На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Кричала Жаба SEO оновлення павука 7,0

  Один з наших улюблених інструментів SEO, Screaming Frog, нещодавно отримав нове оновлення (з наступними .1 та .2 оновленнями / виправленнями помилок). Ось основні деталі.

  “Ми використовуємо Screaming Frog на регулярній основі, щоб допомогти нам сканувати сайти та надати ключові дані та уявлення про структуру та продуктивність веб-сайту клієнта. Це важливий інструмент для тих, хто працює в веб-аналітиці. Кілька тижнів тому, Screaming Frog оголошено оновлення, перехід до версії 7.0 - ось деякі з ключових моментів оновлення.

  1. Отримати & візуалізувати . Тепер ви можете переглядати візуалізовану сторінку, яку сканував павук SEO. Це відображається на вкладці "Надана сторінка", яка відображається внизу інтерфейсу користувача під час сканування в режимі рендеринга JavaScript.
  Один з наших улюблених інструментів SEO, Screaming Frog, нещодавно отримав нове оновлення (з наступними
  1. Заблоковані ресурси . Тепер ви можете отримати детальну інформацію про заблоковані ресурси кожної сторінки. Це можна побачити на вкладці "Отображаемая сторінка" або під кодами відповідей> Заблокований ресурс, і їх можна експортувати навалом за допомогою меню "Масовий експорт".

  1. Користувацький файл robots.txt . Тепер у вас є можливість завантажувати, редагувати та тестувати robotos.txt сайту. Ви можете додати декілька файлів robots.txt на рівні субдомену, директиви тесту в павуці SEO і переглядати URL-адреси, які або заблоковані, або дозволені. Це пропонує альтернативу використанню функції регулярного виключення.
  1. атрибути . SEO-павук тепер може витягувати, сканувати і повідомляти про атрибути hreflang, що передаються елементом посилання HTML і заголовком HTTP.
  1. rel = ”next” та rel = ”prev” Помилки . У звіті тепер висвітлюються помилки та проблеми з атрибутами rel = ”next” та rel = ”prev”, які використовуються для позначення пагінованого вмісту.
  1. Підтримувати експорт списку замовлень . URL-адреси, які ви завантажили в режимі списку, тепер можна експортувати в тому ж порядку, що й оригінальне завантаження. Тепер ви можете легко зрівняти його з оригінальними даними.

  Тепер ви можете легко зрівняти його з оригінальними даними

  1. Аутентифікація веб-форми (сканування за логіном) . Нова конфігурація перевірки автентичності дозволяє користувачам входити в будь-яку веб-форму в браузері SEO Spider Chromium, а потім сканувати її, тобто майже всі захищені паролем області, інтранети і веб-форми з логінами тепер можна сканувати.

  Існує кілька інших оновлень і виправлення помилок, а також деякі наступні (.1 і .2) оновлення, що містять виправлення помилок, які також були введені як v7. Повний список функцій та списків змін можна знайти тут . "

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ