На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Курси SMM менеджерів в Москві - навчання просуванню та налаштування реклами в соціальних мережах

  1. Для дружби з покупцем, соцмережі - можливість найкраща на світі!
  2. Розкрутити групу в Однокласниках? Мало передплатників в Twitter? Немає проблем!
  3. В яких соціальних мережах ми навчаємо проводити СММ просування?
  4. Однокласники
  5. Instagram
  6. Завдяки нашим курсам СММ розкрутки, Ви отримаєте:
  7. Де навчитися рекламі в соціальних мережах? Звичайно в «Альянс»!

  Для дружби з покупцем, соцмережі - можливість найкраща на світі

  Для дружби з покупцем, соцмережі - можливість найкраща на світі!

  Просування сайту або Лендінзі в соціальних мережах - це дуже ефективний метод розвитку будь-якого бізнесу. Адже практично кожен з нас має аккаунт, а часто і в більшості соцмереж відразу. Багато часу користувачі приділяють спілкуванню, розвагам, знайомствам, отримання інформації саме в соціальних мережах. Тож не дивно, що розкручування за допомогою соціально-медійного маркетингу (СММ) - дуже дієвий вид реклами.

  Що таке СММ? Все досить просто. Будь-який користувач мереж не раз зустрічав на сторінках улюбленого сайту рекламні пости або картинки, отримував розсилку і іншу інформацію про сторонніх ресурсах і проектах. Багато хто навіть складаються в групах і спільнотах того чи іншого проекту. Ця ненав'язлива реклама дає хороші результати, не вимагаючи значних вкладень. якщо SEO - це кропітка і довгостроковий працю, який не відразу дає результати, контекстна реклама - вимагає великих грошових вкладень, то просування в соціальних мережах не поступаючись в результативності, вимагає менше витрат часу, сил і фінансів. Але, як і будь-яка маркетингова діяльність, СММ має свої особливості і секрети.

  Розкрутити групу в Однокласниках? Мало передплатників в Twitter? Немає проблем!

  Навчальний центр «Альянс» пропонує пройти спеціальні курси СММ, на яких, практикуючі і добилися успіхів менеджери, навчать ефективно рекламувати товари, просувати послуги і сайти в більшості популярних соціальних мереж.


  В яких соціальних мережах ми навчаємо проводити СММ просування?


  • ВКонтакте

   Найбільша російська соціальна мережа, що дозволяє створювати спільноти за інтересами, інформувати абонентів про новинах, організовувати обговорення, публікувати зображення, аудіо та відео контент. Таким чином, платформа ВКонтакте має максимальний потенціал для проведення маркетингових заходів.
  • Однокласники

   Ще один найбільший Інтернет-проект, що володіє настільки ж широким функціоналом, і, з огляду на, популярність сайту у середній і старшій вікових категорій, що є прекрасним каналом донесення до них рекламної інформації. Групи в Одноклассниках тепер набагато ширше, ніж просто випускники однієї школи.
  • Facebook

   Найбільша світова соціальна мережа з вельми ваговим російським сегментом. Facebook має гарний потенціал реалізації успішних СММ проектів. Також ресурс володіє розвиненою системою контекстної реклами;
  • Instagram

   Платформа для публікації фотографій, що стала популярною з розвитком мобільних гаджетів. Вона користується успіхом у молодіжної аудиторії, а значить Instagram може стати відмінним носієм рекламної інформації.
  • Twitter

   Мережа для публічного обміну короткими повідомленнями. Незважаючи на обмежені функціональні можливості, Twitter, проте, відмінно дозволяє ділитися новинами і підтримувати інтерес клієнтської бази.
  • YouTube

   Якщо бути точними, то це відеохостинг, а не соціальна мережа. Але можливості для СММ просування на даному порталі просто безмежні. Рекламний потенціал розкручених відеоблогеров може посперечатися з відомими телеканалами.

  Ми не обмежуємо клієнта у виборі досліджуваних SMM можливостей і каналів, не вимагаємо наявності початкового рівня комп'ютерної грамотності , Досвіду користування основними соціальними мережами. Досить Вашого бажання досягнення поставлених цілей, а заповнити відсутні знання завжди допоможуть наші досвідчені й уважні викладачі.

  Завдяки нашим курсам СММ розкрутки, Ви отримаєте:

  1. Навчання на прикладі розкрутки Ваших реальних акаунтів в соціальних мережах, результати чого буде видно вже до закінчення навчального курсу;
  2. Допомога і консультації з просування в період усього навчання;
  3. Уміння створювати якісний і привабливий для аудиторії контент;
  4. Взаємодія з кращими практикуючими СММ менеджерами, які не тільки володіють актуальною інформацією, а й вміють дохідливо все пояснити і показати;
  5. Індивідуальний підхід, що дозволяє зробити заняття максимально комфортними, а рекламу ефективною;
  6. Різні форми навчання, які дозволять вибрати найбільш зручний спосіб отримання нових знань: міні-групи, індивідуальні та дистанційні уроки;
  7. Дієву навчальну програму, яка дає свої плоди з перших же занять;
  8. Фінансова доступність. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант курсів, який задовольнить Ваші потреби і буде відповідати можливостям.

  Кожне наше заняття - це практика і придбання корисних знань. Досвідчений викладач нашого навчального центру допоможе робити перші кроки в просуванні і не здійснювати поширених помилок. Завдяки чіткій і правильній роботі, Ви зможете успішно розвивати свій бізнес, розкручувати сайт для себе або ж робити це надалі на комерційній основі, працюючи менеджером. Наші курси СММ дозволять стати справжнім професіоналом, глибоко знають питання маркетингу в соціальних мережах у всіх тонкощах і деталях.

  Де навчитися рекламі в соціальних мережах? Звичайно в «Альянс»!

  З огляду на побажання наших клієнтів, ми формуємо навчальну програму і комплекс практичних семінарів. Домашні завдання можуть пропонуватися, а можуть бути виключені з навчального процесу, якщо в учня немає часу або можливості виконувати їх самостійно. Однак на самих заняттях ми робимо основний акцент саме на практиці, займаючись з реальними сторінками, групами, спільнотами і рекламними кампаніями в соцмережах. Кожен наш клієнт має можливість практикуватися на своїх акаунтах, отримуючи результат розкрутки бонусом до навчання. Провівши аналіз результатів своєї практичної роботи на заняттях, Ви зможете переконатися в їх ефективності. І вже з перших уроків відчуєте, наскільки зручно і захоплююче вчитися у професіоналів своєї справи.

  Навчання СММ менеджерів в «Альянс» - гармонійне з'єднання якості, комфорту і доступності.

  Розкрутити групу в Однокласниках?
  Мало передплатників в Twitter?
  В яких соціальних мережах ми навчаємо проводити СММ просування?
  Що таке СММ?
  Розкрутити групу в Однокласниках?
  Мало передплатників в Twitter?
  В яких соціальних мережах ми навчаємо проводити СММ просування?
  Де навчитися рекламі в соціальних мережах?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ