На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Панелі інструментів Chrome, які поліпшать ваш SEO в 2017 році

  1. Підводячи підсумки.

  Пару тижнів тому я вирішив зробити сайт для компанії мого батька. Купівля доменного імені, хостинг-план, встановлення движка WordPress, вибір і встановлення теми і плагінів ... все це зайняло менше півгодини.

  Запуск веб-сайту - це питання хвилин. Зробити це ранг в Google за ключові слова вам потрібно ... Ну, що може зайняти роки.

  Створення оптимізованого SEO сайту з сильним профілем зворотного зв'язку вимагає аналізу, відданості, таланту і наполегливості. Це нелегке завдання для власника першого веб-сайту. Але це все ще потрібно зробити, якщо ви хочете мати постійне джерело вільного, різкого цільового трафіку, що надходить на ваші сторінки з Google.

  Є багато інструментів, які професійні маркетологи використовують для аналізу зворотних, конкурентних, контентних та ключових слів. Але дуже часто потрібно перевіряти речі на ходу під час роботи в Інтернеті.

  Просто для таких випадків розробники маркетингових програм створили панелі інструментів SEO для браузерів. Сьогодні я розповім вам про мої персональні панелі інструментів, які я використовую кожен день у своїй маркетинговій, SEO та впливовій програмі.

  Ця панель інструментів дає змогу заглянути в задній двір будь-якого веб-сайту в Інтернеті.

  Ця панель інструментів дає змогу заглянути в задній двір будь-якого веб-сайту в Інтернеті

  Щоб скористатися нею на користь, визначте принаймні один веб-сайт у вашій ніші, з якою ви хочете конкурувати. На цьому веб-сайті натисніть піктограму Подібного веб-переглядача у своєму веб-переглядачі, щоб дізнатися, скільки трафіку приблизно отримують веб-сайти ваших конкурентів і які веб-сайти надсилають їм найбільший трафік.

  Перевірте, які соціальні мережі працюють краще для веб-сайтів у вашій ніші, хто ваша аудиторія, з якими іншими сайтами будуть конкурувати.

  Найголовніше, ви повинні розуміти, який трафік працює краще у вашій ніші: реферал, соціальний, органічний або інший. Це, швидше за все, буде типом трафіку, на який зосереджуватимуться конкуренти і отримувати більшу частину. Ви можете знайти цю інформацію на вкладці "Джерела" подібної панелі веб-інструментів.

  В цілому, подібні Web є хорошим інструментом, який часто стане в нагоді як для новачків і досвідчених SEO.

  Ваш сайт повинен вирішити деякі проблеми, щоб отримати тягу. Щоб зробити Ваш сайт актуальним, Ви повинні знати свою цільову аудиторію майже так само добре, як і Ваш найкращий друг. Панель інструментів BuzzSumo допоможе вам зробити це і багато іншого.

  Панель інструментів BuzzSumo допоможе вам зробити це і багато іншого

  Найбільш важливим і точним розумінням, яке ви можете отримати від BuzzSumo, є, звичайно, люди, які поділилися вмістом.

  Відкривайте повідомлення на своїх конкурентів один за одним, клацніть на іконку BuzzSumo і перегляньте тих, хто поділився.

  Ви також можете перевірити найбільш поширений вміст сайтів ваших конкурентів, щоб спробувати повторити їх успіх з кращим вмістом на ті ж теми.

  Дізнайтеся, які теми працюють краще у вашій ніші в даний момент, що відбувається вірусно, які типи контенту і заголовки найкраще виконуються з точки зору обміну та коментарів у соціальних мережах.

  Щоб отримати доступ до більшості функцій, потрібно мати обліковий запис BuzzSumo, але ви не будете розчаровані.

  Ви, напевно, вже знаєте, що в 2017 році зворотні посилання все ще керують Інтернетом. Це один з найважливіших факторів ранжирування для всіх основних пошукових систем, і саме тому вам потрібно присвятити багато часу і зусиль, щоб отримати якісні посилання, які можна виконувати на відповідних веб-сайтах у вашій ніші.

  Ahrefs SEO Toolbar прийшов, щоб зробити зворотний аналіз набагато простіше для вас, але не тільки це. Це також допоможе вам проаналізувати складність ключових слів, налаштування SEO на сторінці та рейтинг домену та URL-адрес конкурентів, щоб дізнатися, чи дозволить ваш профіль зворотного зв'язку конкурувати за солодке місце на першій сторінці Google.

  Він також надасть вам огляд сторінок і доменів, щоб переконатися, що у вас є вся інформація, щоб перевершити конкуренцію в пошуку.

  Ahrefs, як корисний набір інструментів, надає своїм користувачам один з найбільших індексів зворотного зв'язку в індустрії, який керує різноманітними інструментами, такими як Site Explorer, Explorer Explorer та Content Explorer ..

  Але сьогодні ми говоримо про панелі інструментів. І найважливішою функцією, яку потрібно використовувати в панелі інструментів SEO Ahrefs, є звіт про зворотній зв'язок для будь-якого веб-сайту або сторінки.

  Після того, як ви встановили панель інструментів Ahrefs SEO і відкрили потрібну сторінку, натисніть кнопку "BL" у верхньому меню, щоб побачити всі веб-сайти, які посилаються на нього.

  Тепер, коли у вас є ці перспективи зворотного зв'язку, вам потрібно розробити вміст, який був би кращим, ніж у ваших конкурентів, зв'язатись з веб-сайтами, які посилаються на них (тепер, коли ви знаєте, хто дає вашим конкурентам сік SEO) і переконайте їх у зв'язку з замість вас.

  Ви також можете використовувати панель інструментів Ahrefs у пошуку. Google - ключове слово, за яким ви хотіли б оцінити, і ви помітите, що під кожним результатом є показники. Порівняйте доменне ранжування і URL-рейтинг Ваших конкурентів з Вами, щоб з'ясувати, чи зможете Ви оцінити ключове слово. Ви також можете натиснути на довідку Backlink прямо з пошуку і почати отримувати зворотні посилання на ваш сайт відразу.

  Підводячи підсумки.

  Зробити високий рейтинг сайту нелегко. На щастя, є зручні панелі інструментів SEO, які допоможуть вам це зробити.

  З прикладів, описаних у цій публікації, можна побачити, що рейтинг можна розділити на наступні кроки:

  1. Знайдіть своїх конкурентів
  2. Подивіться, який вміст добре працює для них
  3. Виберіть популярні теми та створіть найкращий вміст
  4. Знайдіть своїх конкурентів і вимагати їх для себе.

  Маючи достатню цілеспрямованість і зусилля, ви можете ранжувати за будь-яким ключовим словом. І тепер у вас є всі інструменти, щоб зробити подорож блаженством.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ