На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Потужна і зручна програма Toolwiz Care для оптимізації, захисту і очищення вашого комп'ютера.

  1. Toolwiz Care
  2. Переходимо у вкладку Очищення.
  3. Налаштування безпеки за допомогою Toolwiz Care.
  4. Робота з програмами в Toolwiz Care.
  5. Робота з інструментами в програмі Toolwiz Care.
  6. Основні інструменти програми Toolwiz Care.
  7. Додаткові інструменти програми Toolwiz Care.
  8. Супер інструменти програми Toolwiz Care.

  Привіт шановні читачі мого блогу. З радістю починаю цей огляд дуже потужної програми, яку я тестую і по сьогоднішній день! Ви вже знайомі з такими програмами як, ... робота з Ccleaner і Auslogics BoostSpeed ​​- оптимізація і очищення . Пора в цей багаж знань додати ще одну програму Toolwiz Care.

  1: У мене гугл не відкривається ...
  2: Лампочка на модемі горить?
  3: Так. Тільки це не лампочка, а терісторний світлодіод
  4: Гм ... Так, мабуть, проблеми на нашому боці ...

  У ній є деякі можливості з попередніх оглядів, але є і певні Ноу-Хау. Так що сідайте за зручніше і давайте досліджувати цю воістину хорошу системну програму.

  Toolwiz Care

  Це по суті набір різних утиліт, спрямованих на очищення, захист, оптимізацію і налаштування вашої системи. Програма робить резервне копіювання, і глобально нашкодити системі ви просто не зможете. У комплектації близько 50 утиліт по роботі з комп'ютером. Використовувати цю програму можуть як професіонали, так і початківці користувачі. Особливо мене порадував ігровий режим, і скажу він працює на славу. Але все по порядку, і для початку давайте встановимо її собі на комп'ютер, попередньо скачавши тут Toolwiz Care 3.1.0.4000 . Це Zip-архів, який ви розпакуєте і запустіть у себе на комп'ютері. Після установки у вас буде ось такого виду вікно:

  Відразу хочу звернути вашу увагу на деякі речі Відразу хочу звернути вашу увагу на деякі речі. Отже найперше, це показники в правій стороні трохи нижче верхнього меню. У ньому ви можете спостерігати онлайн показники вашої системи, такі як швидкість інтернету, навантаження ЦПУ, його температуру, а також доступ до жорсткого диска. В основному вікні програми, ми бачимо вітання та пропозиція перевірити нашу систему. Поки буде йти сканування давайте переглянемо параметри налаштувань програми, які знаходяться біля хрестика закриття вікна програми. Натиснувши на ключик потрапляємо у вікно з настройками. Думаю у вкладці загальні настройки питань виникнути не повинно. Там все гранично ясно і зрозуміло. Ось мій скріншот налаштувань очищення, ви звичайно можете налаштувати на свій розсуд.

  У перевірках установки я залишив лише дві галочки: У перевірках установки я залишив лише дві галочки:

  • Сканувати реєстр на помилки при перевірці системи.
  • Сканувати приватну історію, при перевірці системи.

  Після перевірки і виправлення, нам видасть повідомлення про успішне видалення помилок. Тут все зрозуміло і нічим не відрізняється від іншої маси інструментів схожих програм.

  Переходимо у вкладку Очищення.

  Онук запитує у дедa: - Дід, a ти в молодості де сидів: в контaкт або в одноклaсснікaх?
  Дід: - Я в мавпятнику сидів зa контaкт з одноклaссніцей!

  Тут є такі можливості:

  Так, як ми з вами провели вже успішну перевірку і очистку системи, все показує нам виправленим Так, як ми з вами провели вже успішну перевірку і очистку системи, все показує нам виправленим. Але в подальшому ви можете спокійно заходити в цю вкладку і проводити аналіз диска з подальшими очищеннями реєстру, пам'яті на диску, а також історії.

  Переходимо в меню Прискорення. Ви вже напевно не з чуток чули про таке поняття, як дефрагментація. Зараз я вам розповім трохи, це таке і з чим його їдять ... Кожен носій, будь то флешка, жорсткий диск або пам'ять в телефоні має свою структуру. Вся інформація зберігається на кластерах, яких просто величезна кількість на вашому носії. Коли ви записуєте, видаляєте, переносите, копіюєте і т.д. Ця структура порушується, втрачається послідовність записи, що призводить до більш тривалого зчитування інформації з вашого носія. Що ж робить дефрагментація ?! Вона все порушені кластера, биті, а також чисті збирає в одну сторону, а ті які мають на собі інформацію в іншу. Це прискорює процес для читання, а також подальших записів на носій. А ще це додає деякий місце на вашому накопичувачі.

  Тут ми можемо вибрати диск, який будемо дефрагментировать. Звичайно я вибираю диск С, так як на ньому у мене стоїть система, а диск D, я використовую для зберігання інформації як такої.

  Вибравши потрібний диск або все диски тиснемо в низу вікна Почати дефрагментацію Вибравши потрібний диск або все диски тиснемо в низу вікна Почати дефрагментацію. Процес цей не швидкий тому варто робити його при бажанні відпочити або коли ви збираєтеся йти гуляти. З цим розібралися переходимо до вкладки Налаштування автозавантаження, яка по праву сторону від дефрагментації. У вікні ми бачимо перелік програм, які запускаються разом з системою Windows. Вибравши будь-яку зі списку ви можете її зупинити або ж зовсім прибрати з автозагрузок. Варто уважно переглянути весь список, і якщо є зайві, то сміливо відключайте.

  Чи не маловажной для нас є третя вкладка з назвою Звіт автозавантаження. Реально класна річ.

  З

  З

  Тут ми можемо по зростаючій побачити швидкість завантаження програм, які стоять в автозапуску нашої Windows. Тепер ви не тільки знаєте які програми коштують в автозавантаженні, а й знаєте, скільки часу на них йде для запуску при старті системи. А таким може похвалитися не кожна програма оптимізації.

  На черзі у нас вкладка Оптимізація системи. Програма після аналізу визначає те, що можна поліпшити для оптимізації вашої системи. Вам лише залишається переглянути список і або залишити все як є, або ж проставити галочки на свій розсуд. Ну і не забуваємо натиснути кнопку Оптимізація, щоб всі зміни вступили в силу.

  Налаштування безпеки за допомогою Toolwiz Care.

  Отже, тут ми маємо 4 вкладки Отже, тут ми маємо 4 вкладки. Модулі, мережа, процеси і служби, тепер приступимо до детального розгляду. У першій вкладці ми маємо можливість зробити сканування нашої системи на потенційно небезпечні плагіни для нашої системи. Після сканування вам буде надано структурований список з всіляких плагінів. Для того щоб видалити їх все або кілька, потрібно зробити виділення. Використовуйте для цього клавіші Ctrl і Shift, як при роботі зі звичайним виділенням. Після вибору тиснете в верху Видалити вибране.

  Переходимо у вкладку мережу. Тут показані всі активні з'єднання з інтернетом, де крім назви і позначення показано кількість трафіку споживаного тією чи іншою програмою. Вибравши що або зі списку, ви можете зупинити або взагалі перервати процес. Думаю корисним може бути це при бажанні завантажити об'ємний фільм або «важку» іграшку. І вам необхідно виділити весь трафік на скачування цього файлу.

  Переходимо у вкладку процеси. Назад список всіх працюючих процесів в нашій системі. Раджу вам бути тут гранично обережними. Бо відключивши, щось не те ви маєте можливість втратити працездатність вашого ПК. Що мені сподобалося, так це можливість переглянути скільки мегабайт «хаває» той чи інший процес. Те що відзначено червоним кольором, говорить про підвищену споживчість ресурсів. Для відключення виділяєте потрібний процес і у вас активується кнопка в низу вікна Зупинити процес.

  У вкладці служби ми можемо переглянути список всіх служб встановлених в нашу операційну систему Віндовс. Відзначивши будь-яку з них, ви можете її зупинити, а потім при необхідності запустити знову. Я сильно не вникав тут, тому не знаю, буде служба відключена назавжди, або ж до перезавантаження комп'ютера.

  Я переходжу до меню програми, а меню Інструменти ми розглянемо в самому кінці. Так як там все найцікавіше.

  Робота з програмами в Toolwiz Care.

  Перейшовши в меню програми, ми побачимо, що розвертається список розділів

  в яких по розумному відсортовані програми за розмірами, за часом установки, використання і т в яких по розумному відсортовані програми за розмірами, за часом установки, використання і т.д. Скажу це взагалі Ноу-Хау, так як такого я ще не зустрічав ні в одному оптимізаторі для ПК. За що окреме спасибі розробникам цього дива. Відкривши будь-який з цих списків, вам буде надана перелік програм готовий до деінсталяції, тобто видалення з комп'ютера. вибираєте те, що бажаєте видалити і в низу вікна тиснете деінсталювати.

  Є в цьому меню і не про незначну вкладка Установка програми. Це можливість скачати з інтернету будь-яку з наданого списку програму і встановити її на свій комп'ютер. Всі програми відсортовані по категоріям і є абсолютно безкоштовні. Так що дивіться, вибирайте і встановлюйте на своє бажання і розсуд.

  Робота з інструментами в програмі Toolwiz Care.

  Так як, це найцікавіше меню, я його залишив наостанок. Думаю вам буде цікаво разом зі мною зробити екскурс по цих міні утилітам, які можуть дуже добре допомогти при роботі з вашою системою, оптимізуючи і прискорюючи її. Ну що ж продовжимо.

  Основні інструменти програми Toolwiz Care.

  Безповоротне видалення - Ну назва говорить сама за себе видаляємо і назавжди забуваємо. У мене питання до вас шановні читачі, вам така функція потрібна? Не ну якщо ви не хакер і не приховуєте ролики пропаганди дитячого насильства і розбещення, тоді так. Гаразд менше жартів, більше справ. Є у нас можливість у вікні налаштувати кількість проходів затирання інформації. Чим більше воно, тим краще віддалиться ваш файл з втратою можливості відновлення. Ви можете вказати як окрему програму, так і папку з будь-яким вмістом. Вибрали, вказали і запустили ...

  -Вовочка мамі
  Ну скільки разів я можу повторювати: Та не нахер я, а ХАКЕР!

  Розділити / склеїти файл - ця утиліта допомагає нам розділяти файли великих розмірів на задані частини з вказаною кількістю мегабайт. І навпаки, кілька файлів малого розміру об'єднати в один. Корисно для пересилання поштою або вивантаження на файлообмінники з обмеженням в мегабайтах.

  Доктор диска - Досить таки цікава і корисна примочка даної програми. Дозволяє зробити аналіз обраного диска на наявність помилок введення і виведення, а також переглянути системну помилку диска. Після ретельної перевірки вам видасть результати, виходячи з яких ви можете зробити відповідні висновки про стан вашого носія.

  Пошук дублікатів файлів - вам надається вибір з безліччю розширень файлів серед яких ви можете зняти галочки не цікавить вас дублів. Про форматах файлів я писав раніше ось в цьому пості . Вказуєте шлях звідки починати пошук всіх дублікатів і натискаєте Аналіз. Після видачі результатів відзначаємо і видаляємо всю копію ...

  Відновлення видалених файлів - за допомогою цього інструменту ви можете відшукати віддалені вами файли. З списку ви можете вибрати будь-який файл і спробувати відновити його. Запам'ятайте чим більше часу пройшло з моменту видалення тим малоймовірно його відновити.

  Стирання віддалених файлів - Ви видаляєте файли в корзину, потім чистите її і так тижні, місяці на проліт. Проходить час і ви розумієте, вони вам абсолютно не потрібні, і відновлювати точно не збираєтеся, в такий момент можна скористатися цією програмою. Принцип такий, вона затирає повністю давно і недавно видалені файли. Ті які є на диску вона не зачіпає. Для чого це потрібно запитаєте ви ?! Для більш кращої обробки нових даних на місці затертих старих файлів.

  Додаткові інструменти програми Toolwiz Care.

  Створення резервних копій реєстру і його відновлення - Дозволяє створити резервну копію вашого реєстру, і при необхідності в будь-який час її відновити. Програма сама пропонує робити копії перед якимсь завданням. Тим самим думаючи спершу за вас.

  Генератор паролів - Чесно утиліта дуже потужна і корисна. Якщо у вас є проблема з вигадуванням складних паролів або вас часто зламують у вКонтакте, пошта та інші акаунти, тоді це для вас. Запускаємо цю функцію і нам надається можливість налаштувати наш генератор паролів під себе, де ми можемо вказати використання регістра, спец-символів і довжину самого пароля. А також кількість паролів, яке може бути як один, так і 50.

  Ігровий режим - ось за цю функцію окреме людське спасибі розробникам гри. Всі ми знаємо, що є безліч служб і додатків, які запускаються разом з нашою системою. Вони часом навіть не задіюються а систему пригружают. Ігровий режим відключає все, що не задіяне в іграх, тим самим прискорюючи процес і можливості самої гри. Цей процес тимчасово закриває фонові служби і процеси, а також очищає тимчасову пам'ять і активізує турбо режим для вашого процесора. Після закінчення гри не забувайте відключати ігровий режим.

  Шифрування і дешифрування файлів - утиліта без проблем зашифрує з накладенням пароля будь-який ваш файл або папку. Для цього вам всього лише потрібно вказати шлях до файлу, два рази ввести пароль і підказку до нього. А також вибрати видаляти оригінал після шифровки чи ні. Дешифрування відбувається набагато легше, вказуємо шлях до дешіфріруему файлу вводимо пароль.

  Дефрагментація реєстру - я вже стільки писав про реєстр, що ви шановний читач знаєте про нього більше за мене 🙂. чим більше ваша система «живе» без перевстановлення Windows, тим більше в ній з'являється «зайвих» записів в реєстрі. Цей інструмент допоможе вам почистити, стиснути і виправити ваш реєстр, що зробить швидше і продуктивніше систему вашого ПК.

  Драйвери - Частенько нам необхідно оновити старі драйвера або взагалі перевстановити їх. Але для цього потрібно знати, де їх шукати і як вони називаються. Щоб це не стало для вас проблемою в нашому арсеналі є утиліта яка може дати нам докладну інформацію про драйвери працюють в нашій системі.

  Супер інструменти програми Toolwiz Care.

  Ремонт мережевих файлів - цей інструмент допоможе вам керувати мережевими плагінами вашої системи. Ви можете видалити деякі з них для виправлення і реанімірівонія вашої мережі. Я вам зізнаюся парне, поняття не маю як з цією програмою працювати. Якщо у вас будуть або є навички, відпишіть мені або в коментарях.

  Менеджер контекстного меню - вам набридла одноманітність і шаблонність вашої системи, тоді ця утиліта для вас. Вона дозволяє переглядати і управляти контекстним меню Windows Explorer, Мої документи, Кошики і т.д.

  Менеджер Internet Explorer - за великим рахунком утиліта копіює можливості попередньої, з однією лише різницею, що ця працює з Internet Explorer. програма дозволяє управляти розширеннями, ActiveX і дозволяє змінювати домашню сторінку, сторінку пошуку ...

  Супер провідник - по суті це щось середнє між стандартним провідником Windows і Total Commander. Цей, супер провідник може аналізувати файлову систему без стандартного API Windows. Є можливість переглядати приховані файли.

  Супер реєстр - аналог попередньої утиліти, тільки ця працює з реєстром. Може аналізувати реєстр Windows, без стандартного API, дозволяє знаходити приховані ключі реєстру.

  Створення резервних копій та відновлення MBR - MBR є завантажувальним сектором жорсткого диска. Цей інструмент дозволяє створювати резервну копію або відновити MBR і зберегти його. Рекомендується до застосування, тільки просунутим користувачам!

  І як завжди з повагою до вас AHDEPC.

  Вам було цікаво, порадьте друзям:

  Лампочка на модемі горить?
  Онук запитує у дедa: - Дід, a ти в молодості де сидів: в контaкт або в одноклaсснікaх?
  Що ж робить дефрагментація ?
  У мене питання до вас шановні читачі, вам така функція потрібна?
  Для чого це потрібно запитаєте ви ?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ