На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  послуги

  16 Июля 2015  Адміністрація сайту  Busines-Expert  на платній основі надає різні послуги

  16 Июля 2015

  Адміністрація сайту Busines-Expert на платній основі надає різні послуги. Усі послуги договірна, під час обговорення умов, можливі поступки в ціні. Постійним клієнтам знижки. Ми надаємо якісні послуги за максимально низьку ціну.

  З питань розміщення реклами: банери, огляди, додавання Вашого проекту на моніторинг - пишіть:

  E-Mail: [email protected]
  ВКонтакте: Busines_Expert
  Skype: dzjekvorobej

  Наші реквізити:

  PerfectMoney: U8646310
  Payeer: P10852757
  WebMoney: Z388307861154

  Перелік послуг:

  1) Додавання проекту на моніторинг. для Адміністраторів інвестиційних проектів надається можливість замовити моніторинг вашого проекту. Ми гарантуємо високу якість послуг розкрутки вашого HYIP проекту, завдяки нашому професіоналізму. Подробиці тут: « Додати проект на моніторинг «. Наші досягнення в інвестиційних проектах тут: « Портфоліо рефовода «.

  2) Розміщення рекламного банера на сайті. Вартість розміщення банера у всіх статтях блогу 10 $ в місяць або 3 $ в тиждень. Пропонується на вибір 2 місця під меню сайту. Розмір банера 728 × 90 або 468 × 60. Ваші банери будуть відображатися на самому видному місці блогу, тобто ефект від їх показу буде максимальним: 2) Розміщення рекламного банера на сайті Крім фіксованих блоків реклами в шапці, Ви завжди можете запропонувати нам індивідуальне розміщення Вашого банера на сторінках нашого сайту. На скрині нижче представлені всі можливі місця розміщення банерів. При замовленні декількох банерів ми надаємо знижку. Все банера пронумеровані від 1 до 12. При замовленні вкажіть номер банера, який хочете замовити і термін розміщення. Для перегляду сторінки сайту з усіма можливими варіантами розміщення банерів наведіть на картинку нижче правою кнопкою мишки, натисніть «Відкрити посилання в новій вкладці" і збільште: 3) Запис якісних відео оглядів на замовлення. Ви можете замовити у нас відео відгук про ваш проект. Відео ролик буде опублікований на нашому YouTube каналі . Вартість 15 $. У вартість послуг входить: запис відео з екрану, грамотне голосовий супровід, складання сценарію для відео, просування відео на YouTube, якісне оформлення відео ролика (опис, значок відео, підбір тегів і так далі).

  4) Стаття-огляд проекту на замовлення. Грамотно написана стаття, в якій детально розібрані всі плюси і переваги проекту, це відмінна реклама. Замовляючи статтю огляд, ви отримуєте зацікавлену аудиторію, адже статті у нас на блозі охоче читають. Вартість статті 30 $.

  Спеціальна пропозиція. Вартість замовлення статті та відео оглядів одночасно становитиме 40 $, тобто ми надаємо знижку 5 $!

  5) Створення короткого рекламного відео (1-3 хвилини) з допомогою програми Sparkol. Приклади робіт можете подивитися в плейлисті « Рекламні ролики та презентації »На нашому YouTube каналі. Так як, створення таких роликів, досить таки складне заняття, обов'язковий аванс. Ціна договірна, залежить від вимог замовника, але не менше 50 $. Час виконання замовлення 2-3 тижні.

  5) Графічне оформлення ютуб каналу, блогу, сайту і так далі на замовлення за допомогою PhotoShop. Розробка дизайну на вимогу замовника. Ціна договірна.

  6) Пакетна обробка фотографій на рівні професійних фото-студій. Ціна договірна.

  7) Допомога та консультації в створенні сайту. Ціна договірна.

  Якщо Вам потрібна послуга, яка відсутня в переліку, можете запитати про можливість її надання, за попит, так би мовити, не б'ють :)

  Розгляну будь-які пропозиції. Пам'ятайте, найдурніший питання - чи не заданий.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ