На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  MODX. Урок 1: установка MODX на локальний сервер

  1. Cистема MODX. Вступ
  2. установка системи

  пройти базовий Курс по MODX

  Привіт друзі! На зв'язку NTSchool, сьогодні ми починаємо серію уроків, присвячених MODX Revolution.

  Cистема MODX. Вступ

  По-перше, MODX Revolution - це платформа для розробки веб-проектів будь-якої складності (прості сайти, соціальні портали, а також такі цікаві проекти, як інтерфейс управління розумним будинком, системами пожежної сигналізації тощо).

  По-друге, це система управління контентом, як альтернатива знаменитим Wordpress, Joomla, Bitrix, Drupal та багатьом іншим.

  Офіційний інсталяційний пакет краще скачати з сайту http://modx.com .

  На сайті переходимо у вкладку get MODX-downloads -> за посиланням MODX revolutions - і бачимо три різних настановних пакета. Вони розрізняються наступним:

  SDK - це вихідний код системи, який можна модифікувати, щоб потім робити свої збірки і встановлювати в свої проекти.

  Збірка Advanced - це розширена збірка MODX Revolution, яка дозволяє винести файл ядра системи за межі кореневої папки сайту.

  І традиційна збірка Traditional, яка містить файли ядра системи і всі активи файлів в одній кореневій папці.

  установка системи

  Для демонстрації цілком підходить традиційна збірка (важить вона трохи більше 11 мб), встановлюємо її на локальний веб-сервер. Для цього потрібно створити папку в папці «domains» і назвати її, скажімо, «project.lock». Все, що потрібно тепер зробити - це перекинути всі файли і скачані архіви з версії 2.5.0 повністю в кореневу папку сайту. Перекидаємо, щоб open server сайту створив host, запускаємо сервер. Подальша установка системи буде відбуватися вже через браузер за допомогою графічного інсталятора.

  У браузері пишемо «project.loc / setup», і запускається веб-інсталятор системи. Тепер можна пройти установку в кілька кроків.

  Перший екран - вибір мови системи. Натискаємо далі. Наступним йде просто екран вітання - натискаємо далі. Бачимо первинні параметри установки. Є кілька варіантів: вибрати нову установку, оновити вже існуючу, або оновити існуючу зі змінами параметрів бази даних. Тут же є можливість виставити права для файлів і папок систем, відключити стиск CSS і JS - це для адмінки (на деяких серверах вона може погано працювати, якщо включено стиснення), і стоїть галочка «відправляти заголовки в X-Powered-By» (щоб збирати статистику, що сайт створений на MODX Revolution), знімаємо її і слідуємо далі - у нас виробляється чиста установка.

  Наступний екран - це інформація підключення до бази даних. Так як ми зараз ставимо систему локально і є по відношенню до бази даних root-користувачем, лізти чисто в phpMyAdmin і створювати там базу даних у нас немає необхідності, тому просто пишемо root, порожній пароль, називаємо базу даних як нам хочеться, префікс таблиць бази даних залишаємо за замовчуванням MODX і натискаємо перевірити з'єднання з сервером бази даних. Якщо все загорілося зеленим - значить, з'єднання пройшло успішно. Далі нам пропонують вибрати кодування підключення і зіставлення таблиць, залишаємо все як є. Робимо спробу створення вибірки з бази даних - знову отримуємо «зелений» відповідь, що все пройшло успішно, і завершальний етап на цьому екрані - це введення логіна і пароля для входу в систему. Я напишу Адміністратор, вкажу пошту і придумаю якийсь простенький пароль. Переходимо далі.

  Далі йде звіт про встановлення. Всі пункти повинні бути відзначені зеленим, якщо щось буде не так з конфігурацією сервера, то з'явиться червона позначка і продовжити установку ви не зможете. Натискаємо «встановити». Далі - ще один звіт про встановлення. В даному випадку у нас все пройшло гладко - натискаємо далі.

  І останній завершальний екран - це подяка за установку і пропозиція увійти відразу ж в адмінку, а також галочка для видалення настановних файлів (тобто, якщо ми її залишимо, то система автоматично зітре папку setup). Натискаємо вхід і потрапляємо на стартовий екран, де можна залогінитися в адмінці. Пишемо тут Адміністратор і набираємо той пароль, який вказали при установці. Також тут є відновлення пароля і кнопочка Запам'ятати, щоб наступного разу при вході не вводити дані заново. Натискаємо вхід, логіном. Нас зустрічає вітальний екран MODX Revolution - і ось, власне, сама админка. Знайомство з нею ми почнемо вже в подальших уроках!

  Знайомство з нею ми почнемо вже в подальших уроках

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ