На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Консультації по SEO просування і оптимізації сайту від інтернет-маркетолога Ігоря Шевченка

  Про сео-просуванні сайтів сьогодні знають не тільки вебмастера і програмісти, а й велика кількість представників бізнес середовища, які вже встигли замовити консультацію SEO фахівця Ігоря Шевченка, а значить, зуміли збільшити продажі і прибуток своїх підприємств.

  Невже всі проблеми бізнесу вирішуються так просто, запитаєте ви. Ні в якому разі, сео-просування і оптимізація сайту - це копітка робота, що вимагає великої кількості знань, досвіду і актуальних даних по ситуації на ринку інтернет-маркетингу, тому залучення сертифікованого фахівця з сео-просування тут не просто виправдано, а необхідно. Саме тому послуги приватного експерта по SEO Шевченко Ігоря користуються сьогодні великим попитом серед представників різних сфер бізнесу.

  Для чого необхідна консультація сео-спеціаліста?

  Жодна компанія, навіть володіє власним штатом фахівців з розкрутки бізнесу, не застрахована від помилок, які так чи інакше впливають на кількість продажів продукту і кінцевого прибутку. Найчастіше виявити їх самостійно проблематично і тут необхідний погляд з боку. Тому компанії переймаються питанням, як знайти інтернет-маркетолога , Здатного вирішити ці завдання. Як надходить в цьому випадку грамотний сео-фахівець Ігор Шевченко? На першому етапі проводить аудит сайту, в ході якого і виявляються основні проблемні ділянки: невірний програмний код, відсутність семантичного ядра і ключових слів, мало що продають текстів, незручний інтерфейс, слабка робота відділ продажів і т.д. Усунувши дані проблеми, компанія багато в чому може поліпшити свої показники і, здавалося б, на цьому консультування варто закінчувати, але це далеко не так!

  Наступний крок досвідченого SEO-оптимізатора - поліпшення позицій компанії на просторах мережі. Тут важливо сформувати у потенційної аудиторії позитивний імідж компанії, підняти її в топ в пошукових системах по ключових запитах користувачів глобальної мережі, налаштувати контекстну рекламу і інші механізми, вибір яких визначається індивідуально для кожного клієнта. Все це дозволить залучити на сайт нових відвідувачів, утримати їх і мотивувати на покупку, а власнику компанії - збільшити прибутковість свого бізнесу.

  «Я одружуся на Вашому сайті! В онлайн бізнес продвигайте! »

  »

  З таким девізом приступає професійний інтернет-маркетолог Шевченко Ігор Миколайович до кожного свого проекту, будь то сайт-візитка, повноцінний інтернет-магазин або великий міський портал. Більше 13 років успішної роботи в даній сфері дозволили йому отримати весь необхідний багаж знань і технологій з просування, постійно залишатися в курсі головних тенденцій на ринку інтернет-маркетингу і застосовувати дійсно працюють стратегії для різних напрямків бізнесу, про що свідчать численні вдячні відгуки клієнтів Шевченко.

  Таких результатів можна досягти тільки тоді, коли робота стає не просто способом отримання грошей від замовників, але і справою всього життя, цікавим хобі, яке хочеться розвивати і не зупинятися на досягнутому.

  Поробнее на офіційному ресурсі http://igorshevchenko.su

  Для чого необхідна консультація сео-спеціаліста?
  Як надходить в цьому випадку грамотний сео-фахівець Ігор Шевченко?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ