На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Переваги просування веб сайтів

  В останні роки популярність Інтернету настільки зросла, що кількість користувачів інтернету скоро перевершить популярність телебачення. Саме тому реклама в Інтернеті є дуже потужним інструментом продажів товарів і послуг.

  Великі компанії витрачають на рекламу в Інтернеті тисячі і десятки тисяч доларів на місяць. І ці витрати цілком виправдані, тому що дозволяють розширити сферу впливу на потенційного покупця. Особисто я дивлюся телевізор від сили 3-4 рази в тиждень по півгодини, а іноді і взагалі місяцями його не включаю. І таких людей я знаю не один десяток. Великі компанії витрачають на рекламу в Інтернеті тисячі і десятки тисяч доларів на місяць

  Всі ці люди постійні «мешканці Інтернету» і цілком логічно, що рекламувати послуги і товари для таких людей ефективніше не звичайними засобами масової інформації, а за допомогою інтернету. Однак і в Інтернеті існує маса способів реклами - це і контекстна реклама, і банерна, і системи активної реклами і т.д. І який з методів вибрати? Найефективнішим, дешевим (в перспективі) і довготривалим шляхом реклами є розкрутка сайту в пошукових системах. Однак це один із самих довгих і трудомістких процесів.

  Переваги просування веб сайту в пошукових системах перед іншими видами Інтернет реклами:

  • Відвідувачі з пошукових систем купують товари та послуги в 5-10 разів частіше, ніж при використанні інших методів реклами.
  • На сайт залучається тільки цільова аудиторія, зацікавлена ​​саме в Ваших товарах або послуга. Оскільки просування веб сайту проводиться по певних запитах, орієнтованим на тематику сайта, кожен відвідувач спадає, будучи зацікавленим саме у цей товар або послугу. Залишається тільки запропонувати потенційному клієнтові вигідні умови і він стає реальним клієнтом Вашої компанії.
  • Середня вартість залучення цільового відвідувача з пошукових систем становить від 3 до 50 центів (в залежності від тематики). Для порівняння: вартість відвідувача з банерної реклами становить від 50 центів до 10 доларів, вартість відвідувача при замовленні контекстної реклами в пошукових системах становить від 10 центів до 15 доларів. Про зовнішню рекламу, рекламу на радіо і телебаченні взагалі можна не згадувати.
  • Крім усього вищесказаного, розкрутка сайту дозволяє залучати клієнтів і продавати товари та послуги вже після активного етапу оптимізації сайту і просування в пошукових системах. Навіть якщо Ваш сайт вже досяг певних позицій в пошукових системах, показники досить високі, але Ви з яких-небудь причин припиняєте підтримку і подальше просування сайту в пошукових системах, то результат від проведених заходів буде видно ще довгий час, поки конкуренти не витіснять сайт з зайнятих позицій.

  Якщо Ви націлені на довгостроковий результат від реклами в Інтернеті, то Вам виразно варто замовити просування сайту в пошукових системах і використовувати його як інструмент продажів товарів і послуг. Безумовно, не варто ігнорувати і інші методи реклами, але їх використання дасть необхідний результат тільки в сукупності з ефективною розкруткою веб сайту. Ви можете замовити розкрутку сайту в нашій веб студії, при цьому ми пропонуємо нашим постійним клієнтам знижки на наші послуги до 50%, а також всілякі приємні бонуси і подарунки.

  І який з методів вибрати?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ