На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Посібник для початківців для WordPress SEO by Yoast

  1. Починаємо
  2. Налаштування плагіна
  3. Загальні
  4. Ваша інформація
  5. Інструменти для веб-майстрів
  6. Безпека
  7. Налаштування заголовків та метасів
  8. Загальні
  9. Домашня сторінка
  10. Типи публікацій
  11. Таксономії
  12. Архіви
  13. Інший
  14. Налаштування соціальних параметрів
  15. Facebook
  16. Twitter
  17. Pinterest
  18. Google+
  19. Мапи XML
  20. Налаштування додаткових параметрів
  21. Сухарі
  22. RSS
  23. Використання інструментів
  24. Налаштування SEO для повідомлень
  25. Висновок

  В результаті нещодавніх змін у політиці Google важливість офсетового SEO поступово зменшується. Такі речі, як якість контенту, досвід користувачів, зручність для мобільних пристроїв тощо, стали головними факторами для покращення рейтингу пошукових систем.

  Такі речі, як якість контенту, досвід користувачів, зручність для мобільних пристроїв тощо, стали головними факторами для покращення рейтингу пошукових систем

  Однак це не означає, що ви не повинні дотримуватися будь-яких традиційних методів SEO. Навпаки, ви повинні намагатися зберегти баланс між традиційними SEO і орієнтованими на користувача завданнями. Просто переконайтеся, що ви не витрачаєте занадто багато часу, думаючи про SEO.

  У WordPress більшість традиційних операцій SEO можна виконувати за допомогою плагінів третьої сторони SEO. Хоча Є багато вільних плагінів SEO, всі вони не гідні вашого часу. Вам потрібно дізнатися надійний плагін SEO з успішним досвідом.

  WordPress SEO від Yoast є одним таким плагіном. Маючи більше мільйона активних установок і вражаючий рейтинг, ви можете покластися на цей відмінний безкоштовний плагін для ваших завдань SEO.

  У сьогоднішньому повідомленні, я покажу вам, як налаштувати цей плагін SEO для вашого сайту WordPress.

  Починаємо

  Перш за все, завантажте та встановіть WordPress SEO за допомогою Yoast на своєму сайті WordPress. Після активації плагіна, він створить новий пункт меню під назвою "SEO" на інформаційній панелі веб-сайту.

  Налаштування плагіна

  Натисніть на пункт меню SEO, щоб перейти на сторінку налаштувань плагіна. Сторінка розділена на кілька вкладок. Давайте проходимо по одному.

  Загальні

  "Загальні", перша вкладка сторінки включає в себе прапорець відстеження, кнопку вступу та іншу кнопку для скидання налаштувань. Ці варіанти досить очевидні. Якщо ви бажаєте надіслати анонімні дані про використання, натисніть прапорець відстеження.

  Ваша інформація

  На вкладці "Ваша інформація" ви знайдете окремі поля для налаштування інформації веб-сайту. Якщо тут не вказано ім'я сайту, плагін автоматично використовуватиме типові значення, вказані на сторінці Налаштування -> Загальні.

  Нижче ви можете визначити, чи керується вашим веб-сайтом компанія чи особа. Якщо це компанія, ви можете вказати назву компанії та завантажити логотип. Для людини можна вказати ім'я особи.

  Для людини можна вказати ім'я особи

  Інструменти для веб-майстрів

  На цій вкладці можна додати ідентифікатор перевірки для різних служб для веб-майстрів, включаючи Google, Bing, Alexa і Яндекс. Після підтвердження ви зможете відстежувати ефективність веб-сайту та отримати доступ до інших релевантних даних і статистичних даних із відповідних пошукових систем.

  Безпека

  На останній вкладці сторінки встановлено прапорець. Увімкнувши цей прапорець, можна переконатися, що автори та редактори не можуть змінювати параметри переспрямування, індексу та інших повідомлень. Пропонується, щоб ця опція була позначена.

  Цей прапорець завершив налаштування основних параметрів плагіна. Давайте зараз поглибимось у плагін.

  Налаштування заголовків та метасів

  Заголовки є вирішальним фактором для SEO на сторінці. Правильно встановлена ​​назва буде корисна для відвідувачів too.WordPress SEO від Yoast поставляється з усіма необхідними опціями для налаштування назви вашого сайту.

  Щоб переглянути налаштування назви, перейдіть на сторінку SEO -> Заголовки та метаси з інформаційної панелі сайту. Ця сторінка також поділена на декілька вкладок, як і на сторінці загальних налаштувань. Я познайомлю вас з усіма ними. Почнемо з першого.

  Почнемо з першого

  Загальні

  Тут можна використати перший прапорець, щоб перезаписати заголовки повідомлень насильно. Якщо ви не знаєте, що ви робите, рекомендується тримати це поле без позначки.

  Потім у полі "Роздільник заголовків" можна вибрати роздільник, який слід розмістити між назвою сайту та заголовком публікації.

  Домашня сторінка

  Як випливає з назви, цей параметр дозволяє налаштувати назву домашньої сторінки. WordPress SEO від Yoast використовує інтуїтивну систему шаблонів для назв. На відміну від статичних заголовків, шаблони заголовків збиратимуть інформацію з змінних, що використовуються в шаблоні.

  Для кожного поля заголовка плагін надає типовий шаблон назви. У більшості випадків шаблон працює відмінно. Це теж стосується шаблону заголовка домашньої сторінки. Я впевнений, що це буде правильно працювати для більшості з вас.

  Типи публікацій

  Як ви знаєте, WordPress має різні типи повідомлень, такі як повідомлення, сторінки, засоби масової інформації, спеціальні типи повідомлень і т.д. Ви можете встановити назву та опис всіх цих типів повідомлень у цьому розділі. Для поля заголовка збережіть лише назву та видаліть інші змінні. Ви також можете сховати мета-поле SEO для будь-якого типу повідомлення.

  Таксономії

  Ця вкладка дозволяє встановити назву та опис різних таксономій, включаючи категорії та теги. Як і типи посад, ви також можете сховати мета-поле SEO для будь-якої таксономії.

  Архіви

  На вкладці "Архіви" можна налаштувати назву та опис сторінок архіву автора та дати. Однак, якщо у вашому блозі є лише один автор, потрібно вимкнути авторський архів, встановивши відповідний прапорець. Архіви дат також виглядають як розділ блогу вашого сайту. Щоб уникнути можливого повторного покарання, вимкніть цей файл.

  Нижче в розділі "Спеціальні сторінки" можна визначити назви для пошуку та 404 сторінки.

  Нижче в розділі Спеціальні сторінки можна визначити назви для пошуку та 404 сторінки

  Інший

  Нарешті, на вкладці "Інше" ви знайдете різні варіанти. Ці варіанти не дуже важливі. Це означає, що ви можете пропустити їх на даний момент.

  Налаштування соціальних параметрів

  Будучи дуже потужним плагіном SEO, WordPress SEO від Yoast також дозволяє підключати свій сайт з різними платформами соціальних медіа і використовувати їх розширені можливості. Перейдіть на сторінку SEO -> Соціальні, щоб переглянути опції соціальних налаштувань.

  На цьому етапі ви повинні бути на вкладці "Облікові записи". Тут ви знайдете окремі поля для надання облікових записів у соціальних мережах. Укажіть URL основного профілю у відповідних областях.

  Facebook

  Переконайтеся, що на цій вкладці позначено поле "Додати відкриті метадані графіка". Увімкнувши цей параметр, ви дозволяєте Yoast SEO додавати відповідні метадані до вашого сайту. В результаті, Facebook зможе використовувати правильну інформацію та зображення, коли відвідувач ділиться з вашим веб-сайтом.

  Якщо у вас є додаток Facebook для свого веб-сайту, введіть ідентифікатор у наступному полі. Це дозволить вам отримати доступ до Facebook Insights даних.

  У розділі "Налаштування головних сторінок" можна визначити зображення, назву та опис, які будуть використовуватися, коли відвідувач ділиться вашим веб-сайтом у Facebook. Нарешті, у розділі "Налаштування за умовчанням" можна вказати спеціальне зображення для публікацій, у яких немає зображень.

  Twitter

  Тут ви можете дозволити плагіну додавати метадані картки Twitter на ваш сайт. Ви також можете вибрати тип картки за замовчуванням. Виберіть "Резюме з великим зображенням" тут.

  Pinterest

  Як і Facebook, Pinterest також використовує метадані Open Graph. Таким чином, потрібно увімкнути Open Graph у Facebook, щоб отримати підтвердження від Pinterest. Код підтвердження ви знайдете у вашому Pinterest профіль .

  Google+

  На цій вкладці позначте перше поле, щоб додати пов'язані метадані для своїх повідомлень. Потім, якщо ви створили сторінку Google+ для свого веб-сайту, вкажіть URL-адресу сторінки в полі "Сторінка видавця Google", додавши URL-адресу сайту до профілю Google+.

  Мапи XML

  Sitemap - це найпростіший і найпростіший спосіб сповістити пошукові системи про ваш вміст. Відповідна карта сайту допомагає сканерам пошукової системи правильно індексувати дані веб-сайту. Щоб переглянути налаштування мапи сайту, перейдіть на сторінку SEO -> Мапи сайтів XML.

  Переконайтеся, що встановлено прапорець у верхній частині. Потім перейдіть на вкладку "Карта сайту користувача". Там відмітьте вікно "Вимкнути файл Sitemap для автора / користувача".

  На вкладці "Типи повідомлень" перевірте будь-який тип публікації, який ви не бажаєте включати до карти сайту. Медіа буде вибрано за замовчуванням. На вкладці "Таксономії" можна вказати, чи ви хочете виключити з мапи сайту будь-яку таксономію.

  Налаштування додаткових параметрів

  Щоб переглянути додаткові параметри налаштувань, перейдіть до сторінки SEO -> Додатково.

  Сухарі

  Перша вкладка називається "Сухарі". Панорама показує повний шлях відвідування відвідувача на поточній сторінці. Увімкніть сухарі, встановивши прапорець. Ваші хлібні кроки також відображатимуться в результатах пошуку.
  Постійне посилання

  На вкладці "Постійне посилання" ви знайдете кілька варіантів. По-перше, у розділі "Змінити URL-адресу" ви знайдете окремі опції для видалення слова "категорія" зі сторінок архіву категорії та для перенаправлення медіа-файлів на батьківську публікацію.

  Потім у розділі "Очищення постійних посилань" ви знайдете опції для видалення загальних стоп-слів з URL-адреси, запровадження кінцевої косої риси і дозволити сканерам пошукової системи пропускати коментарі. Якщо ви не впевнені, ви повинні залишити інші варіанти, як вони є.

  RSS

  Нарешті, на вкладці "RSS" ви знайдете опції для додавання власних зворотних посилань у вміст каналу. Роблячи це, ви отримаєте зворотні посилання від вашого вмісту, а пошукові системи також знають джерело змісту. Можна додати власний текст до або після запису каналу.

  Використання інструментів

  Поки ви змінили налаштування плагіна. Якщо ви хочете експортувати ці параметри на інший веб-сайт, який також використовує той же плагін SEO, ви можете зробити це за допомогою інструмента "Імпорт і експорт", доступного на сторінці SEO -> Інструменти.

  Щоб експортувати налаштування, відкрийте інструмент і перейдіть на вкладку "Експорт". Натисніть кнопку експорту, і вам буде надано файл налаштувань, який можна завантажити.

  Інструмент "Масовий редактор" дозволяє змінювати заголовки та описи декількох повідомлень одночасно. Пам’ятайте, що це може призвести до покарання дубльованого вмісту на вашому сайті.

  За допомогою інструмента "Редактор файлів" можна редагувати файли Robots.txt і .htaccess для вашого веб-сайту.

  Налаштування SEO для повідомлень

  Якщо ви перейдете до редактора повідомлень, ви знайдете новий мета-вікно під назвою "WordPress SEO by Yoast" відразу після вікна вмісту. У мета-вікні ви знайдете окремі опції для надання назви SEO, мета опису та ключового слова фокусу.

  Якщо ви не вказали назву та опис, плагін використовуватиме назву посади та перший абзац назви та опису відповідно. Хоча це може бути добре для назв, це не спосіб для описів. Для кожної публікації ви повинні написати привабливий, стислий опис SEO.

  Після збереження чернетки або опублікування публікації перегляньте вкладку "Аналіз сторінки". Тут ви знайдете конкретні відомості та рекомендації щодо вашої публікації або сторінки.

  Тут ви знайдете конкретні відомості та рекомендації щодо вашої публікації або сторінки

  Висновок

  Уф! Це було досить давно прочитане. Однак, якщо ви були зі мною по всьому посту, у вас є чітке уявлення про використання WordPress SEO від Yoast. На щастя, як тільки ви подбали про необхідні речі, вам більше не потрібно їх встановлювати. І, очевидно, ви можете експортувати налаштування на будь-який інший веб-сайт.

  Повідомте мене, якщо у вас є запитання щодо використання плагіна. І якщо ви використовуєте будь-який інший плагін SEO, не забудьте поділитися своїм досвідом з нами, залишивши коментар нижче.

  Посібник для початківців для WordPress SEO by Yoast

  1,8 (36,76%) 37 голосів

  1,8 (36,76%) 37 голосів

  Пов'язані

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ