На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Кращий інструмент для відстеження серп і SEO рейтингових звітів

  1. Представляємо …… .. ProRankTracker
  2. 5 великих причин, чому я люблю ProRankTracker
  3. Причина 1: Доповіді білої етикетки
  4. Причина # 2: Отримайте повідомлення від хороших і поганих подій
  5. Причина 3: Функція відкриття ключового слова
  6. Причина № 4: MyRanks Client App і Mobile App
  7. Причина №5: Ціна права!
  8. Заключні думки

  Незважаючи на це, майже кожні два тижні хтось надсилає мені повідомлення про те, що я рекомендую для відстеження результатів або створення звітів про рейтинг.

  Замість того, щоб відповідати індивідуально, з тим, що я рекомендую, чому і як його використовувати ... Я зрозумів, чому б не створити пост в блозі, так що тепер все, що потрібно зробити, це поділитися посиланням.

  Так що давайте просто стрибаємо прямо в цю річ.

  Представляємо …… .. ProRankTracker

  ProRankTracker існує вже давно . Я думаю, я пам'ятаю, використовуючи його спочатку в 2011-2012 роках, коли це була досить потворна платформа, але функціональна.

  З часом вони внесли деякі зміни, дизайн досить гладкий і набагато простіший у використанні, ніж тоді.

  Я також використовую інші засоби відстеження рангу.

  Проблема з цими інструментами для більшості людей полягає в тому, що вона вимагає великої щомісячної плати, оскільки відстежувач рангів і звіти є частиною пакетної підписки.

  Хто хоче платити $ 70-100 / mo просто відстежувати кілька рейтингів і, можливо, створити звіт про рейтинг?

  У мене немає поганих почуттів до інших платформ, які пропонують вбудовані інструменти. Чорт, я підписуюся на деякі з них, але якщо ви хочете використовувати щось для звітування і моніторингу ваших рангів, це інструмент, який ви хочете використовувати.

  5 великих причин, чому я люблю ProRankTracker

  Є більше ніж 5 причин мені подобається цей інструмент, але є 5 великих причин, чому я волію його над іншими і можу впевнено рекомендувати його багатьом з вас!

  Звичайно, мені не потрібно говорити про це, відстежуючи ваші рейтинги, чи не так? Я думаю, що це очевидно. До речі, якщо вам цікаво, він відстежуватиме органічні, місцеві та мобільні результати.

  Причина 1: Доповіді білої етикетки

  Якщо ви стежите за власним рейтингом, то, мабуть, це навіть не задумано, що ви захочете скласти деякі фантастичні звіти. Ви вже знаєте свій рейтинг, вам не потрібні звіти.

  Проте для клієнтів, деякі звіти про попит, або ви вирішите, що пропонуючи звіти допоможе вам тримати клієнта довше, так що ви хочете використовувати якийсь інструмент звітності.

  У такому випадку вам знадобляться деякі шаблони звітів білого кольору, які ви можете зробити вручну, або якщо ви використовуєте ProRankTracker Ви можете створювати звіти з ВАШЕ логотипом щоб ви могли надсилати своїм клієнтам.

  Звітність ProRankTracker пропонує різноманітні звіти, деякі з яких ви будете зберігати для себе, а інші ви можете надіслати клієнту.

  Наприклад, один тип звіту, на який я хотів би дивитися, - це розподіл щоденного рейтингу. Це звіт про хід виконання, але мені подобається переглядати діаграму для себе. Є інші звіти про хід, які ви можете надіслати клієнтам, які краще відформатовані і зручніші.

  Це зразок діаграми для одного з ключових слів, які я відстежую в цьому блозі для “ Огляд мобільних відновлень “.

  Це зразок діаграми для одного з ключових слів, які я відстежую в цьому блозі для “  Огляд мобільних відновлень  “

  Нічого божевільного не вистачає, але бачити щоденний розпад може бути дуже корисним для аналізу того, чи працювали певні речі чи не працювали. Крім того, ви можете отримати гарне уявлення про те, чи ви або ваш клієнт здійснюється за допомогою зміни алгоритму.

  Інші звіти включають:

  • Щоденні аварії
  • Загальний рейтинг змінюється
  • Звіти про хід, щотижня або щомісяця
  • Звіти про порівняння (1-й день зараз)
  • Звіт про тестування

  Ви можете поділитися посиланням на звіт, ви можете експортувати звіт у форматі PDF, зберегти його на Dropbox або інших платформах хмарних сховищ тощо.

  Дуже корисна функція.

  Якщо ви працюєте з клієнтським SEO, цей тип функцій ПОВИНЕН.

  Причина # 2: Отримайте повідомлення від хороших і поганих подій

  Ще одна особливість, яку мені дуже подобається. Можливо, це не потрібно, але мені це подобається.

  Сподіваюся, ви зайняті достатньо, щоб ви не мали часу перевіряти рейтингові звіти кожного дня, для кожного окремого клієнта.

  Під час ведення бізнесу час є дорогоцінним, і ви повинні отримати максимум від вашого часу. Будьте продуктивними та ефективними. Перевірка рейтингових звітів повинна проводитися регулярно, але не на щоденній основі, але що ви робите, коли відбувається щось дійсно хороше або відбувається щось дуже погано? Час також важливий, коли йдеться про вирішення тих хороших або поганих подій!

  Ось чому я вважаю, що ця функція приголомшлива.

  Ви можете створити правила сповіщення, тому ви отримаєте оновлення електронної пошти залежно від створеного вами "набору правил". Якщо ви хочете дізнатися, коли клієнт досягає верхніх 10, або топ 5, він надішле вам електронний лист, коли це станеться. Якщо ви хочете дізнатися, коли існуючий клієнт випадає з перших трьох, ви можете отримати сповіщення.

  Незалежно від параметрів, які ви хочете встановити, це легко зробити.

  Береться буквально 2 хвилини до установки, мабуть, менше.

  Хочете використовувати цю функцію для генерації свинцю?

  Початок відстеження певних результатів ... Давайте скажемо, "Покрівельник у Х'юстоні TX". У вас є можливість відстежувати пакет закусок, що саме ви хочете зробити тут.

  Ви хочете встановити, можливо, 15-20 осіб, які займають третє місце в пакеті закусок.

  Налаштуйте сповіщення для другого, що вони випадають з вершини 3. Потім викликайте їх.

  Що є більш ефективним, ніж давати їм можливість знати, що вони просто втратили свою першу позицію? Скільки СЕО зараз нервові, знаючи, що другий ваш клієнт падає з трійки, ваші конкуренти будуть у всьому цьому?

  Причина 3: Функція відкриття ключового слова

  Більшість з вас чули про SEMrush, чи не так? Я припускаю так.

  Однією з причин, чому мені завжди подобалося SEMrush, є те, що я можу дивитися на конкурентів і бачити, за якими ключовими словами вони займають своє місце. Це допомагає дати мені ідеї щодо ключових слів і, можливо, вкрасти трохи трафіку з невеликим вмістом.

  Добре, ProRankTracker має кілька функцій, щоб дати вам ідеї ключових слів.

  Думаю, вони інтегруються з інструментом планування ключових слів, щоб надати "пропозиції ключових слів". Таким чином, у певному сенсі, ця функція є трохи, як Long Tail Pro або Market Samurai в дуже примітивному сенсі, без аналізу конкуренції, звичайно.

  Реальний дорогоцінний камінь - це функція виявлення ключових слів.

  Я припускаю, що це насправді називається відкриття рейтингів, але з якихось причин в моєму мозку я закріпив його як відкриття ключових слів.

  Що робить інструмент виявлення, представляє вам список термінів, на які ви насправді займаєтеся, але не відстежуєте. Я підозрюю, що мета полягає в тому, щоб змусити людей додавати якомога більше термінів, щоб їм довелося рано оновитися, але це насправді дуже гарна функція.

  Це покаже вам близькість того, де ви займаєтеся рейтингом; топ-100, топ-50, топ-30, топ-20, топ-10 тощо.

  Що саме по собі, це досить проклятий крутий?

  Але це не так ...

  Я гуру, будучи дешевим, і шукаю способи скоротити витрати, весь час.

  Якщо вам потрібні деякі функції SEMrush-esque, без сплати щомісячної ціни, це може бути гарним способом зробити це!

  Якщо ви бажаєте стежити за ключовими словами конкурентів, Ви можете зробити це за допомогою ProRankTracker . Я не маю уявлення, чому вони не рекламують це як функцію, але ви можете ввести URL свого конкурента з фіктивним терміном для відстеження.

  Через день або близько того, можливо, негайно, ви можете натиснути кнопку "Ранжування Діскавері" і побачити всі ключові слова, за якими конкурують ваші конкуренти. Зазвичай він відображатиметься негайно, але додаткові відкриття допоможуть створити ключові слова в найближчі дні.

  Наприклад… Олександр з Cashflowdiaries іноді приходять і коментують публікацію тут. Він щомісяця публікує величезний список звітів про доходи, щоб відстежувати всі головні блоги.

  Він отримував деякий порядний перевезення я гадаю…. тому я збираюся "відстежувати" одне ключове слово. "Доповіді про доходи" є ключовим словом, і він відкриє інші рейтинги, які він має, тому, якщо я хочу, я можу брати участь у трафіку з деякою SEO роботою.

  Доповіді про доходи є ключовим словом, і він відкриє інші рейтинги, які він має, тому, якщо я хочу, я можу брати участь у трафіку з деякою SEO роботою

  У відкритті було 18 початкових ключових слів, тому це лише пара.

  Протягом наступних кількох днів, якщо він буде за іншим терміном, вони почнуть показувати.

  Я думаю, що це очевидно, що це може бути великою зброєю для тих, хто має веб-сайт, або SEO-клієнтів, період. Можливо, ProRankTracker не усвідомлює корисності шпигунства над вашими конкурентами, або, можливо, вони приємні громадяни, які не хочуть заохочувати таку поведінку. Я, з іншого боку, люблю брудні трюки, які працюють і заощаджують гроші!

  Хто потребує SEMrush, коли ви можете використовувати це за частку вартості? Spyfu? Те ж саме. Звичайно, я люблю SEMrush та інші там, нічого проти них але досить nifty фокус тут!

  Пекло, ви, хлопці, могли б зробити те ж саме для мене, і піти на терміни, які я ранжую. Якщо ви вирішили зробити це, принаймні, використовуйте мою партнерську посилання.

  Якщо ви вирішили зробити це, принаймні, використовуйте мою партнерську посилання

  Причина № 4: MyRanks Client App і Mobile App

  Це не проблема функціональності. Я маю на увазі, основний продукт буде добре працювати сам по собі без будь-яких надмірностей або додавати доповнення.

  Хороша річ про це, хоча, це людина, вона змушує вас виглядати як рок-зірка в очах ваших клієнтів.

  MyRanks Client App дає вам змогу розмістити додаток з вашим логотипом та інформацією про компанію. Ваш клієнт завантажує програму з PlayStore, або itunes, і вони отримують рейтингові звіти, які надсилаються на свій телефон, коли захочете.

  У мене є кілька критичних зауважень про ProRankTracker, і це одна. Хоча це така дивовижна функція, це також їх найбільший провал в моїх очах. Як це може бути можливим найбільший провал і одна з найбільших причин для вибору їх може бути тим же самим?

  Клієнтська програма MyRanks доступна ТІЛЬКИ для планів підприємства, які є набагато вищими за долар і не є практичними для більшості людей, які просто мають декілька клієнтів у будь-який момент часу. Для своїх поточних функцій, я не бачу, план підприємства дуже популярний, але, можливо, для деяких, додаток є те, що змусить їх купити.

  Звичайно, вона не повинна бути доступною за вільним планом, але я думаю, що вона повинна бути доступною для тих, хто платить. Я думаю, що вони пропускають величезну потенційну базу користувачів, яка вважає, що це не важко купити невеликий план на $ 15 і отримати доступ до програми MyRanks.

  Так чи інакше, досить скаржитися на цю конкретну річ. Я просто думаю, що це дійсно чудова можливість запропонувати, що може допомогти їм домінувати в цій галузі, якщо вона буде більш доступною, навіть для менших планів.

  Вони викуповують себе, дозволяючи користувальницькому додатку відстежувати ваші власні рейтинги за допомогою програми. Це просто не для клієнтів, це для особистого користування.

  У будь-якому випадку, персональне додаток є крутим, додаток MyRanks крутіше. Уявіть собі, що вам не доведеться робити жодних ручних звітів, просто зробили повністю автоматично через додаток.

  Причина №5: Ціна права!

  Я розумію, що багато хто з вас переживає. Якщо ви хочете розвивати свою компанію, ви хочете отримати доступ до безлічі різних інструментів, щоб ви могли мати правильний фундамент.

  Проблема в тому, що у стартової компанії немає грошей, щоб інвестувати в багато варіантів.

  Я знаю цю першу руку і маю велике нагадування, починаючи з цього блогу. Я розумію, що якщо є якісь конкретні послуги або інструмент, то це не є практичним для мене, тому що я все ще на початку мого блогу.

  Чи можу я дійсно виправдати $ 150 / mo підписки? Можливо, але я не буду.

  З ProRankTracker, вони мають безкоштовний план, який ви можете протестувати , але це непотрібно, крім того, щоб відчути, чи хочете ви його використовувати чи ні.

  Наступний план до $ 15 / mo котрий є що я би рекомендував для кожного якщо ви тільки починаєте. Вона дає вам всі необхідні функції, звіти білої етикетки, відстеження прогресу, виявлення рейтингу, пропозиції ключових слів, тощо. 250 термінів розділені на багато URL-адрес, які потрібно відстежувати.

  Їхнє ціноутворення на підприємствах занадто високе для того, що потрібно більшості.

  Краще почати низький рівень та оновити необхідну кількість.

  Досить доступні ціни на кількість функцій, які ви отримуєте. Використовуючи пару трюків, які я показав вам на цій посаді, ви отримаєте набагато більшу цінність, ніж те, що ви платите.

  Заключні думки

  Чудовий інструмент для додавання до вашого арсеналу. Кожен повинен відстежувати свої рейтинги, і якщо у вас є клієнти для SEO або місцевих SEO, це може бути корисно мати з їх функціями звітування.

  Додайте в аспекті шпигунства на конкурс і використовуючи його як гідний інструмент для свинцевого покоління і у вас є щось, що буде послідовно приносити гідну рентабельність інвестицій.

  Хочете використовувати ProRankTracker? Розпочніть безкоштовний план ЗАРАЗ!

  Розпочніть безкоштовний план ЗАРАЗ

  Хто хоче платити $ 70-100 / mo просто відстежувати кілька рейтингів і, можливо, створити звіт про рейтинг?
  Звичайно, мені не потрібно говорити про це, відстежуючи ваші рейтинги, чи не так?
  Перевірка рейтингових звітів повинна проводитися регулярно, але не на щоденній основі, але що ви робите, коли відбувається щось дійсно хороше або відбувається щось дуже погано?
  Хочете використовувати цю функцію для генерації свинцю?
  Що є більш ефективним, ніж давати їм можливість знати, що вони просто втратили свою першу позицію?
  Скільки СЕО зараз нервові, знаючи, що другий ваш клієнт падає з трійки, ваші конкуренти будуть у всьому цьому?
  Що саме по собі, це досить проклятий крутий?
  Хто потребує SEMrush, коли ви можете використовувати це за частку вартості?
  Spyfu?
  Як це може бути можливим найбільший провал і одна з найбільших причин для вибору їх може бути тим же самим?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ