На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Показ оголошень Яндекс директ ВКонтакте. ВК

  Існує дві зв'язки Яндекс директив з ВКонтакте. Можна в Яндекс Директ рекламувати групу ВКонтакте. Можна рекламувати на сторінках ВКонтакте свій сайт через Яндекс директ - ВКонтакте є сайтом рекламної мережі Яндекса (РМЯ).

  Чи можна рекламувати групу ВКонтакте через Яндекс Директ - можна. Але чи буде це вигідно, невідомо. Кілька разів мені доводилося робити таку рекламу, вигідною вона ні разу не виявилася - заявок не було. Можливі причини невдачі. Більшість потенційних клієнтів не були користувачами ВКонтакте. Сторінка соціальної мережі не дозволяє так вигідно піднести свою пропозицію, як це можна зробити на Лендінзі.
  І що найцікавіше, в чому саме причина відсутності відгуку, Ви не визначите, адже навіть метрику до групи ВК підключити не вийде. Тобто, це реклама повністю в сліпу, на авось. З цієї причини я б Вам не рекомендував лити трафік з Діректа на групу ВК.

  Але можна виділити і плюс. Якщо Ви точно знаєте, що більшість (мінімум 80%) Ваших потенційних клієнтів є користувачами цієї соц. мережі, можна пробувати. Все таки з сайту людина йде раз і назавжди, а вступивши в групу ВК, він буде отримувати Ваші оновлення, тобто Ви зможете про себе нагадувати - формується канал зв'язку з потенційним клієнтом, що не менш важливо. Само собою, для того щоб людина вступила в Вашу групу, йому бажано що то за це запропонувати - так буде набагато більше передплатників. Відсутність грамотно сформованого призову стати учасником групи, теж може бути причиною поганого відгуку.

  Тепер про те, чи варто рекламувати свій сайт на vk.com через мережу РСЯ. За замовчуванням, коли Ви робите рекламу під мережу РСЯ, ваші оголошення показуються на всіх її сайтах, в тому числі і ВКонтакте. Так як, це досить відвідувана майданчик, трафіку з неї може приходити багато, але обов'язково потрібно відстежувати як він конвертується. Щоб розуміти, чи є клієнти з цієї соціальної мережі, до Вашого сайту обов'язково повинні бути підключена метрика з налаштованими цілями на замовлення . А в рекламній кампанії в Яндекс Директі обов'язково повинна бути включена розмітка посилань і заданий номер лічильника, без цього, дані з метрики в Директ не передаються. Якщо ці умови у Вас виконуються, можна легко подивитися, скільки разів майданчиків РСЯ у Вас є замовлення, з яких ні. Вкладка в статистиці по майданчиках, зріз по цілі замовлення:

  У моєму прикладі замовлень з vk.сom не було:

  Але і переходів в моєму випадку від туди було мало, і грошей пішло не багато на рекламу на цьому майданчику. Якщо у Вашому випадку на якусь площадку (не обов'язково vk.com) витрачатися багато грошей, а конверсій з неї немає - покази на цьому сайті краще призупинити. Для цього ставимо галочку біля майданчика, і внизу вибираємо заборонити покази.

  Питання задавайте в коментарях.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ