На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Інструменти SEO - Підтримка - WordPress.com

  Оптимізуйте свій сайт для пошукових систем і соціальних медіа, скориставшись нашими інструментами SEO. Ця функція доступна лише для Бізнес-план WordPress.com і Преміум Jetpack і професійні плани для самостійного розміщення сайту.

  Що таке SEO?

  Мета описи - загальний огляд вмісту вашого сайту. Пошукові системи іноді використовують цю інформацію для визначення релевантності сайту для певних пошукових запитів. Це налаштування опису мета описується для вашого сайту титульна сторінка тільки. Щоб отримати доступ до головного редактора мета опису, відвідайте https://wordpress.com/settings/traffic .

  com/settings/traffic

  Вони мають обмежений простір на сторінках результатів пошуку - близько 160 символів. Ви можете використовувати це інструмент від Portent для обчислення та попереднього перегляду опису.

  Ви можете використовувати це  інструмент від Portent  для обчислення та попереднього перегляду опису

  ↑ Зміст ↑

  Як правило, пошукові системи підбирають вміст повідомлення та використовують його як опис, який відображається в результатах пошуку. З SEO інструменти ви можете налаштувати мета опис, щоб бути щось інше, як зловити очі читача і потенційно збільшити рейтинг пошуку сторінки пост.

  Щоб налаштувати опис, розгорніть папку 'SEO Description' у правій частині редактора, а потім введіть користувацький опис, який ви хочете використовувати. Після збереження публікації ви побачите оновлення опису на більшості пошукових систем протягом декількох годин.

  ↑ Зміст ↑

  Щоб покращити рейтинг сторінки пошуку, можна налаштувати відображення назв вмісту для вашого сайту. Ви можете змінити порядок елементів, таких як "Назва сайту" і "Обкладинка", а також додати спеціальні розділювачі між елементами. Щоб отримати доступ до редактора формату заголовка, відвідайте https://wordpress.com/settings/traffic .

  ↑ Зміст ↑

  Перш ніж публікувати нову публікацію або сторінку, ви можете скористатися інструментом попереднього перегляду SEO, щоб побачити, як він буде виглядати в пошукових системах і соціальних мережах.

  Перш ніж публікувати нову публікацію або сторінку, ви можете скористатися інструментом попереднього перегляду SEO, щоб побачити, як він буде виглядати в пошукових системах і соціальних мережах

  Попередній перегляд буде використовувати користувальницький опис ви встановили в Розширені SEO мета параметри опису, щоб ви могли отримати уявлення про те, як він буде виглядати на WordPress.com Reader, Google, Facebook і Twitter. Щоб переглянути Попередній перегляд SEO, просто натисніть кнопку "Попередній перегляд" у редакторі, а потім виберіть опцію "Пошук і соціальні" у меню в лівому верхньому кутку вікна.

  Що таке SEO?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ