На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Основи цільової сторінки: оптимізуйте процес мислення |

  1. Як це зробити добре
  2. Що не робити
  3. Висновок
  4. Автор

  Дуже часто інтернет-маркетологи та власники веб-сайтів потрапляють у пастку оптимізації сторінок. Вони турбуються про шрифти, кольори, зображення, розміщення тексту, пробіл, контраст, «відчуття» і безліч інших факторів. Але подумайте, як ваш відвідувач перегляне веб-сторінку.

  Що вони шукають?

   Питання 1. Чи є на цій сторінці відповідь / рішення для моєї проблеми?
   Запитання 2. Чи забезпечує він цінні переваги, які переважають витрати?
   Питання 3. Чи є він достовірним?

  Всі відмінно підібрані та розміщені шрифти, кольори, зображення у світі не впливатимуть на те, чи ця сторінка вирішує проблему читача або надає значення. Якщо ви не вирішуєте ці питання спочатку, ви, ймовірно, втрачаєте читачів.

  Отже, як ви можете оптимізувати процес мислення ?

  Давайте подивимося на кілька прикладів для пошукового терміну: « SEO Software ». Що шукає ця людина? Швидше за все, вони розуміють цінність SEO і шукають програмне забезпечення, щоб допомогти їм з їх SEO.
  Давайте подивимося на кілька прикладів для пошукового терміну: « SEO Software »

  Як це зробити добре

  Кращий результат виглядає багатообіцяючим. Це платний результат пошуку з добре написаною копією оголошення. Давайте подивимося на цільову сторінку:
  Кращий результат виглядає багатообіцяючим

  Заголовок - “SEOmoz PRO - SEO та соціальне програмне забезпечення” прямо говорить на питання №1, оскільки він підтверджує відвідувачеві, що SEO-програма пропонується

  3 пункти маркера - Швидко пояснює, що ви отримуєте з програмним забезпеченням, тим самим цементуючи відповідь на запитання 1.

  Безкоштовна пробна версія - це не тільки використання психологічної сили «вільного», воно говорить безпосередньо на запитання 2. Ви можете використовувати повний продукт безкоштовно протягом 30 днів. Це велике значення.

  Додаткова копія - Багато людей діятимуть швидко, підпишуться на безкоштовну пробну версію, а потім отримують додаткову інформацію, коли вони знаходяться в програмному забезпеченні, але зверніть увагу, скільки додаткової інформації надано нижче першого заклику до дії (CTA), щоб відповісти на запитання 3 У вас є скріншоти продукту, який допомагає прийняти туманний термін "програмне забезпечення" і зробити його більш конкретним, а також відгук клієнта від Кріса Вінфілда з його реальною картиною. Я зустрівся з ним, тому можу поручитися, що це дійсно він. І не забувайте, інший CTA, щоб отримати безкоштовну пробну версію.

  Ця цільова сторінка SEOmoz чітко відповідає на всі три основні питання нашого відвідувача. Вони швидко вказують на те, що у них є програмне рішення SEO, яке може допомогти відвідувачеві, вони демонструють свою цінність з повною 30-денною пробною версією, і вони встановлюють свою довіру з відгуком, скріншотами та дизайном професії. Бум!

  Що не робити

  Давайте подивимося на результат пошуку №2 з результатів пошуку вище: rio seo. У їх оголошенні також зазначено, що вони пропонують програмне забезпечення SEO. Давайте подивимося, як їхня цільова сторінка відповідає на 3 запитання.
  Давайте подивимося на результат пошуку №2 з результатів пошуку вище: rio seo
  Заголовок - «Ріо SEO - це« Єдиний лідер »». Що це означає? Єдиний лідер чого? Навіть підзаголовок нижче не дає чіткого відповіді на запитання 1. Чи є у них програмне забезпечення SEO чи ні?

  Завантажити звіт - Чому користувач хоче завантажити звіт? Вони шукали програмне забезпечення SEO, а не звіт.

  Обертовий вміст - Як ви можете бачити на скріншотах нижче, сторінка насправді є гігантським слайдером з 2 іншими повідомленнями: «Рішення для SEO автоматизації» та «Залучення трафіку через Hyperlocal SEO». Я стверджую, що автоматизація SEO ближче до оригінального пошуку програмного забезпечення SEO, але коли ви покладете його # 2 в слайдер, ви, очевидно, не думаєте, що це пріоритет №1. Я не вірую в повзунки, і це ще один приклад того, чому.
  Обертовий вміст - Як ви можете бачити на скріншотах нижче, сторінка насправді є гігантським слайдером з 2 іншими повідомленнями: «Рішення для SEO автоматизації» та «Залучення трафіку через Hyperlocal SEO»

  Ця цільова сторінка не може запропонувати рішення, оскільки вона не чітко визначає, яким чином їх пропозиція може вирішити невід'ємне питання за пошуковим запитом SEO software
  Ця цільова сторінка не може запропонувати рішення, оскільки вона не чітко визначає, яким чином їх пропозиція може вирішити невід'ємне питання за пошуковим запитом "SEO software". Вона не дає цінної користі, тому що вона не визначає цінності наданого звіту. Вони вирішують питання довіри внизу сторінки, показуючи логотипи компаній Fortune 500, використовуючи своє програмне забезпечення. Не звертаючи увагу на перші два питання, більшість користувачів вже давно минули.

  Висновок

  При оптимізації цільових сторінок потрібно зосередитися на оптимізації процесу мислення вашого клієнта. Це включає відповіді на їхні основні питання: чи є у них рішення моєї проблеми, чи є вона цінною, і чи є вона достовірною. Якщо ви відповісте на ці запитання чітко, у належному порядку, ви отримаєте більше відвідувачів, щоб перейти до конверсії і стати цінними клієнтами.

  Автор

  Гостьовий блоґер Роберт Бреді Роберт Брейді є експертом КПП у Trafficado, компанії, що надає послуги з управління КПП, та послуги з оптимізації рейтингу конверсій для малих та середніх підприємств. Він Сертифікований партнер Google AdWords та сертифіковані з експериментів з маркетингу для онлайн-тестування та оптимізації цільових сторінок.

  В даний час він проживає в місті Прово, штат Юта, і часто може бути знайдений катання на лижах найбільший сніг на землі, гірський велосипед через гори Уосат або грати кінцевої фрізбі в парку в суботу вранці. Найкращий спосіб сказати привіт - це Twitter, де його можна знайти @robert_brady Ви також можете дістатися Роберт у Google+

  Що вони шукають?
  1. Чи є на цій сторінці відповідь / рішення для моєї проблеми?
  2. Чи забезпечує він цінні переваги, які переважають витрати?
  3. Чи є він достовірним?
  Що шукає ця людина?
  Що це означає?
  Єдиний лідер чого?
  1. Чи є у них програмне забезпечення SEO чи ні?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ