На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Краща російськомовна cms для сео просування сайтів

  Ідея написання OWER cms виникла якраз через те, що стандартна робота по оптимізації і просуванню сайту починалася з виправлення помилок, допущених розробниками всіх популярних цмс. Тобто замість того, щоб розробники взяли і почистили свій баг-лист, кожен оптимізатор (програміст) сідав і витрачав час на виправлення всього цього жаху. При цьому, як ми вже писали раніше, не у всіх cms можна було виправити помилки навіть при великому бажанні, а багато елементарні речі займали замість 10 хвилин роботи впродовж дня, а відповідно і гроші витрачалися даремно.

  Метою створення OWER cms була розробка універсальної платформи, на якій просування сайтів займатиме менше часу, сил і грошей. І, як показала практика, успішного просування більше сотні сайтів - нам це вдалося.

  Давайте розглянемо її основні переваги

  1. Відсутність необхідності усувати дублі сторінок. Система не дозволяє клонувати сторінки і навіть, якщо індексується сторінка категорії і, наприклад, категорії з обраним фільтром, то на другій сторінці створюється позначка, що головною є перша сторінка. СЕО текст і мета-дані в будь-якому випадку відобразяться тільки на одній сторінці (тієї, яка зазначена, як головна). І все це відбувається спочатку автоматично.

  Наприклад, на скріншоті нижче ви бачите 4 проіндекірованние сторінки з одінм url адресою:

  Перша сторінка є "головною" - це сторінка підкатегорії товару "Чоловічі спортивні костюми". Друга - це вона ж, але з обраним фільтром " капюшон Без капюшона " . Третя - з обраним фільтром " тип тканини Двунитка ". Четверта - " розмір S ". Будь це Джумла або Вордпресс - це було б проблемою, потрібно було б робити редіректи і так далі. У нашому випадку, всі сторінки, крім першої, вже мають всі необхідні позначки про те, що вони не є основними і посилаються на головну, а також не дублюють seo-текст, тайтл і дескріпшін, як показано на скронях нижче.

  2. Человекопонятние URL. У цмс Овер ви можете самостійно задати мову генерації урлов. Кому-то зручніше працювати з латінецей, хтось вважає, що кирилиця дає свої бонуси при просуванні.

  3. Швидкість обробки і видачі сторінок. Не секрет, що швидкість роботи сайту прямо пропорційно впливає не тільки на позитивну реакцію користувачів, але і на видачу сайту в пошукових системах. ОВЕР цмс дозволяє обробляти тисячі товарів і текстових сторінок практично моментально.

  4. Підпис картинок. Багатьом оптимізаторів і контент-менеджерам доводиться чимало часу витрачати на те, щоб перейменувати картинки, які вони завантажують на сайт, особливо це стосується фотографій, який використовуються для карток товарів інтернет-магазинів. OWER cms автоматично змінює назву картинок на назву сторінки, на якій вони завантажені. Наприклад, на скріншоті нижче ви можете бачити, як система пропонує мені зберегти основне фото товару (транслетеріруя назва самого товару), хоча в адмінку дане фото було завантажено під самим звичайним номером, який йому присвоїв фотоапарат.

  5. Зручність роботи з мета-даними. Кожна сторінка (починаючи з головної і закінчуючи карткою товару) має вкладку, яка називається SEO. І це не плагін, який необхідно шукати, завантажувати і встановлювати - все це вже вбудовано, протестовано і відшліфовано.

  І це не плагін, який необхідно шукати, завантажувати і встановлювати - все це вже вбудовано, протестовано і відшліфовано

  Поля Тайтл і дескріпшін дозволяють вписати обмежена кількість символів - саме те, яке є найбільш ефективним при просуванні сайту.

  6. Вам не буде потрібно шукати або "писати" плагін для того, щоб для товарів або текстових сторінок автоматично генерувалися тайтли. Цмс ОВЕР автоматично буде присвоювати товарам тайтл за шаблоном, який ви створите, і тільки для тих сторінок, для яких мета-дані не вказані вручну. При цьому немає таких проблем, як Word Press, коли навіть досвідчені програмісти "без ста грам" не можуть розібратися, як прибрати прив'язку за назвою сайту або категорії.

  Приклад примусової генерації тайтла на WP. Це найкраще, що вдалося зробити на даній версії движка.

  7. / sitemap / Як не парадоксально, але для багатьох проектів проблематично сформувати / sitemap /. В Овер все генерується автоматично.

  В Овер все генерується автоматично

  Це тільки основні переваги, які економлять власникам сайтів, розроблених на ОВЕР цмс, і час, і гроші. Грубо кажучи, процес розкрутки сайту можна розділити на 3 етапи: технічна оптимізація, внутрішня оптимізація, зовнішня робота (розкрутка, закупівля посилань і тд). Сайт, створений на овер не вимагає додаткової технічної оптимізації, можна відразу ж приступати до наповнення і закупівлю посилань, а в грошовому еквіваленті - це 1-2 місяці економії.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ