На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Кращі практики SEO для сторінок продукту електронної комерції

  Пошукова оптимізація (SEO) може зробити або розбити будь-який веб-сайт, але це особливо важливо для сайтів електронної комерції, успіх яких залежить від залучення, захоплення, конвертації та збереження більшості споживачів

  Пошукова оптимізація (SEO) може зробити або розбити будь-який веб-сайт, але це особливо важливо для сайтів електронної комерції, успіх яких залежить від залучення, захоплення, конвертації та збереження більшості споживачів. Оптимізація веб-сайтів електронної комерції є більш складною, ніж здійснення SEO для типового сайту, який не має сотень або навіть тисяч списків продуктів, тому ще важливіше дотримуватися набору найкращих практик, щоб забезпечити ефективність вашого сайту на оптимальному рівні.

  Статистика Повідомити казку

  Там є мало місця для помилок, коли справа доходить до електронної комерції SEO для ваших сторінок продукту, особливо якщо ви вважаєте, що наближення до вершини результатів пошуку Google просто не досить добре. В ідеалі, ви повинні бути в трійці найкращих позицій, щоб значно збільшити трафік. Дослідження показав, що середній рейтинг веб-сайтів, розміщених на одній зі сторінок пошуку за ключовими словами Google, досягає середнього показника кліків (CTR) у 71,3%. Сторінка друга і три об'єднані лише отримують CTR 5,59 відсотка.

  Але ще більше відкриття очей - це невідповідність між верхніми позиціями на першій сторінці. Результат пошуку за рейтингом номер один отримує в середньому 31,24 кліка, тоді як число два зменшується більш ніж на половину до 14,04 кліків. Зсув до позиції п'яти позицій в CTR всього 5,50%. Ми могли б заглибитися ще глибше, але ці статистичні дані лише підкреслюють важливість витрачання часу і ресурсів, необхідних для вашого веб-сайту електронної комерції, щоб виграти бій в SEO.

  Аналіз, дослідження та оптимізація

  Аналіз даних, дослідження ключових слів і конкурентів, а також здійснення правильних змін на вашому сайті на основі ваших результатів є секретом успіху SEO. Неможливо зробити це практично гарантує, що ви не підніметеся до бажаної першої позиції на одній зі сторінок Google для найцінніших ключових слів вашої компанії. Хоча ви повинні робити ці речі на постійній основі для підтримки успіху, ви повинні зосередитися на трьох ключових областях, перш ніж ви можете почати робити роботу SEO, щоб піднятися на саміті Google рейтингу.

  1. Аудит SEO: Почніть з всебічного аудиту вашого сайту, щоб визначити проблеми SEO. Хоча ви повинні проаналізувати весь сайт, зверніть особливу увагу на сторінки своїх продуктів. Вони є, безумовно, де знайдені більшість помилок і є найважливішими для продуктивності вашого сайту. Використовуйте подібний інструмент Кричала жаба сканувати ваші посилання, зображення, CSS, сценарій і програми, щоб ви могли виявити помилки, дублювати вміст, перенаправлення, відсутні теги та багато інших проблем, які впливають на SEO на вашому сайті.

  2. Дослідження ключових слів: дослідження ключових слів є однією з найважливіших частин головоломки SEO. Хоча націлювання на неправильні ключові слова призведе до низької якості трафіку та слабких продажів, стратегічне використання правильних ключових слів на сторінках вашого продукту може призвести до залучення висококваліфікованих споживачів і досягнення величезного числа продажів. Виконайте дослідження ключових слів з огляду на їхню релевантність, об'єм пошуку та складність у рейтингу. Ви хочете вибрати ключові слова з довгим хвостом (більше про них пізніше), які є надзвичайно релевантними для вашої продукції, маючи високий обсяг пошуку з точним відповідностям і низький рейтинг складності порівняно з конкурентами.

  3. Дослідження конкурентів: перегляньте сайти конкурентів, щоб скласти список ключових слів, які вони, здається, використовують у своїй стратегії SEO, а потім досліджуйте ці ключові слова, щоб побачити, з ким ви хочете (і можете) конкурувати. Дізнайтеся, хто надає їм якісні вхідні посилання, і розгляньте можливість самостійно звертатися до цих сайтів. Також перегляньте архітектуру конкуруючих сайтів електронної комерції, орієнтовані на їхні сторінки продукту, щоб отримати ідеї щодо кращих способів організації навігації вашого сайту.

  13 Стратегії SEO для поліпшення сторінок продукту

  Як тільки ви зрозумієте своє веб-сайт електронної комерції Виклики, ключові слова та конкуренти, ви готові реалізувати наступні стратегії SEO, щоб допомогти вашим сторінкам продукту піднятися на вершину Google.

  1. Створюйте унікальні описи продуктів. Однією з найбільших помилок, які роблять веб-сайти електронної комерції, є опис виробників. Пошукові системи розглядають це як дубльований вміст. Окрім покарання вашого веб-сайту, Google може навіть не індексувати його. Описання продукту - це ваша можливість писати своєрідну , переконливу продажну копію, щоб спокусити відвідувачів купувати вашу продукцію.

  2. Використовуйте довгі ключові слова. Ключові слова з довгим хвостом - це цілеспрямовані фрази пошуку, які містять три або більше слів. Споживачі, які здійснюють пошук за допомогою ключового слова з довгим хвостом, знають точно, що вони хочуть придбати, тому сторінка продукту, оптимізована для цього, має більшу ймовірність залучення та перетворення клієнта, готового до покупки.

  3. Включіть відгуки клієнтів: сторінки продукту з переглядами клієнтів 58 відсотків більше відвідувачів і збільшити дохід на відвідування 62% . Це тому, що відгуки встановлюють довіру і надають соціальні докази потенційним покупцям. З точки зору SEO, сторінки сторінок, які містять відгуки клієнтів, вищі, тому що Google винагороджує сторінки, які часто оновлюються свіжим, унікальним вмістом.

  4. Зробити навігацію інтуїтивно зрозумілою: архітектура вашого сайту електронної комерції має значний вплив на досягнення більш високих рейтингів і надання найкращого досвіду користувача. Організуйте сторінки продукту в категорії, які легко зрозуміти, шукати та дотримуватися.

  5. Інтегрувати соціальні медіа на сторінках продуктів: на рейтинги Google суттєво впливають кількість та якість сигналів соціальних медіа, оскільки вони вказують на авторитет та релевантність сторінки. Додайте кнопки соціального обміну для таких сайтів, як Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest і Instagram на сторінки продуктів, щоб зацікавлені перспективні та щасливі клієнти могли обмінюватися інформацією про продукт зі своїми послідовниками.

  6. Оптимізація швидкості завантаження сторінки: Сорок відсотків відвідувачів ваших сторінок продукту залишать, якщо вони не завантажуються протягом трьох секунд, і 79 відсотків ваших клієнтів не повернуться, якщо вони не задоволені часом завантаження вашого сайту. Це є ще більш важливим для успіху на мобільній версії вашого сайту, оскільки мобільні пристрої нараховують велику частину електронної комерції та зростають. Ви можете оптимізувати час завантаження сторінки продукту і навіть побачити підвищення в рейтингах Google, стискаючи зображення продукту, реалізовуючи ліниві завантаження, і фіксуючи ці п'ять проблем кодування .

  7. Напишіть привабливі метадані: кожна сторінка продукту потребує унікальних, помітних назв мета і описів мета, які включають ваші ключові слова. Це один з найважливіших аспектів оптимізації на сторінці SEO. Пам'ятайте, що метадані часто є першим, що бачить потенційний клієнт після пошуку в Google, тому скористайтеся цією першою взаємодією, намалювавши їх із привабливою копією, яка містить переконливий заклик до дії.

  8. Додати багаті фрагменти: багаті фрагменти кодуються фрагментами даних, які можуть бути включені в мета-опис для відображення інформації про продукт, наприклад, ціни, доступності, відгуків та зображень. Реалізація багатих фрагментів зазвичай призводить до покращення рейтингу кліків і вищих рейтингів. Google винагороджує сторінки продуктів, які використовують багаті фрагменти, оскільки метою пошукової системи є повернення найбільш релевантних результатів пошуку для покращення роботи користувачів.

  9. Включіть зображення та відео про продукти: якість ваших зображень і відео впливає на те, як відвідувачі відчувають вашу продукцію, а також чи будуть вони ділитися ними з їхніми послідовниками на сайтах соціальних медіа. Додайте якомога більше захоплюючих зображень і відео, пам'ятаючи час завантаження сторінки, і не забудьте позначити їх відповідними метаданими, щоб вони також відображалися в пошуках на основі зображень.

  10. Використовуйте дружні URL-адреси для пошуку: кожна URL-адреса має бути унікальною та оптимізованою для основного ключового слова сторінки. Відповідні назви URL повідомляють Google про те, про що йде сторінка, надаючи відвідувачам корисну інформацію. Використовуйте таку структуру URL-адрес для категорій і сторінок продукту:

   • Сторінка категорії: website.com/category/

   • Сторінка підкатегорії: website.com/category/sub-category/

   • Сторінка продукту: website.com/category-sub-category/product-name/

  11. Оптимізуйте функціональність внутрішнього пошуку: не забувайте або недооцінюйте важливість внутрішнього пошуку для своїх продажів електронної комерції. Створіть внутрішню функцію пошуку, яка сканує ваш сайт і повертає найбільш релевантні результати. Це буде включати оптимізацію категорій продуктів і назв, включення в нього помилок продукту та ввімкнення передбачуваних пошуків.

  12. Зберігайте сторінки з продуктами, які не є в наявності. Ви не хочете втратити силу SEO ці сторінки мають накопичені з часом, так що залиште їх так, як вони, якщо продукти будуть на складі пізніше. Тим часом змініть вміст сторінки, щоб просувати подібний продукт (наприклад, нову модель або той самий продукт в іншому кольорі), повідомити відвідувачів, коли він буде знову на складі, та / або запропонувати дозвіл на продукт.

  13. Оптимізуйте свій сайт електронної комерції для мобільних пристроїв Торгівля сайт мобільний. Статистика знаходиться в: 30 відсотків всіх продажів електронної комерції США зараз відбувається на мобільному пристрої, 30 відсотків мобільних споживачів відмовляються від транзакцій на веб-сайтах, які не оптимізовані для мобільних пристроїв, і 57 відсотків покупців не рекомендуватимуть підприємствам з погано розробленими мобільними сайтами. Що ще, Google заявив що не маючи мобільного оптимізованого веб-сайту, це як закриття вашого магазину один день щотижня. Насправді, сайти, які не оптимізовані для мобільних пристроїв, тепер втрачають місце розташування через оновлене оновлення для мобільних пристроїв. Використовуйте адаптивний дизайн, щоб створити плавний мобільний досвід, який сприяє конверсіям і продажам.

  Варто інвестувати

  Поліпшення продуктивності вашого сайту електронної комерції є постійним процесом, який вимагає, щоб ви залишалися в курсі найкращих практик SEO. Часто перевіряйте свій сайт на наявність помилок, продовжуйте аналізувати ключові слова та конкурентів, уважно стежите за оновленнями алгоритму Google і внесіть необхідні зміни для оптимізації вашого сайту та підвищення рейтингу. Нарешті, витрачайте час і ресурси, щоб зробити кожну сторінку продукту дійсно унікальною, і зосередитися на створенні привабливого вмісту, який надає користувачам вражаючий досвід покупок. І ваші користувачі, і пошукові системи будуть винагороджувати вас за це.

  Шукаєте поради для оптимізації вашого магазину Magento? Перегляньте цю посаду від компанії Demac Media, партнер Magento Gold Solution: 9 Поради Magento SEO для вашого сайту електронної комерції і відвідайте сторінку Павла Роджерса читати оригінальні дослідження .

  Шукаєте поради для оптимізації вашого магазину Magento?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ