На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Остаточне керівництво для розуміння вашої ROI

  1. Що таке SEO насправді?
  2. SEO "Цикл покупки"
  3. 2. Перспектива проводить належну перевірку та дослідження
  4. 3. Більше пошуку для завершення рішення
  5. 4. Перетворення
  6. 5. Розпочато просування та підтримка + цикл LTV
  7. LTV (Lifetime Value) - Ваш найбільший показник ROI SEO
  8. 1. Визначте, в середньому, скільки покупок виробляє типовий клієнт на рік
  9. 2. Встановити середню покупну ціну
  10. 3. Визначте, скільки років типовий клієнт залишається навколо
  11. 4. Визначте середній GPM (валовий прибуток)
  12. 5. Встановлено LTV
  13. Додаткові міркування
  14. Не всі клієнти створюються однаково
  15. Необхідно визначити числа для бідних, середніх і виняткових клієнтів
  16. Дані про відправлення трафіку та відстеження можуть допомогти вам дійсно розширити ваші зусилля та...
  17. Висновок
  18. Томмі Макдональд
  19. Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

  Я бачу багато статей про інтернет-маркетинг і як важко розрахувати рентабельність інвестицій, яку виробляє кампанія SEO. Звичайно, це не так просто, як відкриття облікового запису AdWords та перегляд витрат у порівнянні з генерованими продажами, але це можна зробити ефективним чином.

  Я вирішив зібрати посаду, яка містила всі поради та стратегії, які я використовую для розрахунку рентабельності інвестицій для мого власного пошукового маркетингу, а також для багатьох клієнтів SerpLogic . Врешті-решт, якщо ми не можемо показати нашим клієнтам, що SEO доставляє надійну віддачу, які стимули вони повинні продовжувати платити нам місяць за місяцем?

  Що таке SEO насправді?

  У двох словах, SEO допомагає залучити перспектив до вашого сайту. Це люди, які хочуть купити будь-який продукт або послугу, яку ви продаєте. Це в основному розміщує перспективи у ваші двері, але Є багато факторів, які будуть визначати, чи ні вони рухатися вперед і завершити цикл покупки. Хороший дизайн веб-сайту, хороші ціни, бездоганний досвід користувачів і т.д. - це дуже важливо. SEO приведе коня до води, але це не гарантує, що вони почнуть пити.

  SEO "Цикл покупки"

  1. Проспект «знаходить» Ваш сайт

  Це частина, за яку в основному відповідає SEO. Вони вступають в контакт з вашим веб-сайтом через пошук, де конкретне ключове слово або пошукова фраза повертає ваш сайт у результати. Для залучення клацання потрібні сильний опис і назва. Якщо вони клацають, SEO працював. Незважаючи на те, що він не може нести відповідальність за весь цикл конвертації, він відповідає за отримання відвідувачів на вашому веб-сайті.

  Хтось також може «знайти» ваш веб-сайт за допомогою вашого вмісту. Можливо гостьовий блог на відповідному веб-сайті або отримали згадування на веб-сайті уповноваженого органу. Реферальний трафік також є частиною гри SEO. Брендінг через інфографіки також є прикладом того, як хтось може "знайти" вас, крім пошуку Google. Розміщення вашого веб-сайту та бізнесу перед дуже цільовою аудиторією збирається також посилати трафік.

  2. Перспектива проводить належну перевірку та дослідження

  Просто тому, що ваш сайт є рейтингом # 1 для багатьох ключових слів, і відвідувачі натискають, це не означає, що всі вони будуть конвертувати. Ви повинні будувати довіру і робити це швидко. Такі речі, як безпечний веб-сайт за допомогою HTTPS і відображення печаток довіри (Better Business Bureau і SSL тощо) - це маленькі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти створити миттєву довіру.

  Якщо перспектива не відчуває себе безпечно відразу вони збираються виконати свої власні дослідження і належну старанність. Вони намагатимуться перевірити ваш бізнес як юридичну особу та реальну угоду. Ви їх звинувачуєте? Що стосується багатьох випадків шахрайства та крадіжки особистих даних, споживачі дуже обережні. Ви повинні переконатися, що у вас є сторінка контактів, яка містить вашу фізичну адресу, а також номер телефону.

  Занадто багато веб-сайтів просто мають загальний контакт, який надсилає форму на свої сторінки контактів, і це не сприяє процесу створення довіри.

  3. Більше пошуку для завершення рішення

  Вгадайте, що робитимуть більшість людей після того, як вони потраплять на ваш сайт через органічний пошук Google? Вони збираються в Google назва вашого підприємства, щоб побачити, що вони можуть знайти. Будь-який розумний споживач зробить це, тому що вони знають, що будь-яка згадка про звіт про відрив або афера буде спрямована на вершину результатів.

  Ось чому будучи активними щодо ORM (онлайн керування репутацією) є настільки важливим. Навіть якщо у вас немає нічого поганого, написаного про вашу компанію, ви все одно хочете затопити перші кілька сторінок з хорошими результатами пошуку, які роблять ваш бізнес виглядає дуже надійним. Заповніть профілі на всіх веб-сайтах соціальних медіа і використовуйте інші властивості, наприклад, about.me, щоб створити величезний буфер.

  Якщо хтось називає ваше ім'я та не бачить нічого, крім вашого веб-сайту, вони, можливо, не почуватимуться комфортно з вами. Якщо вони бачать, що перші кілька сторінок наповнені згадками вашого бізнесу і доказом того, що це законно, є набагато кращі шанси на їхнє ставлення до клієнта.

  4. Перетворення

  Це той момент, коли відвідувач стає чимось цінним для вашого бізнесу. Це може бути у формі фактичної продажу, телефонного дзвінка або подання форми. Конверсія не завжди повинна мати грошову вартість, пов'язану з нею.

  Чи було б перетворенням усіх веб-сайтів продаж, який генерує дохід? Звичайно, але це не є реалістичною метою, тому вам потрібно створити кілька шляхів конверсії, які створять потенціал, на який ви зможете продавати, що створює майбутні доходи.

  Оцініть всі свої конверсії, визначаючи, чи створює ваш SEO позитивну рентабельність інвестицій. Хоча ви могли б витратити $ 5K на SEO на місяць і тільки генерувати $ 4K в дохід в тому ж місяці, якщо ви створюєте призводить, що в кінцевому підсумку перетвориться в $ 10K, то ROI є безумовно позитивним. Переглядайте загальну картину під час оцінки даних про переходи.

  5. Розпочато просування та підтримка + цикл LTV

  SEO отримує відвідувачів на ваш сайт, але це до вас, щоб створити лояльного прихильника і когось, що буде повторним клієнтом. SEO тільки робить так багато. Перехід на додаткову милю для створення задоволених клієнтів почне цикл LTV.

  Забезпечте виняткову підтримку клієнтів і звертайтесь до кожного клієнта, як до вашого найважливішого, і вони повертаються за додатковою інформацією. Коли це відбудеться, ROI ваших зусиль SEO продовжує зростати.

  Хоча більшість агентств SEO просто турбуються про доставку трафіку, мені подобається час, щоб дійсно поринути в бізнес моїх клієнтів і допомогти їм поліпшити все, від трафіку до досвіду клієнтів. Все це вступає в гру; Чим успішніше вони після того, як трафік потрапляє на свій сайт, тим більше значення я поставляю в якості свого SEO-партнера.

  LTV (Lifetime Value) - Ваш найбільший показник ROI SEO

  Як розрахувати LTV ..

  1. Визначте, в середньому, скільки покупок виробляє типовий клієнт на рік

  Це буде сильно відрізнятися залежно від вашої галузі. Наприклад, компанія SEO може легко визначити, скільки місяців клієнт залишається на борту. Якщо це число становить 15 місяців, то їх середній клієнт здійснює покупку щомісяця протягом року, а потім здійснює додаткові 3 покупки в році номер два.

  Якщо ви є веб-сайтом електронної торгівлі, ви можете витягнути всі свої дані та знайти середню кількість покупок. Якщо ви спеціалізований роздрібний продавець, ваш середній клієнт може зробити лише одну або дві покупки на рік. Якщо ви є основним роздрібним торговцем, то кількість може становити кілька десятків. Немає правильної або неправильної відповіді. Щоб визначити цей номер, потрібно проаналізувати дані клієнта.

  2. Встановити середню покупну ціну

  Використовуючи ті ж самі приклади вище, компанія SEO буде отримувати весь свій місячний дохід, а потім розділяти на кількість клієнтів, які вона представляє, щоб знайти середню покупну ціну. Це просто. Великий роздрібний продавець електронної комерції матиме тисячі продуктів, тому для отримання цієї цифри знадобиться ще деяка робота. Це можна зробити; Деякі з них просто будуть трохи складніше, ніж інші.

  3. Визначте, скільки років типовий клієнт залишається навколо

  Скільки часу типовий клієнт продовжує купувати у вас? У наведеному вище прикладі клієнт SEO, який залишається на борту протягом 15 місяців, має значення 1,25 років. Занурення у ваші дані та продаж не забавні, але це необхідно, якщо ви хочете отримати правильні значення для цього. Якщо у вас немає часу, призначте завдання працівникові або навіть розгляньте аутсорсинг проекту, якщо вам зручно поділитися цією інформацією з фрілансером.

  4. Визначте середній GPM (валовий прибуток)

  Більшість підприємств мають більш широкий діапазон, коли йдеться про GPM. Деякі товари або послуги є важкими, тоді як деякі з них мають дуже малу маржу і пропонуються для залучення клієнтів або доповнення інших продуктів або послуг. Вам доведеться взяти всі дані і визначити середній GPM.

  5. Встановлено LTV

  Використовуючи всі наведені вище дані, ви зможете призначити середньому доларові значення кожному клієнту. Припустимо, що число становить $ 1000. Тепер, якщо ви приваблюєте 20 нових клієнтів на місяць і це коштує вам $ 3K у SEO, ви генеруєте $ 17,000 прибутку від кампанії. У бізнесі це співвідношення є дуже привабливим, що робить SEO доцільним, оскільки він створює великий ROI.

  Тепер, колись ви знати ваш LTV Ви можете визначити, чи сплачуються ваші зусилля з SEO. Ви хочете подивитися на ваші місячні дані перетворення і просто порівняти його з вашим SEO вартість. Якщо ви витрачаєте $ 5K на місяць на SEO, але ви генеруєте $ 20K в LTV прибуток, то ваш SEO ногами дупу і, якщо що-небудь, ви хочете шукати способи, щоб збільшити його.

  Додаткові міркування

  Є кілька речей, які необхідно враховувати при визначенні рентабельності інвестицій у ваші кампанії SEO.

  Не всі клієнти створюються однаково

  Давайте уявімо, що ви керуєте веб-сайтом споживчої електроніки, який пропонує все, від iPhone до великого екрану. Там будуть деякі клієнти, які відвідують ваш сайт і купити $ 20 стільниковий телефон випадку і ніколи не повертаються. Є також ті, які відвідають і придбають найсвіжіші телевізори з плоским екраном за 4000 доларів, щоб знову не повертатися. Тоді будуть лояльні клієнти, які відвідують ваш сайт, щоб купувати дрібні предмети, але регулярно.

  Потрібно розуміти, що не всі клієнти доставлять той же LTV. Деякі будуть лише одноразовими, ніколи не купуватимуть знову. Отже, хоча всі відомості, що містяться в цій публікації, можна використовувати для визначення рентабельності інвестицій, важливо враховувати, що кожен клієнт буде трохи відрізнятися за значенням та звичками придбання.

  Необхідно визначити числа для бідних, середніх і виняткових клієнтів

  Єдиний спосіб, коли ви коли-небудь збираєтеся рости і масштабувати свій бізнес, незалежно від вашої ніші, це відстежити все і зберегти дуже докладні записи про кожного клієнта, який купив у вас в минулому. Ви повинні мати його налаштування, щоб можна було бачити, як виглядає кожен профіль клієнта одним натисканням кнопки.

  Ви хочете знати, які їхні купівельні звички, так що ви можете продавати їм час від часу вони, ймовірно, придбають у вас. Ви також повинні мати можливість визначити, які типи продуктів вони купують, щоб ви могли продавати подібні продукти.

  Візьміть середні показники: 3 місяці, 6 місяців, 1 рік і т.д.

  Ви хочете мати уявлення про те, що ваш поганий, середній і винятковий відсоток з часом. Це допоможе вам прийняти обгрунтовані рішення щодо вашого SEO. Наприклад, якщо ви знаєте, що більше половини ваших клієнтів є винятковими, ви можете використовувати ці дані, щоб дійсно визначити, чи погашається ваш SEO. Якщо ви генеруєте прибуток, що базується тільки на цьому сегменті, ви знаєте, що ваш ROI є твердим.

  Дані про відправлення трафіку та відстеження можуть допомогти вам дійсно розширити ваші зусилля та відчути набагато вищий рівень LTV клієнтів

  Я не можу підкреслити силу цілей і відстеження конверсій у Google Analytics. Так багато людей бояться Google, але вони надають вам інструменти, які дійсно можуть допомогти вам масштабувати, і робити це швидко. Analytics є безкоштовним і, напевно, найпотужнішими даними, які ви можете отримати.

  SEO - це все про внесення змін на ходу, щоб уникнути неприємностей та зберегти потоки трафіку. Сьогодні SEO - це все про зміст і забезпечення експозиції на веб-сайтах, які мають подібну аудиторію. Так, ми створюємо посилання для підвищення органічного рейтингу, але SEO також дуже тяжко генерування трафіку перенаправлення . Зрештою, не те, що посилання дійсно там? Це дає читачеві можливість вивчити більше інформації або дізнатися більше про джерело інформації.

  Я дам вам чудовий приклад: один з наших клієнтів продає туристичні пакети високої якості. За допомогою Analytics і відстеження цілей ми дізналися, що певний веб-сайт відповідає за дуже високий відсоток конверсій (запит на зворотний дзвінок). Таким чином, ми розробили додаткові відносини з редакторами і письменниками в цій публікації і зосередилися на тому, щоб отримати їх якомога більше згадок. Ми зробили гостьове розміщення, використовували інфографіку і зробили інтерв'ю, щоб дійсно накачати їх. Вгадай що? Переходи і доходи пройшли через дах.

  Висновок

  Хоча багато "експертів" люблять сперечатися про те, як КПП легше відстежувати ROI, коли ви знаєте, що шукати і як визначити LTV, це дуже легко знати, чи ваш SEO погашається фінансово.

  Використовуйте Google Analytics для вивчення шаблонів трафіку та налаштування цілі та відстеження конверсій, щоб визначити, звідки ви отримуєте найцінніший трафік. Якщо ви створюєте високоякісні посилання та визначаєте, що певний веб-сайт виробляє клієнтів з більшим середнім LTV, ви можете працювати над забезпеченням більшої кількості посилань і експозиції звідти, або навіть купувати оголошення на цих веб-сайтах.

  Відстежуйте все. Якщо це не робить доларів, це не має сенсу! 😉

  Томмі Макдональд

  Ви можете прочитати все про мене на сторінці "Про" тут в блозі!

  Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

  Коментарі

  коментарі

  Що таке SEO насправді?
  Врешті-решт, якщо ми не можемо показати нашим клієнтам, що SEO доставляє надійну віддачу, які стимули вони повинні продовжувати платити нам місяць за місяцем?
  Що таке SEO насправді?
  Ви їх звинувачуєте?
  Чи було б перетворенням усіх веб-сайтів продаж, який генерує дохід?
  Зрештою, не те, що посилання дійсно там?
  Вгадай що?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ