На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Накрутка передплатників в Інстаграм: чи потрібна вона вашому бізнесу?

  Інстаграм - відмінна майданчик для розвитку бізнесу, але для отримання живих клієнтів тут доводиться вкласти чимало часу і коштів

  Інстаграм - відмінна майданчик для розвитку бізнесу, але для отримання живих клієнтів тут доводиться вкласти чимало часу і коштів. Накрутка передплатників в Інстаграм вважається одним із способів стартувати швидко і майже без вкладень. Насправді, це лише шанс витратити час в порожню.

  Для чого роблять накрутку:

  • щоб штучно підняти рейтинг сторінки;
  • щоб отримати більше підписок при массфолловінг (на «порожні» акаунти підписуються неактивно);
  • щоб в майбутньому обманювати рекламодавців (в соцмережі немає докладної статистики активності майданчиків, тому виявити ботів дуже складно).

  У будь-якому випадку, накрутка передплатників в Інстаграме ґрунтується на обмані користувачів і вимагає певних, хоча і невеликих, трудовитрат і вкладень. Очевидно, що отримати «живих», і тим більше цільових фоловерів таким способом не вийде. Боти не створюють активності в групі і не конвертуються в клієнтів.

  Давайте подивимося, яким чином можна накрутити передплатників в свій аккаунт.

  Мобільні додатки. Тут для покупки фоловерів потрібно купувати бали і вже за них отримувати передплатників. Безкоштовний спосіб - це перегляди реклами, за які також нараховуються «поінти». За них можна згодом поповнити свою передплатну базу. Таким чином, розкрутка через мобільні додатки - це або вкладення грошей, або ручна праця. І те, і інше доцільніше використовувати для збору цільової бази.

  Софт. Дуже ненадійний спосіб накручування передплатників в Інстаграме. Більшість програм безкоштовно, проте за скачування іноді доводиться платити зломом аккаунта або баном. Крім того, найбільш важливі функції в цьому софті часто виявляються платними.

  Сайти для накрутки передплатників Інстаграм. На них працюють живі люди, у яких є акаунти. Вони заробляють на підписках по 0,5 - 1 рублю. Можна або ввести гроші в систему для покупки таких фоловерів, або заробити всередині сайту і витратити ці кошти на накрутку. Хоча передплатники тут і «живі», вони - не ваша цільова аудиторія. Крім того, у людей з величезною кількістю підписок новинна стрічка занадто засмічена, тому активності від них чекати не варто. Це такий же «мертвий вантаж», як і боти. Cмисл в накрутці користувачами, що працюють за копійки є тільки в тому випадку, якщо ви можете запропонувати їм дохід без вкладень, за який платять трохи більше.

  Взаємні підписки. Ви просто фолловіть людей, які створюють пости з записами, що містять хештеги зразок # взаімниеподпіскі і #Followback. Вони з великою ймовірністю підписуються на вас, але не приносять користі з тієї ж причини, що і в способі, описаному вище.

  Таким чином, накрутка підписок в інстаграме - недоцільний витрата власних ресурсів. Навіть якщо її мета - обман рекламодавців, які будуть замовляти у вас рекламу, ви ніколи не побудуєте з ними довгострокові відносини, і ваш аккаунт дуже швидко потрапить до чорного списку бірж реклами.

  Завантажуйте наш безкоштовний мануал по збільшенню передплатників:
  скачати керівництво по массфоловінг
  Для бізнесу боти і неактивні фоловерів - це також «мертвий вантаж». Набагато ефективніше запропонувати великі знижки на честь відкриття нового бізнесу: так ви швидко отримаєте цільових передплатників та клієнтів.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ