На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Керівництво по виживанню SEO: 10 порад для успішного маркетингу вмісту

  Лише кілька років тому статті про SEO складалися майже повністю з рекомендацій щодо того, як виконувати щоденні технічні аспекти дослідження ключових слів, оптимізації на місці та побудови посилань

  Лише кілька років тому статті про SEO складалися майже повністю з рекомендацій щодо того, як виконувати щоденні технічні аспекти дослідження ключових слів, оптимізації на місці та побудови посилань. Хоча ці елементи, безумовно, все ще необхідні, їхня важливість зменшилася і помітно змінилася.

  Замість цього, маркетологи повинні створювати якісний, довгий вміст форми і використовувати SEO як одну з багатьох стратегій посилення вмісту.

  Ця стаття проведе вас через елементи SEO, які все ще важливі для успіху маркетингу вмісту сьогодні.

  З тих пір реліз Hummingbird Минулого року ми побачили відхід від націлювання на ключові слова на користь фокусування на семантичному пошуку. Google став набагато складнішим, коли йдеться про розуміння сенсу пошукових запитів; наприклад, замість повернення сторінки, яка базується просто на щільності ключових слів, вони можуть повертати вміст, що відповідає фактичному значенню та намірам, що стоять за запитом.

  При створенні контенту зосереджуйтеся на питаннях, які може задавати ваш цільовий ринок, а не просто на два-три слова фрази. Напишіть м'язисті статті, які охоплюють всі аспекти певної теми, а не пишуть більш короткі повідомлення, націлені на популярні ключові слова або фрази. Зосередьтеся на намірах, що стоять перед вашими клієнтами, а також на тому, як і де вони використовують пошук (наприклад, на мобільних пристроях).

  Відповідно до Звіт про мобільний шлях до покупки 60% споживачів користуються мобільним пристроєм виключно для прийняття рішень про покупку. Це повинно як хвилювати, так і залякувати маркетологів.

  Оптимізація для мобільних пристроїв більше не полягає в тому, щоб переконатися, що у вас є веб-сайт, що відповідає, або мобільний додаток. Кожен аспект вашого веб-сайту та вмісту потрібно оптимізувати для мобільних пристроїв. Насправді, я стверджую, що "мобільний дружній" повинен бути замінений на "мобільний перший". Тут 10 кроків до створення стратегії маркетингу контенту для мобільних пристроїв .

  Багато маркетологи вже зрозуміли, що просто мати технічно обгрунтовану стратегію SEO на місці недостатньо. Високі пошукові рейтинги більше не можуть бути досягнуті просто шляхом створення вмісту, багатого за ключовими словами, або зосередившись на технічній відповідності SEO.

  Скоріше, ми бачимо перехід до стратегій, заснованих на відносинах, таких як інформаційні кампанії блогерів, звертаючись до впливових людей у ​​соціальних мережах, і будуючи відносини з захисниками брендів.

  По-перше, переконайтеся, що ваш сайт і вміст є технічно обґрунтованими, а потім перейдіть до побудови та виховання відносин, які можуть бути взаємовигідними протягом тривалого часу.

  Створення посилань більше не збирається надсилати ваш сайт до каталогів або не вимагати від інших веб-майстрів посилання на ваш сайт. Натомість маркетологи повинні зосередитися на побудові відносин і заробляти якісні посилання за допомогою таких методів, як:

  • Відвідування блогів на високоякісних сайтах (див. Цей посібник для отримання додаткових переваг гостьовий блог ).
  • Створення дивовижних ресурсів, які, природно, привернуть соціальні акції та вхідні посилання.
  • Синдикування вашого вмісту на популярних сайтах у вашій ніші (наприклад Business2Community ).
  • Звернення до впливових блогерів для формування взаємовигідних відносин.

  Додаткові ідеї див Створення посилань для контент-маркетингу.

  Занадто часто я бачу власників бізнесу, які перебільшують важливість SEO. Не зрозумійте мене неправильно: SEO є важливим, але він повинен бути лише частиною вашої загальної цифрової маркетингової стратегії.

  Переконайтеся, що баланс фокусу і ресурсів між різними джерелами трафіку веб-сайту ви отримаєте: соціальні медіа, трафік перенаправлення з інших сайтів, прямий трафік і автономні реферали . В ідеалі, ви хочете, щоб ці джерела трафіку були досить рівномірно збалансованими. Вкладення всіх ваших зусиль у SEO-трафік може бути небезпечним: один алгоритм змінюється, і 90% вашого трафіку потенційно може зникнути за одну ніч.

  Вибір різноманітних ключових фраз із довгим хвостом, які фокусуються на розмовних запитах (наприклад, «Як я готую індичку?»), Залишається важливим, незважаючи на те, що мої попередні пункти могли запропонувати.

  Щоб оптимізувати вміст на сторінці, вкажіть ключові фрази в:

  • URL-адреси: наприклад, blog.com/how-to-cook-a-turkey
  • Тег заголовка
  • Теги заголовків (H1, H2 і т.д.)
  • У всьому вмісті
  • Alt, теги зображень і підписів зображень, де це доречно

  Зосередьтеся на створенні вмісту, який може виступати в якості остаточного джерела на тему, а не просто націлювати одне чи два ключові слова. Одним з прикладів цього є Curata's Всеосяжний посібник з аналітики та показників контент-маркетингу .

  Довгоформатний контент є набагато більшим шансом на високий рейтинг у пошукових системах; однак це потрібно збалансувати з тим фактом, що більш короткий, "привабливий" вміст може покращитися для ваших мобільних відвідувачів.

  Хоча це не обов'язково SEO рада, це занадто важливо, щоб залишити поза увагою. У нашій поспішності створювати все більше і більше контенту для того, щоб нагодувати зміст звіра, багато хто з нас нехтують достатньою мірою просувати та розповсюджувати контент.

  Оптимізація для пошуку є важливою, однак відповідно до одне дослідження , як правило, це лише близько третини всього трафіку веб-сайту. Як ще ви привертаєте трафік до цінного вмісту?

  У моєму пості Чому ніхто не читає ваш маркетинговий контент , Я окреслю деякі ефективні стратегії поширення вашого вмісту:

  1. Створіть модульний, але згуртований план вмісту : Створіть невеликі біти вмісту, які можна використовувати різними способами, щоб максимізувати свої ресурси. Використовуйте ці "модулі", щоб привести ваших послідовників і читачів до процесу покупки.
  2. Сегментуйте свою аудиторію: налаштуйте вміст на різні сегменти аудиторії, щоб підвищити релевантність і конверсії.
  3. Платити за розповсюдження: у 2015 році соціальні оголошення є величезними, а також популярні оголошення на популярних сайтах (наприклад, "запропоновані публікації" нижче власного вмісту сайту).
  4. Зверніться до впливових людей: зосередьтеся на побудові відносин з впливовими особами у вашій ніші; після встановлення цих важливих зв'язків, вхідних посилань і соціального обміну вмістом часто є природним результатом.

  Дивіться список Curata інструменти просування вмісту повний перелік технологій, які можуть допомогти в процесі розподілу.

  Як вже згадувалося, SEO більше не є ізольованим завданням, яке можна виконувати у вакуумі. Контент-маркетинг, SEO та соціальні медіа всі працюють разом, щоб залучити трафік, будувати відносини і довіряти і розвивати вашу аудиторію.

  Велика частина цього буде розуміння того, як переміщати різні важелі через вашу воронку наприклад, залучення великих обсягів трафіку через пошукові та соціальні медіа, а потім відповідним чином фільтрувати цей трафік, направляючи читачів на різні типи цільового вмісту через веб-сайт і вміст електронної пошти.

  Зрештою, кожен потік трафіку має закінчуватися цілеспрямованою пропозицією, наприклад, електронною книгою або вебінаром.

  Статті з великою кількістю соціальних акцій показали, що вони збільшують рейтинги пошуку (якщо не прямо, то, звичайно, опосередковано через збільшення досяжності та видимості).

  Бути присутнім і активними в соціальних мережах може виступати як «бренд-сигнал» для пошукових систем, що ваш контент є надійним і надійним. Таким чином, наявність сильної соціальної присутності медіа більше не є «приємним», але «повинно бути».

  Переглянути цю публікацію, 11 Ефективні способи використання соціальних медіа для просування контенту , для отримання додаткових порад щодо просування по службі.

  Дивовижний зміст стане вічнозелене і буде вести трафік протягом кількох місяців або років. Не бійтеся надмірно інвестувати в якісний контент, який додає до розмови щось цікаве, унікальне або глибоке. Іноді це може тривати до року-двох, щоб вміст справді досягнув свого кроку; так що не засмучуйтеся, якщо ваша дивовижна стаття або повідомлення в блозі займе деякий час.

  Оскільки ваш вміст отримуватиметься в соціальних мережах, він накопичуватиме більше переглядів. І оскільки все більше людей читає його, це, звичайно, зароблятиме більше вхідних посилань, збільшуючи тим самим ваш рейтинг органічного пошуку. Якщо ваш вміст не егоцентричний, додає значення , і ви розкриваєте його через всі ваші канали, врешті-решт вона отримає увагу, яку вона заслуговує.

  Що б ви додали до цього списку? Які ваші найкращі поради SEO для успішного контент-маркетингу?

  Додаткові поради щодо створення якісного вмісту див. У безкоштовній електронній книзі Curata, Як годувати зміст Звіра (без отримання їсти живий).

  У безкоштовній електронній книзі Curata,  Як годувати зміст Звіра (без отримання їсти живий)

  Наприклад, «Як я готую індичку?
  Як ще ви привертаєте трафік до цінного вмісту?
  Що б ви додали до цього списку?
  Які ваші найкращі поради SEO для успішного контент-маркетингу?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ