На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Поліпшите свої зусилля SEO за допомогою WP Meta SEO

  1. Установка плагіна WP Meta SEO
  2. Приладова панель
  3. настройки
  4. Мета-контент
  5. Соціальний для пошукової системи
  6. Карта сайту
  7. розміри зображень
  8. стиснення зображення
  9. 404 & Redirections
  10. Інші чудові особливості
  11. підсумкові рекомендації

  Пошукова оптимізація, або SEO, має вирішальне значення, якщо ви хочете, щоб контент вашого сайту знаходився на першій сторінці результатів пошуку Google.

  Розроблений як набір правил, SEO - це практика зміни контенту, такого як ключові слова, макет контенту і опису зображень, тому Google легко знайде ваш сайт і оцінить його в результатах. тому що деякі з найбільш корисних матеріалів будуть доступні (висунуті) для тих, хто її потребує.

  Зрештою, цього недостатньо, щоб мати відмінний сайт і приголомшливий контент. Ви повинні створити контент, який індексується сканерами і доступний вашої цільової аудиторії (від перевагу на першій сторінці), щоб люди, які відвідують ваш сайт, підписуються на ваш бюлетень і навіть купують ваші товари або послуги.

  Раніше ми вже пропонували деякі плагіни WordPress, які могли б допомогти вам досягти ваших цілей , І, хоча ці плагіни досить ефективні, і є, звичайно, інші інструменти SEO, які стоять обходу, і сьогодні ми поговоримо про плагіні SEO, в якому є функції, які допоможуть вам домогтися гарної оптимізації для пошукових систем: WP Meta SEO .

  WP Meta SEO це безкоштовний плагін для SEO, який надає власникам веб-сайтів інструменти, необхідні їм для підтримки повного управління сайтом на своєму сайті. Цей плагін досить простий для новачків, але також досить просунутий для фахівців з SEO, цей плагін був розроблений, щоб дати вам рейтинг SEO, якого ви заслуговуєте.

  Ось короткий огляд деяких особливостей WP Meta SEO:

  • Аналіз SEO на сторінці
  • Резервне копіювання AJAX
  • Панель швидкого перегляду
  • Розмір і оптимізація зображення
  • Сумісність з перекладами
  • соціальний обмін персоналізовані
  • повністю доступний
  • Легко адаптується до середовища WordPress

  Установка плагіна WP Meta SEO

  Щоб встановити WP Meta SEO на свій веб-сайт, перейдіть до Модулі> Додати новий і пошук WP Meta SEO.

  вибрати встановити зараз Потім активувати, Ви помітите, що новий пункт меню під назвою WP Meta SEO тепер знаходиться на панелі інструментів WordPress вибрати встановити зараз Потім активувати, Ви помітите, що новий пункт меню під назвою WP Meta SEO тепер знаходиться на панелі інструментів WordPress.

  Приладова панель

  Панель інструментів WP Meta SEO - відмінний спосіб побачити, як оптимізований ваш сайт з точки зору SEO. Він надає процентні точки для кількох критеріїв, таких як метаописания, зміна розміру зображення HTML і помилки 404.

  Крім того, якщо ви переглядаєте кожен розділ, ви побачите пропозиції щодо поліпшення Крім того, якщо ви переглядаєте кожен розділ, ви побачите пропозиції щодо поліпшення. Ці пропозиції направляють вас до відповідного інструменту WP Meta SEO, щоб ви могли вирішити проблему і поліпшити свій SEO.

  настройки

  Якщо ви переходите до WP Meta SEO> настройки ви побачите кілька вкладок параметрів:

  Легко створіть свій блог з SiteGround

  SiteGround дозволяє вам створити свій блог WordPress всього за кілька кліків. Безкоштовне доменне ім'я, безпечний хостинг, SSL, трансфер і багато іншого ... [Рекомендовано]

  • Global. Відкрийте мета-заголовок і опис вашої домашньої сторінки. Крім того, налаштуйте параметри профілю в соціальних мережах, активуйте мета-ключове слово (який корисний для багатомовних сайтів) і змусити SEO-перевірку.
  • Перенаправлення і 404. Налаштуйте, де направляти відвідувачів на сайт, коли вони стикаються з помилкою 404.
  • Тропічний шлях Встановіть роздільник і включіть інтерактивні навігаційні посилання.
  • Надішліть листа електронною поштою. Увімкніть звіти по електронній пошті, заповнивши відповідні дані.
  • Місцевий бізнес. Оновлення локальну бізнес-інформацію, щоб зробити її доступною в результатах пошуку Google.
  • переклад . Переведіть плагін, а також отримаєте і поділіться перекладами.

  Мета-контент

  Зміна метаданих вашого контенту дуже просто, використовуючи WP Meta SEO. Роблячи це, ви робите свій контент багатшим для пошукових систем, і ви, швидше за все, отримаєте більш високий рейтинг.

  Ви можете редагувати метаописания за допомогою інтерфейсу Мета Мета виділений або сам редактор WordPress.

  Ви можете редагувати метаописания за допомогою інтерфейсу Мета Мета виділений або сам редактор WordPress

  За допомогою інтерфейсу редагування ви можете виконати одну з наступних дій:

  • Негайно зберегти всі зміни в економіці AJAX
  • Додати мета-заголовок (заголовок SEO)
  • Визначити мета-опис

  У вас немає часу додавати заголовки SEO в кожну публікацію і сторінку вашого сайту, не дивлячись на те, що вони ефективні для вашого SEO?

  Не хвилюйся. WP Meta SEO має інструмент редагування мета, який дозволяє вам призначити заголовок контенту як заголовок SEO всім вашим статтям і сторінках за кілька простих кліків.

  З іншого боку, якщо ви вирішите відредагувати метадані контенту безпосередньо в редакторі WordPress, це буде виглядати так:

  Оптимізація сторінки SEO

  Тут ви побачите попередній уривок з назва для пошукова та опис для пошукової системи як він з'явиться в результатах пошукової системи. Крім того, ви помітите процентний показник SEO, який оцінює ефективність вашого SEO на основі критеріїв 7:

  • Слово заголовка включено в заголовок вмісту
  • Мета заповнена площа
  • Простір назв в змісті
  • URL-адресу сторінки відповідає назві сторінки
  • Опис Надано SEO
  • Невірні розміри зображень
  • Тема SEO в атрибутах заголовка зображення або ALT

  Зелена галочка означає, що ви відповідаєте критеріям. Жовтий знак оклику означає, що ви цього не робите. Щоб поліпшити свій рейтинг SEO, просто зробіть необхідні зміни.

  Соціальний для пошукової системи

  Ця функція дозволяє вам налаштовувати опису ваших облікових записів Facebook і Twitter і навіть додати зображення , Таким чином, всякий раз, коли ваш контент є загальним, автоматично відображається опис і зображення, які ви визначили.

  Легко створіть свій інтернет-магазин

  Завантажте безкоштовні WooCommerce, кращі плагіни для електронної комерції, щоб продавати свої фізичні та цифрові продукти в WordPress. [FREE]

  Карта сайту

  WP Meta SEO допомагає перетворити ваш складний веб-сайт в архів URL-адрес і зробити його доступним для сканерів, які будуть відображати їх в результатах пошуку.

  Це важливо, тому що контент, який не проіндексовані правильно (або не індексується все) ніколи не буде на першій сторінці результатів пошуку Google.

  За допомогою WP Meta SEO ви можете створювати власні HTML і XML-файли Sitemap за кілька простих кроків. Просто налаштуйте дані сайту, підтвердіть справжність свого облікового запису Google і виберіть Регенерувати і реєструвати карти сайтів.

  Крім того, ви можете вказати тип контенту, який ви хочете включити в свою карту сайту, наприклад, меню, сторінки, публікації і категорії публікацій, вміст тегів, сторінки авторів і навіть типи. індивідуальні публікації. Нарешті, ви можете додати власні URL-адреси в свою карту сайту.

  розміри зображень

  Розмір зображень має вирішальне значення для призначеного для користувача інтерфейсу вашого відвідувача, а також для загальної швидкості і продуктивності вашого сайту. На щастя, WP Meta SEO має акуратну функцію, яка допоможе вам з вашими розмірами зображень, щоб ви могли оптимізувати свій сайт.

  Перейдіть до WP Meta SEO> Інформація про зображення і переглянути список зображень з вашого сайту Перейдіть до WP Meta SEO> Інформація про зображення і переглянути список зображень з вашого сайту. Тут ви побачите, чи хороші розміри зображень і містяться інші пропозиції для поліпшення, наприклад, додавання відсутнього заголовка.

  Тут також можна редагувати текст і заголовок, підпис і опис вашого зображення. Фактично, за допомогою інструменту масового редагування WP Meta SEO ви можете встановити текст і заголовок Alt кожного зображення відповідно до імені зображення, що спростить роботу.

  стиснення зображення

  WP Meta SEO поставляється з Плагін Image Recycle для динамічної зміни розмірів ваших зображень в редакторі WordPress. Щоб скористатися безкоштовною пробною версією днів 15, перейдіть до WP Meta SEO> Стиснення зображення і завантажити плагін на вашому сайті.

  За допомогою цього корисного інструменту для зміни розміру зображення ви можете легко змінювати розмір зображень в редакторі WordPress, економлячи при цьому багато часу, оптимізуючи свій сайт За допомогою цього корисного інструменту для зміни розміру зображення ви можете легко змінювати розмір зображень в редакторі WordPress, економлячи при цьому багато часу, оптимізуючи свій сайт.

  404 & Redirections

  Порушення посилань на вашому сайті може завдати шкоди SEO вашого сайту, вплинути на призначений для користувача досвід і змусити вас виглядати непрофесійно. Проте, цей плагін для SEO допомагає з вашими помилками і переадресацією 404.

  Щоб почати роботу, перейдіть до WP Meta SEO> 404 і Переспрямовувач і виявите посилання на вашому сайті, які представляють помилки 404 Щоб почати роботу, перейдіть до WP Meta SEO> 404 і Переспрямовувач і виявите посилання на вашому сайті, які представляють помилки 404. Звідти у вас є можливість редагувати і перенаправляти непрацюючу посилання, видаляти перенаправлення і повторно перевіряти перенаправлення після зміни помилки 404.

  Якщо перенаправлення виявилась успішною, ви отримаєте зелену галочку, наприклад:

  Крім того, цей інструмент також дозволить вам визначити атрибути посилань Крім того, цей інструмент також дозволить вам визначити атрибути посилань. Хоча це не впливає безпосередньо на загальний SEO вашого сайту, це допоможе знизити показник відмов.

  Інші чудові особливості

  WP Meta SEO також має деякі інші цікаві функції:

  • Google Analytics. Просте відстеження Google Analytics на вашому сайті. Це допоможе вам більш чітко визначити вашу цільову аудиторію, щоб ви могли відповідним чином адаптувати ваші зусилля з пошуку.
  • Сумісність сторонніх плагінів. WP Meta SEO добре працює з WooCommerce , Будь-який плагін створення сторінки і навіть настроюються плагіни.
  • Yoast Import. Якщо ви використовуєте Yoast на своєму веб-сайті та виявляєте WP Meta SEO, повний імпорт всіх ваших даних Yoast може бути завантажений в WP Meta SEO.

  Також варто згадати, що WP Meta SEO поставляється з преміальним доповненням, яке підвищить ваші зусилля з пошуку в SEO за межами того, що ви, можливо, очікували.

  підсумкові рекомендації

  В кінці кінців, WP Meta SEO доводить, що це значна сила, коли мова йде про конкуренцію з популярними плагінами SEO на ринку сьогодні. Його зламана перевірка посилань з параметрами редагування і перенаправлення - ще один дуже корисний інструмент, який вам, ймовірно, сподобається цього плагіну.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ