На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Ключове слово Канібалізм: Що це та Як уникнути

  1. SEO ключове слово канібалізм
  2. Як уникнути SEO Ключове слово канібалізм
  3. Каннибализм КПП:
  4. Як уникнути PPC Ключове слово Cannibalism

  Є два типи ключових слів каннибализм. Перша пов'язана з органічними методами SEO (пошукової оптимізації), а друга - з рекламою PPC (pay-per-click). Давайте розглянемо обидва типи і як їх уникнути.

  SEO ключове слово канібалізм

  Цей зловісний термін найкраще можна визначити як веб-сайт з кількома сторінками та підсторінками, які націлені на одне й те саме ключове слово.

  Ось приклад: візьміть ключове слово, подібне до «шоколадного батончика». Ви продаєте свій смачний, органічний, домашній, твердий шоколадний батончик онлайн. Коли ви створили свій веб-сайт, ви переконалися, що кожен заголовок сторінки, текст заголовка, мета-опис, тег alt alt і т. Д. Включають ключове слово «шоколадна плитка». сторінки для відображення пошукових запитів на шоколадні батончики. Google може вибрати вашу сторінку "Про" для відображення, але чи бажаєте ви це? Сподіваюся, ви відповіли ні, і коли люди шукають шоколадні батончики, Google відобразить вашу сторінку продукту .

  Як уникнути SEO Ключове слово канібалізм

  Варіант 1: по-перше, НІКОЛИ не використовуйте лише одне ключове слово для всіх сторінок веб-сайту. Замість цього зробіть своє дослідження ключових слів і з'ясуйте, які ключові слова добре працюють у вашій галузі та використовуйте їх на вашому сайті, коли вони є актуальними. Також використовуйте варіанти кожного ключового слова, на якому ви вирішуєте. Тоді Google зможе індексувати кілька ключових слів для вашого сайту.

  Варіант 2: Використовуйте елементи каналу canonicals. Очевидно, що це більш технічний підхід і той, який передбачає додавання додаткового тексту до головного розділу відповідної веб-сторінки. Google надає широку підтримку щодо того, як це зробити використовувати цей елемент , так що я не буду набридати вам специфікою, як реалізувати канонічні елементи зв'язку.

  Каннибализм КПП:

  Концепція ключового слова cannibalism трохи відрізняється, коли мова йде про долари витрачаються на ключові слова. Давайте знову подивимося на ваш шоколадний бізнес.

  Ваш веб-сайт добре підходить для "Шоколадних батончиків", і продажі великі. Нещодавно ви створили новий бар шоколаду та арахісового масла, який ви хочете почати рекламувати за допомогою платної онлайн-реклами. Деякі з очевидних ключових слів, які ви можете використати, це "бар з шоколадом і арахісовим маслом", "шоколадне і арахісове масло", "бар з арахісовим маслом з шоколадом" і так далі. Ви також використовуєте "шоколадку", але хвилюйтеся, тому що ви не хочете платити за те, що ви вже добре оцінюєте, органічно.

  Як уникнути PPC Ключове слово Cannibalism

  Доброю новиною є те, що вам не потрібно. Алгоритм Google враховує слова, які ви класифікуєте як органічні, у порівнянні з поточними платними кампаніями. Google також провів досить ретельну роботу вивчення що укладені платні ключові слова не розбивають ключові слова для компаній і веб-сайтів.

  Ваш головний винос з цього блогу повинен зробити ваше дослідження ключових слів, використовувати варіанти ваших ключових слів у ваших веб-сторінках і в блозі, і ви уникнете канібалізації себе.

  Ваш головний винос з цього блогу повинен зробити ваше дослідження ключових слів, використовувати варіанти ваших ключових слів у ваших веб-сторінках і в блозі, і ви уникнете канібалізації себе

  Google може вибрати вашу сторінку "Про" для відображення, але чи бажаєте ви це?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ