не вплинуло на значення посилань з Вікіпедії.

  Google як і раніше надає велику вагу посиланням з Вікіпедії, незважаючи на те, що вони не мають атрибутів. Таким чином, люди продовжують поширювати спам на сайт, намагаючись збільшити свій рейтинг сторінки, але не так сильно, як раніше.

  Вплив Бумеранга на посилання Вікіпедії

  Вікіпедія викликає те, що я хотів би називати ефектом бумеранга. Те, як вона працює, проста. Ми вже знаємо, що Вікіпедія займає високе місце в пошуках. Коли є посилання у високопоставленій статті Вікіпедії, вона має тенденцію приносити посилання разом з нею.

  Таким чином, посилання, які зазвичай не мають високого рейтингу сторінки, збільшаться в рангу просто з рангу і ваги статті Вікіпедії.

  Дозвольте мені показати вам, як це виглядає. Давайте зробимо пошук «Удачі легіону», стрічкового мультфільму 1950-х років. Це була випадкова стаття, яку я витягнув з Вікіпедії завдяки генератору "випадкової сторінки". Коли я виконую пошук Google за цією темою, можна побачити численні результати пошуку, одна з яких знаходиться на веб-сайті DanDare.org .

  org

  Сайт має пейджер 3, але авторитет домену 31 і приблизно 300 зворотних посилань на його сайт. Тим не менш, вона переважає Amazon.com (ранг сторінки 8, авторитет домену 97, і більше 3 мільйонів зворотних посилань).

  Як це вдалося зробити?

  Dandare.org став одержувачем ефекту бумеранга Вікіпедії. Незважаючи на те, що він не є таким авторитетним, як Amazon.com, він перевершує його в результатах пошуку.

  Якщо ви подивитеся на сторінку Вікіпедії Удача Легіону у статті використано посилання Dandare.org (див. нижче – майте на увазі, що завдяки тому, що Вікіпедія є відкритою, поточна стаття може не відображати те, що зображено). Якщо ви подивитеся на нижню частину результатів пошуку вище, ви навіть побачите, що блог з Blogger зробив це на першій сторінці результатів. Вгадай що? Він також використовується в статті Вікіпедії в якості посилання.

  Ця концепція є те, що я проповідував репутаційним компаніям протягом багатьох років. Хоча Вікіпедія була використовується для управління репутацією цілі, я раджу їм триматися подалі від нього для ORM. Причина в тому, що Вікіпедія вплине на негативні посилання так само, як це впливає на позитивні.

  Якщо ви намагаєтеся поховати вміст на другій сторінці Google, створення сторінки Вікіпедії розкрутить ваші зусилля з репутації. Сторінка Вікіпедії закінчиться на першій сторінці, і як тільки інші вводять негативні посилання (майте на увазі, що кожен може редагувати Вікіпедію), він поверне все на першу сторінку.

  Як скористатися ефектом Вікіпедії Бумеранг

  По-перше, створення статті у Вікіпедії є відмінним способом допомогти вашому рейтингу сторінки. Посилання в межах допоможуть будь-якій сторінці, особливо вашому основному сайту. Якщо у вас є зовнішнє посилання з Вікіпедії на ваш сайт, Google почне закохуватися в вас.

  Додавання посилань на ваш сайт також допоможе. Не тільки посилання з вашого сайту, але й посилання на пресу про ваш сайт. Якщо велика публікація розповіла про вас або ваші послуги, ви можете знайти місце в Вікіпедії, де посилання на цю статтю буде актуальним. Це допоможе зберегти позитивну пресу про вас вище в результатах пошуку для перегляду людьми.

  Звучить чудово, чи не так? Ну, я маю останнє зауваження для тих, хто бажає використовувати Вікіпедію в своїх маркетингових планах. Не беріть проект Вікіпедії, якщо у вас немає досвіду. Створення статей та створення посилань у Вікіпедії вимагає знання правил Вікіпедії та конкретних стратегій, щоб переконатися, що ви не отримаєте маркування спамером.

  Неправильне виконання завдань може призвести до заборони веб-сайту та включення до чорного списку у Вікіпедії, що не є результатом, який ви шукаєте. Я рекомендую найняти експерта або робити багато досліджень, перш ніж зануритися і забруднити руки.

  Автор

  Майкл Вуд - експерт з інтернет-маркетингу та власник Legalmorning.com . Він спеціалізується на репутації та бренд-менеджменті, написанні статей та професійному редагуванні у Вікіпедії. Він є експертом редактора Вікіпедії і допоміг сотням підприємств і людей розмістити свої статті на сайті, де вони не вдалося.

  Чому маркетологи хочуть, щоб їхні посилання були включені до Вікіпедії?
  Чи справді існує різниця з Вікіпедією?
  Чому маркетологи хочуть, щоб їхні посилання були включені до Вікіпедії?
  Чи справді існує різниця з Вікіпедією?
  Як це вдалося зробити?
  Вгадай що?
  Звучить чудово, чи не так?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ