На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Повний RSS-канал або RSS Підсумок: Який найкращий для вас?

  1. RSS Резюме каналів
  2. Повний канал RSS
  3. Висновки

  Чи відображаєте ви повний канал RSS або резюме RSS, значною мірою залежить від причини використання RSS. Це поліпшити рейтинг пошукової системи або дійсно надати інформацію відвідувачам? Ось плюси і мінуси пропонування резюме RSS-каналів і повнотекстових каналів.

  Ось плюси і мінуси пропонування резюме RSS-каналів і повнотекстових каналів

  RSS Резюме каналів

  Коли ви надаєте RSS-канал для свого блогу, у вас є можливість показувати повну публікацію в блозі або лише резюме разом із посиланням на свій блог. Багато людей обирають відображення підсумкових каналів, щоб вони могли спонукати читача повернутися до веб-сайту, який є високо комерційним. Іншими словами, вони хочуть, щоб ви натискали на їхні партнерські посилання, AdSense або інші оголошення в межах вмісту повної публікації.

  Це, безумовно, одна з переваг резюме RSS, і в багатьох випадках це головна причина не запропонувати повний канал через посилання RSS. Багато людей пропускають підсумкові канали і клацають ті, що їх цікавлять - якщо ви запропонували повний RSS-канал комерційного блогу, то потенційні відвідувачі, можливо, просто пропустили б його.

  Іншою причиною використання резюме є саме так, як описано вище: багато людей пропускаються через канали, а резюме простіше переглядати, ніж повний пост. Деякі люди пропускають повне повідомлення і перевіряють резюме для того, що впадає в очі. Це особливо стосується популярних тем, де можна об'єднати велику кількість каналів, навіть якщо для фільтрації використовуються відповідні теги.

  В принципі, єдиною реальною перевагою використання резюме RSS є те, що вони схильні генерувати більшу кількість кліків на ваш блог, веб-сайт подкасту або vlog (відео-журнал). Якщо це важливо для вас, то це може бути ваш найкращий варіант. Однак, як буде пояснено нижче, це не може бути такою перевагою взагалі.

  Повний канал RSS

  З повним каналом RSS, вся веб-сторінка або розміщення блогу надається читачеві. Багато повних каналів оновлюються на інших веб-сайтах, тому має сенс включати посилання на інші сторінки вашого блогу або веб-сайту, оскільки такі повні RSS-канали мають бути опубліковані в повному обсязі, а не в редагованих версіях.

  Ви не тільки отримаєте важливий зв'язок сік, але читачі можуть також знайти інші сторінки на вашому сайті через ваші власні посилання. Не включайте більше двох посилань, або Google може подумати, що ви посилаєте спам. Навіть тоді, посилання повинні бути пов'язані з темою вашого повідомлення. Так що якщо ваша посада стосується тренувальних собак, то не тільки повинні бути вбудовані посилання, а не вказувати на вашу веб-сторінку на навчання кішок (ви бажаєте!), А на сторінку техніки навчання або обладнання.

  Ще однією перевагою є те, що не всі, хто отримує ваш канал, скануватимуть резюме, але можуть сканувати лише заголовки або навіть цілі повідомлення. Ось тоді ваш пост міг ловити новий трафік , маючи на увазі, що кожен клік назад на ваш веб-сайт або блог представляє трафік, який ви можете використовувати - якщо знаєте, як!

  Ви також можете скористатися рекламою на каналі: читачі з більшою ймовірністю відповідатимуть на повну рекламу або, принаймні, натискатимуть об'яву, ніж якщо б спочатку потрібно було натиснути, щоб дістатися до свого блогу. Насправді, багато людей навмисно уникають оголошень у блогах, щоб вони могли натискати на канали.

  Ви можете включити реєстраційну форму списку на вашому повідомленні або посилання на нього. Ви можете запропонувати великий вміст для веб-сторінок інших людей, і деякі сайти фактично заробляють на життя, пропонуючи це, починаючи від тексту до відео.

  Ще однією перевагою повноцінного каналу є те, що багато хто, особливо ті, хто користується Інтернетом, використовуючи мобільні пристрої, можуть платити велику плату за використання пропускної здатності. У таких випадках вони, швидше за все, завантажуватимуть ваш канал у автономному режимі, ніж натискати, щоб перейти на повний блог.

  Не тільки це, але якщо ви хочете, щоб ваш канал був включений у відповідні каталоги і списки блогу, то не всі будуть приймати резюме RSS. Не хвилюйтеся над тим, щоб втратити потенційних відвідувачів свого блогу, оскільки більшість людей, зацікавлених у вмісті вашого каналу, у будь-якому випадку натискатиме на вас блог, особливо якщо вони мають коментар.

  Причина повноцінної версії, що є кращим форматом для перевидання, полягає в тому, що веб-майстри можуть зберігати відвідувачів довше на власній веб-сторінці з повною публікацією в блозі або веб-сторінкою, і тому більше, як правило, перевидають повну версію, ніж резюме поворот приводить читачів до вашого сайту з їх. Можливо, краще для вас, але не якщо вони відмовляться опублікувати, як це роблять більшість - у цьому випадку ви нічого не отримаєте.

  Висновки

  В принципі, це залежить від вас: якщо ви хочете отримати більше кліків у своєму блозі з вашого каналу, то резюме може досягти цього, - але це майже все. Якщо ви хочете, щоб важливо пов'язати сік і позицію пошукової системи, то повний канал зробить для вас більше, ніж резюме. Дуже часто відмінний корм, що пропонує тільки те, що хочуть читачі, ховається за цим підсумком, але якщо вони не хочуть залишати свій сайт, щоб прочитати його, то важко!

  Не гарантовано, що Ви взагалі нічого не зробите для Вас, оскільки це залежить від якості Вашої публікації, Вашого блогу або веб-сайту та послуги, яку Ви пропонуєте. Однак, цілком імовірно, що вам найбільше вигідно скористатися повним каналом RSS, а не резюме RSS.

  Це поліпшити рейтинг пошукової системи або дійсно надати інформацію відвідувачам?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ