На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Переваги оренди ліцензій Microsoft для виділеного сервера • Дата-центр UNIT-IS

  1. Оренда ліцензій Microsoft для виділеного сервера дає безліч переваг:

  Програмне забезпечення, яке надається у вигляді готової послуги - це розташування сервісів у вільному доступі з готовим встановленим програмним забезпеченням

  Програмне забезпечення, яке надається у вигляді готової послуги - це розташування сервісів у вільному доступі з готовим встановленим програмним забезпеченням. Головна перевага цієї послуги для споживача - це мінімальні грошові витрати, які в основному йдуть на установку, оновлення та підтримку працездатності обладнання. Компанія Microsoft дає можливість взяти в оренду всі необхідні види ліцензій програмного забезпечення, включаючи ліцензії для роботи електронної пошти та ліцензії для максимально ефективного вирішення галузевих проблем.

  Оренда ліцензій Microsoft для виділеного сервера дає безліч переваг:

  1. Невеликі початкові витрати.

  2. З'являється можливість працювати віддалено.

  3. Програмне забезпечення, яке раніше не функціонувало, тепер можна буде використовувати.

  4. Відкрита можливість докласти максимальних зусиль для розширення основного бізнесу.

  5. Низький відсоток ризику втрати персональних даних.

  6. Найсвіжіші версії ПЗ за таку ж вартість.

  Для того щоб використовувати виділений сервер під ігрові проекти, наприклад, Lineage 2, Mu Online, MineCraft і інші, необхідно придбати ліцензію Microsoft Windows Server 2003 року, або 2008 року.

  Windows Server - це ліцензія, яка є основою ОС Microsoft. Вона дає можливість клієнтам змінювати до невпізнання центр обробки даних, завдяки технічним удосконаленням і новим можливостям гібридної хмарної середовища. Windows Server дозволяє підвищити стійкість до збоїв, полегшити управління і заощадити на засобах.

  Windows Server 2012 R2 - це платформа, яка була перевірена неодноразово. Призначається для роботи корпоративного класу. На цій платформі можна помістити найбільші файли, а також використовувати цю платформу для відновлення після збою в обслуговуванні. Це дозволяє помітно скоротити витрати. Крім цього, ця платформа ефективно сприяє швидкій розробці, розгортання і масштабування додатків і веб-сайтів.

  Windows Server 2008 R2 - це версія ОС Microsoft, яка допомагає максимально зменшити грошові кошти організацій при експлуатації. Також ця версія збільшує ефективність роботи і сприяє легшому управління ресурсами. Саме Windows Server 2008 R2 працює швидше, ніж попередня версія програми. Ця ліцензія випускається і на 64-х бітні версії комп'ютерів, що, природно, збільшує попит на цю ліцензію, адже більшість останніх комп'ютерів, що випускаються - багатоядерні. Ця ліцензія на базі OC Microsoft одночасно підтримує до 256 логічних процесорів. Windows Server 2008 R2 поєднує в собі найсучасніші технології, що дозволяє збільшити ефективність управління пам'яттю на віртуальних хостах.

  Ліцензія Microsoft SQL Server - ця ліцензія дозволяє полегшити систему управління базами даних. Також вона забезпечує багатокористувацький мережевий доступ і використовує розширений і збільшений мову запитів T-SQL. Перший випуск SQL Server відбувся в 1989 році. У той час він вийшов під назвою Sybase. Передостання версія 2005 була додана підтримка CLR, що дозволяло писати процедури, в яких були присутні мови, що працюють на платформі .Net. Microsoft SQL Server досі використовується на більшості підприємств. Підприємства, що використовують цю ліцензію, вважають за краще використовувати версію, яка була випущена в 2000 році, адже багато хто говорить, що краще цієї версії Microsoft ще не випустила. У цій версії примітна програма Management Studio.

  Дата-центр UNIT-IS має статус офіційного партнера компанії Microsoft (SPLA Reseller Microsoft), що дозволяє надати комплексну підтримку клієнтам, які бажають працювати за програмою оренди ліцензій Microsoft.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ