На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Повне керівництво з використання плагіна Yoast SEO WordPress

  1. SEO> Dashboard
  2. SEO> Dashboard> Загальні
  3. Майстер налаштування
  4. SEO> Інформаційна панель> Функції
  5. SEO> Dashboard> Компанія / Ваша інформація
  6. Компанія або особа
  7. SEO> Інформаційна панель> Інструменти для веб-майстрів
  8. SEO> Dashboard> Безпека
  9. Force Rewrite
  10. Назва сепаратора
  11. Мапи XML
  12. Типи публікацій / виключені повідомлення / таксономії
  13. Інструменти
  14. SEO> Інструменти> Редактор файлів
  15. SEO> Інструменти> Імпорт та експорт
  16. Консоль пошуку
  17. Повідомлення, сторінки, спеціальні типи публікацій, таксономії
  18. Оптимізація вмісту
  19. Екран Усі повідомлення / Усі сторінки

  Цей посібник діє з березня 2017 року

  Цей посібник діє з березня 2017 року.

  Отримати PDF : Завантажити PDF версію цього посібника для зручного читання!

  Хоча деякі загальні аспекти SEO будуть розглянуті в цьому посібнику в ході пояснення плагіна, початківці можуть виявити, що вони потребують більш глибокого розуміння того, як SEO працює в цілому, щоб отримати краще використання з цього плагіна. Я написав електронну книгу, яка потребує:
  Посібник для початківців для SEO для бізнесу

  Yoast SEO в більшості списків "обов'язково мають" плагіни WordPress. Але широкий набір опцій, які він надає, може здатися загрозливим, особливо для нових користувачів.

  Yoast має достатню кількість коментарів і пояснювальних текстів на екранах плагінів, тому я не буду дублювати нічого, що він говорить там, але я спробую пояснити менш очевидні частини.

  Якщо ви використовували стару версію Yoast на сайті, існує кілька вкладок меню, які ви звикли бачити, які за замовчуванням приховані при першій активації більш нових версій.

  Щоб отримати доступ до всіх параметрів, зазначених у цьому посібнику, потрібно активувати додаткові параметри.

  Ви дізнаєтеся, якщо ви вже активували це за допомогою доступних опцій меню Ви дізнаєтеся, якщо ви вже активували це за допомогою доступних опцій меню. Якщо ви не активували функцію Додатково, зліва відображатиметься лише панель інструментів , консоль пошуку та Google Premium .
  Якщо це так, перейдіть на сторінку Інформаційна панель> Функції> Розширені налаштування та натисніть Увімкнено :

  Якщо це так, перейдіть на сторінку Інформаційна панель> Функції> Розширені налаштування та натисніть Увімкнено :

  SEO> Dashboard

  На цій вкладці відображаються проблеми та сповіщення, які сповіщають вас про потенційні проблеми на вашому сайті:

  SEO> Dashboard> Загальні

  Тут ви можете отримати доступ до майстра конфігурації та відновити налаштування плагіна за замовчуванням.

  Майстер налаштування

  Цей "майстер" забезпечує 10-ступінчастий процес для налаштування декількох ключових параметрів у плагіні. Я особисто не вважаю це корисним, але ваш пробіг може змінюватися. Тут немає нічого, що неможливо отримати через екран звичайних налаштувань, тому це не обов'язковий процес.
  Найбільш доречними є кроки 4 - 9:

  Крок 4: Компанія або особа
  Крок 5: Соціальні профілі
  Крок 6: Видимість типу повідомлення
  Крок 7: Кілька авторів
  Крок 8: Консоль пошуку Google
  Крок 9: Налаштування заголовка

  SEO> Інформаційна панель> Функції

  Аналіз читабельності

  Цей інструмент дає пропозиції щодо читаності вашого вмісту - наскільки це важко чи легко зрозуміти і т. Д. Це сприяє легкому розумінню тексту - коротким реченням і рівнем читання для учнів 13 - 15 років, заснованих на мірі Flesch. Я особисто не використовую цю функцію, тому що, на мою думку, мої аудиторії мають більш високий рівень читання та розуміння.
  Після вимкнення цей розділ видалятиметься з вікна SEO на веб-сторінці редагування повідомлень / сторінок:

  Після вимкнення цей розділ видалятиметься з вікна SEO на веб-сторінці редагування повідомлень / сторінок:

  Аналіз ключових слів

  За допомогою цього інструменту ви можете ввести ключове слово або фразу для даної публікації, а плагін аналізує вміст, щоб дізнатися, наскільки добре ви оптимізовано для нього. Якщо ви тільки дізнаєтеся про SEO, це може бути корисним, хоча багато людей зловживають ним. Я поясню, як правильно використовувати його у розділі роботи з оптимізації окремих частин контенту .
  Після вимкнення буде видалено цю вкладку:

  Додаткові сторінки налаштувань

  Увімкнення цієї функції поверне всі функції, з якими ви звикли бачити в плагіні Yoast, якщо ви - давно користувач.
  Можна також увімкнути / вимкнути меню панелі адміністрування

  OnPage.org
  Увімкнути / вимкнути перевірку індексації onpage.org. Це виконує деякі тести, щоб переконатися, що все в порядку з вашим сайтом, і перевіряє, чи доступний він для індексування:
  "Вони отримують домашню сторінку вашого домену і перевіряють кілька речей, щоб переконатися, що все в порядку з вашим сайтом."
  Докладніше про специфіку: https://uk.onpage.org/lp/yoast/faq/

  Я особисто ніколи не мав необхідності вимикати його, але якщо це викликало якісь проблеми, ви можете відключити його. За посиланням вище, проблеми зазвичай включають помилкові спрацьовування, роблячи цю функцію марною в цих випадках.

  SEO> Dashboard> Компанія / Ваша інформація

  Назва веб-сайту призначено для відображення в результатах пошуку в мобільних пристроях. Раніше буде відображатися доменне ім'я, але тепер ви можете вибрати назву свого веб-сайту. Дивіться знімок екрана нижче. Наразі він використовується лише в результатах мобільних пристроїв, але в майбутньому можна перенести на робочий стіл.

  Компанія або особа

  Це використовується лише для графіка знань Google. The Графік знань є частиною структурованих даних , зокрема, щоб надати інформацію про результати пошуку для певних "повноважень".
  Наприклад, якщо ви здійснюєте пошук торгової марки, ви, ймовірно, побачите карту результатів знань у результатах:

  SEO> Інформаційна панель> Інструменти для веб-майстрів

  Yoast надає дуже зручний спосіб перевірити ваш сайт за допомогою консолі пошуку Google (раніше - інструменти для веб-майстрів), інструментів для веб-майстрів Bing і Яндекс. Alexa використовувалася для того, щоб бути доступною тут, але самі Alexa вийшли зі своєї "претензійної" функції, так що вона більше не потрібна в плагіні.

  Кожна з цих служб надасть вам мета-тег, який потрібно вставити у свій код, як метод підтвердження права власності на свій веб-сайт. Проте, вставивши метатег, ви можете зберегти необхідність торкатися будь-якого коду - додаток додасть вам код.

  Інструменти Google для веб-майстрів - це обов'язковий обліковий запис, оскільки він надасть корисну інформацію про стан вашого веб-сайту та надасть розширену інформацію в обліковому записі Google Analytics.
  Інструменти для веб-майстрів Bing також надають корисну інформацію, включаючи хороший інструмент дослідження ключових слів. Яндекс - найбільша пошукова система Росії.

  Нижче наведено мета-тег, який надає Інструменти для веб-майстрів. Підкреслена частина полягає в тому, що ви будете вставляти в цю область плагіна SEO (хоча, навіть якщо ви вставите все це, плагін достатньо розумний, щоб очистити його для вас;)).

  Підкреслена частина полягає в тому, що ви будете вставляти в цю область плагіна SEO (хоча, навіть якщо ви вставите все це, плагін достатньо розумний, щоб очистити його для вас;))

  SEO> Dashboard> Безпека

  Якщо ви просунутий користувач, увімкніть цю функцію, оскільки вона дає змогу переглядати сторінки noindex і кілька інших речей. Якщо вам це не потрібно, його можна вимкнути, особливо якщо на вашому сайті є декілька користувачів, які можуть завдати шкоди цьому. Нижче наведено знімок вікна, яке буде додано після ввімкнення цієї опції.

  Force Rewrite

  Ви побачите цей параметр, лише якщо ваша тема не оголошує підтримки для рідний WordPress "title-tag" функція. Ймовірно, це трапиться лише зі старими темами.
  Це трохи технічних параметрів, які можуть знадобитися для активації залежно від теми. Іноді виникає конфлікт між плагіном Yoast SEO і вашою темою, яка також може виводити інформацію про SEO. Типовим ознакою цього є дублювання вихідної інформації:

  Так що якщо у вас є дивний вихід, як це, вам потрібно буде перевірити "Примус перезаписати заголовки", щоб усунути проблему.

  Назва сепаратора

  Це суто естетична установка, щоб визначити, як ви хочете, щоб мета-теги відображалися в результатах пошуку. Вибраний символ відокремлює назву повідомлення від назви сайту в мета-тезі.
  наприклад, Заголовок допису | Назва вашого сайту:

  - або -

  Заголовок повідомлення - Ваше ім'я сайту

  Заголовок повідомлення - Ваше ім'я сайту

  Це, і наступні кілька вкладок - це місця, де люди заплутуються. Перш ніж ми розглянемо деталі конфігурації, є кілька речей, які потрібно зрозуміти.

  По-перше, треба розуміти, що однією з головних цілей цього плагіна є те, що він дозволяє керувати мета-інформацією для кожного вмісту вашого сайту, у всіх способах, в яких його відображає WordPress (домашня сторінка, окрема публікація, архів тегів, архів категорій тощо)

  По-друге, "назви та метаси" позначають назву мета і опис, які визначають, як сторінки / публікації вашого сайту відображаються в результатах пошуку Google:

  По-друге, назви та метаси позначають назву мета і опис, які визначають, як сторінки / публікації вашого сайту відображаються в результатах пошуку Google:

  Що таке шаблон опису чи мета-шаблон?

  В ідеалі ви б вручну назву і опис для кожної сторінки або повідомлення. Але якщо цей процес розпочинається лише тоді, коли вже є багато контенту, який ще не оптимізовано, або, можливо, у вас є автори, які, на вашу думку, не заповнюють його, шаблони, які ви можете створити в цьому розділі, дозволяють щось виводити в подія, в якій ви її не виготовляєте, або якщо ви просто хочете “встановити її і забути”. Таким чином, принаймні, ви будете надавати певну інформацію Google, а не взагалі нічого.

  Шаблон створюється шляхом заміни змінних, які ви бачите, на вміст цієї публікації.

  Наприклад, %% title %% буде замінено на назву повідомлення чи сторінки, про яку йдеться. %% sitename %% буде замінено тим, що ви позначили як назву вашого сайту в меню Налаштування> Загальні> Заголовок сайту, а %% sep %% буде замінено символом, який ви вибрали як роздільник на вкладці Загальні.

  Отже, якщо ваш шаблон заголовка посади такий:

  Отже, якщо ваш шаблон заголовка посади такий:

  Вихід виглядатиме так:

  Вихід виглядатиме так:

  За замовчуванням опису витягуються перші пари рядків тексту з повідомлення / сторінки.
  Усі можливі змінні можна знайти, натиснувши вкладку Довідковий центр. Типові значення, які встановлює плагін, добре використовувати для шаблонів, але, як я вже згадував раніше, ми сподіваємося, що ви будете налаштування на основі кожного повідомлення.

  Навіть якщо ви налаштуєте шаблони, ви все ще можете налаштувати окремі сторінки / публікації, заповнивши інформацію в полі Yoast SEO на цьому окремому вмісті. Шаблон просто гарантує, що ваш заголовок і опис не є повністю порожніми.

  Якщо на вашому сайті встановлено показ дописів на домашній сторінці, ви побачите цей параметр, щоб встановити мета-назву та опис домашньої сторінки:

  Якщо на вашому сайті встановлено показ дописів на домашній сторінці, ви побачите цей параметр, щоб встановити мета-назву та опис домашньої сторінки:

  Якщо ви встановили статичну сторінку для своєї домашньої сторінки, ви побачите це:

  Якщо ви встановили статичну сторінку для своєї домашньої сторінки, ви побачите це:

  І вам буде запропоновано використовувати поле Yoast SEO на екрані редагування самої сторінки.

  Це дозволяє налаштувати шаблони для виводу мета-заголовка та опису для кожного звичайного та спеціального типу публікації на вашому сайті.

  Мета роботи

  Якщо ви не маєте конкретного випадку використання, ви бажаєте, щоб це було встановлено в індексі. Використання плагіна SEO на сайті, який не індексовано, не має сенсу, оскільки це налаштування запобігає скануванню вашим сайтом Google. Можливим випадком використання може бути сайт у розробці.

  Авторство: Ви можете видалити інформацію про авторство на тип повідомлення

  Дата в перегляді фрагментів

  Існують різні школи мислення про це. Взагалі кажучи, ви хочете показати дату у вікні перегляду фрагмента, якщо ви запускаєте сайт стилю новин, який має чутливий до часу вміст. Для інших сайтів ви, ймовірно, захочете залишити його встановленим на Hide.

  Yoast SEO Мета вікні

  Це вікно, яке відображається на екрані редагування для кожного окремого фрагмента вмісту вашого сайту, що дозволяє налаштовувати мета-інформацію для нього. У 99% випадків ви встановите цей параметр як Показувати.

  Якщо у вас є спеціальні типи повідомлень (наприклад, портфель або продукти, наприклад), вони автоматично з'являться тут, і ви можете налаштувати їх так само, як звичайні повідомлення та сторінки. Якщо ваші власні типи повідомлень мають сторінки архів, вони відображатимуться внизу цього екрана.

  Ця вкладка дозволяє керувати мета-інформацією для всіх таксономій вашого сайту, наприклад, тегів і категорій, на додаток до будь-яких спеціальних таксономій, створених темами або плагінами.

  Цей розділ стосується архіву автора і дати, який WordPress створює за замовчуванням. Пояснення, надане Yoast на цій сторінці, в більшості випадків достатньо, але варто відзначити, що якщо ви ввімкнете архіви автора, ви також матимете можливість включити карту сайту для архівів користувачів. Цей параметр відображається на вкладці Мапи сайтів XML. Якщо ви вимкнете архіви автора, цей параметр зникне з вкладки Sitemaps.

  При використанні майстра налаштування вибір, який ви зробите в кроці 7 “Кілька авторів”, пов'язаний з цими параметрами. Якщо ви оберете «так», архіви «Автор» будуть автоматично включені, і якщо ви виберете «ні», вони автоматично вимкнеться.

  Крім того, ви можете контролювати метаінформацію для вашого пошуку та 404 сторінки тут.

  Отримати PDF : Завантажити PDF версію цього посібника для зручного читання!

  Підсторінки архівів

  Рекомендується налаштувати цей параметр, щоб уникнути того, щоб люди виконували пошук Google і закінчувалися, наприклад, сторінкою 2 ваших архівів, що може бути не найкращим місцем для них. Сторінки архіву змінюються з часом, коли ви додаєте нові повідомлення - так що те, що є на сторінці 2 архівів сьогодні, може бути на сторінці 3 завтра. Це не ідеально, щоб люди потрапили на ці сторінки, оскільки вони не зможуть легко знайти те, що вони шукають. Ви хочете, щоб люди завжди надходили на найрелевантніші сторінки / публікації для свого пошуку і зазвичай це не архівна сторінка.

  Використовувати тег мета-ключових слів?

  Це має бути вимкнено, оскільки жодна пошукова система не використовує ключові слова мета для ранжирування.

  Змусити мета-робота з тестуванням по мітках

  Це гарантує, що пошукові системи не використовують мета-описи Dmoz для вашого сайту, замість мета-описів, які ви надасте. Ці каталоги раніше були авторитетними довідниками до Інтернету, але тепер вони значно менші, особливо Dmoz, тому не варто використовувати інформацію з цих списків. Ви хочете встановити цей параметр на Disabled.

  Введіть будь-які профілі, пов’язані з вашим сайтом; вони будуть використовуватися для таких речей, як графік знань Google. З усіма речами соціальні, ви повинні припустити, що, як ці частини інформації буде відображатися, буде змінюватися з часом. Facebook і Google, зокрема, постійно змінюють, як вони використовують метадані (наприклад, Google знищує авторство). Тому я рекомендую заповнити стільки деталей, скільки це доречно.

  Для кожного з Facebook, Twitter, Pinterest і Google+, Yoast SEO може надати всю необхідну соціальну метаінформацію. Ви повинні переконатися, що у вас немає інших плагінів, які б дублювали те, що тут робиться. Наприклад, деякі додатки для спільного доступу можуть мати подібну функцію.
  Для більш просунутих і / або нерозумних серед вас профілі, які ви додаєте в цьому розділі, виводяться в мета-теги на вашому сайті.
  Наприклад, введіть ім'я користувача Twitter, яке ви вводите, у вихідний код:
  <metaname = ”twitter: site” content = ”@ yourusername” />

  URL-адреса сторінки Facebook виводиться як тег видавця: <metaproperty = "стаття: видавець" content = "http://facebook.com/yourpage" />

  На момент написання тексту незрозуміло, як це використовується, але тег Author, безумовно, є цінним. Подивитися: Особисті соціальні посилання

  Додайте метадані відкритого графіка

  Якщо у вас є плагін соціального обміну, який вже робить це, ви можете встановити цей параметр на Disabled.
  Коли ви (або хтось інший) ділиться посиланням із свого сайту на Facebook, він зазвичай відображається з назвою, описом і мініатюрою:

  Коли ви (або хтось інший) ділиться посиланням із свого сайту на Facebook, він зазвичай відображається з назвою, описом і мініатюрою:

  Якщо ваші посилання не відображаються з правильною або бажаною інформацією, це, ймовірно, тому, що ви не вказали інформацію про відкритий графік. Це конкретна інформація про сторінку Facebook. Якщо ви не надасте його, Facebook залишається на власні пристрої, а іноді це призводить до виникнення випадкових мініатюр під час спільного використання URL-адреси.

  Так Yoast може вивести цю інформацію для вас, але інші плагіни також це роблять, тому ввімкніть цю опцію, лише якщо ви її ще не маєте.

  Щоб дізнатися, чи ваш сайт виводить інформацію про відкритий графік, ви можете переглянути вихідний код вашого сайту та шукати такі теги:

  Щоб дізнатися, чи ваш сайт виводить інформацію про відкритий графік, ви можете переглянути вихідний код вашого сайту та шукати такі теги:

  Налаштування головних сторінок
  Ця інформація буде використана саме тоді, коли хтось поділить домашню сторінку вашого сайту.

  Налаштування за замовчуванням
  Це запасне зображення, яке буде використано, якщо в вмісті, який використовується, не вказано жодного зображення.

  Facebook Insights та адміністратори
  На момент написання цього повідомлення Facebook вимкнув нові домени, що підписалися на статистику, але ви можете використовувати цю функцію з існуючим доменом Insights.

  Додайте метадані картки Twitter
  Twitter тепер відображає посилання подібно до Facebook, з назвою та зображенням. Якщо ви бажаєте скористатися цим, встановіть цей параметр на Увімкнено. Виберіть або зведену карту, яка має мініатюрні зображення або коротку інформацію з великим зображенням.

  Стиль резюме:

  Стиль резюме:

  Підсумок із великим зображенням:

  Підсумок із великим зображенням:

  Пояснення Йоаста тут зрозуміле

  Розмітка "Авторство" Google, яка використовувалася для відображення зображення профілю в результатах пошуку, більше не використовується, але ви можете скористатися цією вкладкою, щоб під’єднати свій сайт до сторінки Google+.

  Дещо прихована особливість плагіна Yoast полягає в тому, що він додає поля соціального профілю для Google+, Twitter і Facebook до екрана Користувачі> Ваш профіль .

  Якщо ви хочете розрізняти себе (або інших користувачів на вашому сайті) як фізичну особу та вашу компанію, ви можете використовувати ці поля для особистих соціальних профілів. Принаймні для Twitter і Facebook ці значення додаються до соціальних метаданих на повідомлення в блогах.

  Twitter:
  <metaname = ”twitter: creator” content = ”@ ім'я_користувача” />

  Facebook:
  <metaproperty = ”стаття: автор” content = ”facebook.com/yourusername” />

  Якщо ви хочете, щоб все було пов'язано з вашою компанією, а не з собою, ви можете використовувати сторінку своєї компанії тут. Це поле є важливим для заповнення, якщо, коли посилання розміщуються на Facebook, ви хочете, щоб посилання на вашу сторінку Facebook включено, а також кнопка Like / Follow.

  На скріншоті нижче, це властивість автора, якщо встановлено на вашій сторінці Facebook, яка виробляє атрибуцію "Ezra Klein", яка посилається на його сторінку Facebook. Після натискання на посилання "Стаття" у вашому списку новин з'явиться рядок "побачити більше".

  Мапи XML

  SEO> XML-мапи сайту> Загальні

  Маючи Sitemap XML, Google зможе швидко і ефективно знайти весь вміст вашого сайту. Карта сайта XML автоматично оновлюється після додавання нового вмісту. Цей тип мапи сайту призначений для ботів, а не для людей. Ознайомтеся з цією публікацією, щоб зрозуміти різницю між картами XML і HTML .
  Зауважте, що Yoast SEO використовував короткий код для створення HTML-карти сайту, але ця функція більше не доступна у безкоштовній версії плагіна.

  Після ввімкнення файлу sitemap потрібно надіслати URL-адресу облікового запису Інструментів Google для веб-майстрів. Усередині інструментів для веб-майстрів, з меню навігації зліва, натисніть кнопку Оптимізація, а потім Sitemap. Угорі праворуч відображатиметься кнопка Додати / перевірити мапу сайту. Натисніть, а потім Надішліть файл мапи сайту. Додайте URL-адресу мапи сайту, і ви закінчили.

  Типи публікацій / виключені повідомлення / таксономії

  Якщо є певні типи повідомлень, які ви ніколи не бажаєте включати у свій сайт (тому що ви не хочете, щоб Google знав про них або індексував їх), ви можете виключити їх тут, але ви також можете керувати ним окремо для кожного типу повідомлень. Наприклад, я, як правило, не потребую активації мапи сайту. Як правило, мені не потрібна карта сайту Post Format.

  Хлібниці - це навігаційні засоби, які допомагають людям орієнтуватися в межах свого сайту - розуміючи, в якому розділі або підрозділі вони знаходяться. Вони також допомагають роботам у виявленні всього вмісту вашого сайту. Для більшості особистих блогів, або невеликих сайтів, сухарі не були б необхідними. Але якщо ваш сайт має більш складну структуру, яка має декілька підрозділів глибоко, або надає багато способів отримати один і той же вміст, як це роблять багато сайтів електронної комерції, наприклад, ви можете знайти їх корисними. Саме так виглядають сухарі:

  Саме так виглядають сухарі:

  Усі опції в цьому розділі дозволяють налаштувати, як ви хочете, щоб ваші сухарі виглядали і де на сайті ви хотіли їх відображати. Однак, якщо ви не використовуєте одну з декількох тем, які спочатку підтримують сухарі Yoast (тематичні та гібридні приклади), вам доведеться додати код, який Yoast надає вашій темі. Для отримання додаткових вказівок зверніться до цієї статті .

  Якщо ви новачок незручний з кодом, це не рекомендується. Вам краще не турбуватися з цього розділу. Ви можете перевірити, чи має ваша тема власний метод вбудованих сухарів - багато хто.

  Це досить просунута штука - більшість користувачів не будуть мати потреби в цьому і можуть використовувати налаштування за замовчуванням. Коментарі Yoast досить добре описані тут.

  Це корисна функція, яку Yoast надав для фольги шкребків (хитромудрі сайти, які автоматично повторно публікують вміст з інших сайтів без дозволу). Вони працюють зі скриптуванням, тобто копіюванням, вмістом вашого RSS-каналу, тому Yoast надає можливість для вас додати колонтитул або заголовок до вашого каналу, який містить посилання на ваш сайт. Таким чином, навіть якщо хтось зіскочить вміст, принаймні, вам буде зараховано. Якщо ви не впевнені, що робити тут, залиште налаштування за замовчуванням.

  Інструменти

  SEO> Інструменти> Масовий редактор

  Це надає зручний спосіб редагування назв SEO та метаописів вашого вмісту на одному екрані, без необхідності переходити до кожного окремого екрана редагування:

  SEO> Інструменти> Редактор файлів

  WordPress динамічно генерує віртуальний файл robots.txt, але якщо ви створили його вручну, ви можете редагувати його тут.

  Ви також можете редагувати свій htaccess, але ви повинні робити це тільки, якщо ви точно знаєте, що ви робите. Для досвідчених користувачів можна використовувати htaccess для перенаправлення, налаштування безпеки та багато іншого. Насправді не рекомендується вносити зміни з панелі інструментів, але цей інструмент може бути корисним для легкого перегляду файлу, якщо у вас (з якоїсь причини) немає доступу FTP. Взагалі кажучи, нетехнічні користувачі повинні ігнорувати цей розділ.

  SEO> Інструменти> Імпорт та експорт

  Отже, давайте скажемо, що ви використовуєте інший плагін SEO на вашому сайті протягом тривалого часу, і тепер всі говорять вам використовувати плагін Yoast. Чи потрібно буде починати з нуля або втрачати всі мета-дані, які ви вже вводили в інший плагін? НІ! Yoast надає тут функцію імпорту, яка дозволяє переміщувати метаінформацію, що виходить, з іншого плагіна в WordPress SEO, так що вам не доведеться повторно робити все. Також можна також експортувати всі дані Yoast.

  Консоль пошуку

  Інтеграція пошукової консолі Google дозволяє переглядати будь-які повідомлення про помилки сканування безпосередньо всередині сайту WordPress. Якщо у вас є преміум-версія Yoast SEO, ви зможете налаштувати перенаправлення для вирішення 404-х слів безпосередньо з цього екрану.

  Щоб отримати повний спектр доступної інформації, окрім помилок сканування, ви все одно повинні часто входити в консоль пошуку.

  Щоб отримати повний спектр доступної інформації, окрім помилок сканування, ви все одно повинні часто входити в консоль пошуку

  Це всі основні налаштування плагінів, які можна знайти на вкладці SEO-меню.
  Тим не менш, ви також знайдете Yoast SEO мета коробки на окремих посадах, сторінках, категоріях і т.д. Це, де ви будете найбільш часто взаємодіють з плагіном, і що вимагає більше вашого часу і уваги.

  Повідомлення, сторінки, спеціальні типи публікацій, таксономії

  У нижній частині кожного вмісту, який ви редагуєте, відобразиться наступне вікно:

  Оптимізація вмісту

  Раніше в цій статті я говорив про те, як плагін дозволяє створювати шаблон для вашого мета-заголовка і опису, але ви можете налаштувати його на кожній поштовій основі Раніше в цій статті я говорив про те, як плагін дозволяє створювати шаблон для вашого мета-заголовка і опису, але ви можете налаштувати його на кожній поштовій основі. Тут ви б це зробили.

  Попередній перегляд фрагмента

  Якщо ви налаштуєте шаблон мета-інформації в розділі SEO> Заголовки та метаси, ви вже побачите певну інформацію, заповнену в області перегляду фрагмента. Це дає змогу переглянути, як буде виглядати ваша публікація на сторінках результатів Google, на основі ваших поточних налаштувань. Ви помітите, що якщо ви почнете вводити щось у поля заголовка SEO або мета опису, перегляд фрагменту змінюється в реальному часі, щоб відобразити нову інформацію, яку ви надаєте.

  Все повинно бути написане на англійській мові, що не заважає людям (без списків ключових слів або інших трюків). Заголовок має містити ключові слова для цієї публікації / сторінки.
  Опис на зразок копії оголошення - переконливий опис вмісту, який спонукає людей натискати на результат у результатах пошуку.

  Це корисно, оскільки в деяких випадках ви можете створити розумну або смішну назву для ваших читачів, але це не може бути найбільш зручним для опису способом пошуку. Таким чином, заголовок SEO дозволяє надати Google більш просту назву.

  Фокус ключове слово

  Багато людей на перший погляд зависають або заплутуються цим полем. Ось що ви повинні зрозуміти - це лише інструмент і не впливає на вихід коду на вашому сайті. Це робить лише фактичний вміст вашої сторінки. Якщо залишити це поле порожнім, це не матиме негативного впливу. Якщо ви вже компетентні в SEO, вам не знадобиться цей інструмент, але він може бути корисним для початківців.

  Якщо ви введете ключове слово фокусу (це одне ключове слово або одну фразу) для своєї публікації, то після збереження сторінки ви побачите аналіз вмісту, який дасть вам змогу дізнатися, наскільки добре (чи ні) ви оптимізували цей вміст для вашого ключове слово.

  Значення для початківців полягає в читанні аналізу, який допоможе вам зрозуміти, що він очікує від вас, щоб оптимізувати ваш вміст.

  Колірний індикатор у верхній частині вкладки та у полі Публікація показує вам, що ви добре працюєте Колірний індикатор у верхній частині вкладки та у полі Публікація показує вам, що ви добре працюєте. Проте не переконуйтеся в тому, щоб зробити його зеленим; Ви ніколи не хочете жертвувати добре написаним контентом заради пошукової оптимізації.

  Кожна посада або сторінка повинна бути щільно зосереджена навколо однієї концепції, тому ви вводите лише одне слово або фразу для цього. Якщо ви не знаєте, що це означає, ви можете не мати чіткого напрямку з цим вмістом.

  Щоб скористатися інструментом аналізу сторінок, потрібно ввести ключове слово.

  Ця вкладка відображатиметься лише в тому випадку, якщо ви ввімкнули її в основних соціальних налаштуваннях плагіна Ця вкладка відображатиметься лише в тому випадку, якщо ви ввімкнули її в основних соціальних налаштуваннях плагіна.
  За допомогою вкладки Соціальні ви можете вказати назву, короткий опис і зображення, яке буде відображатися, коли ваш вміст доступний у соціальних мережах. Якщо ви не вкажете цю інформацію, все, що ви створили для назви та мета опису, буде використано як фрагмент, а зображення може бути випадковим, залежно від того, які зображення знаходяться на вашій сторінці, наскільки вони великі тощо. мати повний контроль над тим, як будуть виглядати ваші посилання при спільному використанні, ви повинні вказати всю інформацію тут.

  Якщо цей параметр увімкнено, ця вкладка надає вам контроль над мета-тегом роботів для сторінки / публікації, що дозволить вам вказати, чи повинна сторінка бути неіндексованою та / або не підписаною. Це не часто використовувана установка; типовий випадок використання може бути, якщо ви створюєте цільову сторінку, яку не хочете відображати в результатах пошуку.
  Ви також можете керувати канонічною адресою сторінки.
  Якщо ви не знаєте, на що стосується будь-яке з цих параметрів, вам не рекомендується змінювати їх!

  Отримати PDF : Завантажити PDF версію цього посібника для зручного читання!

  Екран Усі повідомлення / Усі сторінки

  Після активації плагіна з'являться нові стовпці на екрані Усі повідомлення та Усі сторінки.

  Це може загрожувати екраном і ускладнювати його читання. Щоб видалити деякі або всі з них, просто перейдіть до параметрів екрана і зніміть прапорці, які ви хочете приховати.

  Якщо вам потрібно дізнатися більше про основи пошукової оптимізації, ознайомтеся з моєю книгою:
  Посібник для початківців для SEO для бізнесу

  Якщо вам потрібно дізнатися більше про основи пошукової оптимізації, ознайомтеся з моєю книгою:  Посібник для початківців для SEO для бізнесу

  Використовувати тег мета-ключових слів?
  Чи потрібно буде починати з нуля або втрачати всі мета-дані, які ви вже вводили в інший плагін?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ