На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  HTML5 або міф?

  1. ! DOCTYPE
  2. Нові людські теги
  3. Немає JavaScript (у деяких випадках)
  4. Нові типи вводу
  5. Місцеве сховище
  6. Нижня лінія

  HTML5 вже деякий час є модним словом, і ми тільки починаємо звикати до нього

  HTML5 вже деякий час є модним словом, і ми тільки починаємо звикати до нього. Але чи існує HTML5 SEO? Я маю на увазі останню версію HTML, настільки просунуту з точки зору SEO, що ми можемо прийняти її як окреме поле в SEO? Цей пост ближче розглядає останню ітерацію HTML і проливає світло на зворотну сторону SEO HTML5. Я фактично взяв додаткову милю та зробив курс HTML5 basics з Envato щоб дійсно зрозуміти переваги що це приносить до таблиці SEO. Таким чином, ви зможете прийняти обгрунтоване рішення, якщо ваш сайт потребує HTML5 прямо зараз, або ви дійсно можете спокійно побачити, що відбудеться далі.

  ! DOCTYPE

  Перший рядок кожного документа HTMl5 показує, про що йдеться. HTML5 робить ваш файл більш легким і семантичним (зрозумілим). Отже, якщо ви використовуєте HTML5 на своєму сайті, ви можете просто запустити файл у такому рядку:

  І це замість:

  Це величезне полегшення! Чи не так ви думаєте?


  Насправді, не існує прямого покращення SEO, але, оскільки менше коду зазвичай означає швидку швидкість завантаження сайту, це має певний вплив на вашу SEO-сторінку. Плюс швидкість сайту стає більш впливовим фактором в Google Algo.

  Плюс швидкість сайту стає більш впливовим фактором в Google Algo

  Нові людські теги

  Такі теги також називаються семантичними, оскільки вони дають вам уявлення про те, про що вони всі. Наприклад, якщо ви використовуєте теги <div> </div>, ви дійсно не знаєте, що буде вкладено в них. Це може бути що завгодно: заголовок, колонтитул, бічна панель. Нові теги HTML5 приносять більше структури та розуміння цієї структури як для людей, так і для пошукових систем. Таким чином, нові семантичні теги HTML5:

  • <header>
  • <навігація>
  • <страда> (ви можете використовувати його для бічних панелей)
  • <footer>

  Як ви можете бачити, ви можете легко зрозуміти, який тег призначений для використання в заголовку, нижньому та нижньому колонтитулах тощо. Єдиною проблемою є тег <aside>, оскільки він не виглядає занадто семантичним для мене. Я припускаю, що вони могли б просто назвати його <sidebar>. Як ти гадаєш?


  Схоже, що вони спрощують життя пошукових систем, оскільки теги структури чітко свідчать, в якому розділі сайту є посилання. Не те, що вони не розуміють його без HTML5, але структура сайту не є проблемою для нових тегів.

  Не те, що вони не розуміють його без HTML5, але структура сайту не є проблемою для нових тегів

  Немає JavaScript (у деяких випадках)

  Само собою зрозуміло, що використання JavaScrip на вашому сайті в багатьох випадках є проблемою SEO, оскільки головним пошуковим системам важко зрозуміти контент, що доставляється за допомогою JavaScrip. За допомогою HTML5 ви можете створювати лічильники та індикатори виконання без будь-яких скриптів третьої сторони. Просто використовуйте ці теги:

  • <meter> </meter>
  • <progress> </progress>

  Щоб краще зрозуміти, як працюють ці теги, і що вони показують у вашому веб-переглядачі, можна подивитися на зображення.


  Я не можу бачити жодних переваг, крім того, що ви не повинні використовувати (або використовувати менше) JavaScript на своєму сайті, що завжди є гарною новиною.

  Нові типи вводу

  HTML5 також містить декілька дійсно зручних функцій, які дозволяють додавати вбудовану перевірку вашої контактної форми. Ви повинні були скористатися JavaScript раніше, але не зараз, тому що ви можете просто застосувати те, що може запропонувати HTML5. Ось список цих нових типів вводу:

  • електронною поштою. Ви можете використовувати його у формах HTML наступним чином: <input type = "email">
  • діапазон. Його можна використовувати у формах HTML наступним чином: <input type = "range">
  • колір. Його можна використовувати у формах HTML наступним чином: <input type = "color">. В основному, це просто показує вибір кольору.
  • номер. Його можна використовувати у формах HTML наступним чином: <input type = "number">. Він відображає випадаюче меню для вибору номерів.
  • дата. Ви можете використовувати його у формах HTML наступним чином: <input type = "date"> Цей тип введення дозволяє показувати випадаючий календар лише за допомогою HTML.
  • url. Його можна використовувати у формах HTML наступним чином: <input type = "url">.
  • тел. Ви можете використовувати його у формах HTML наступним чином: <input type = "tel">.
  • пошук. Його можна використовувати у формах HTML наступним чином: <input type = "search">.
  • дата, час. Це дозволяє показувати інформацію про час у наступному форматі: yyyy-mm-dd HH: MM. Дивіться знімок екрана нижче.

  Дивіться знімок екрана нижче

  Незважаючи на те, що така вбудована перевірка, безсумнівно, є рухом у правильному напрямку, ви не повинні бути занадто гун-хо про це, тому що перевірка, яку надають нові теги HTML5, не є настільки надійною, як ми могли б хотіти. Ви можете використовувати його, коли вам просто потрібна проста перевірка в міру невдачі, яка не піддасться серйозним обставинам, таким як втрата даних або щось подібне.


  Знову ж таки, немає прямого впливу на вашу SEO на сторінці, але можливість використовувати менше JavaScript покаже свої переваги.

  Місцеве сховище

  Я вважаю, що ця функція прийде в гру для SEO, коли ви залишите великі коментарі на відповідні блоги. Як правило, це займе деякий час, щоб створити такий коментар. Це може зайняти мене до півгодини, щоб придумати дійсно гідний коментар. І коли ви натискаєте кнопку «Надіслати», ви отримуєте таке повідомлення: «Ваш сеанс закінчився!» Це трапляється зі мною багато. Функція локального зберігання дозволяє локально зберігати значну кількість інформації, щоб ваш коментар (у даному випадку) не закінчився.

  Можливо, це не єдиний випадок, коли можна використовувати локальне сховище, але це єдина річ, про яку я можу подумати. Чи знаєте ви, де він може бути корисним?


  Це єдиний випадок використання, який я бачу для цієї функції, є безпечним коментарем у блозі, як я описав вище. Це скоріше зручність і вигода UX, а не SEO.

  Нижня лінія

  Загалом, користь від використання HTML5 насправді досить складна. Принаймні з точки зору безпосереднього впливу, але він, безперечно, має трюк або два в його рукаві, що допоможе SEO також. На момент написання цієї статті не потрібно повторно проектувати свій сайт лише тому, що це не зроблено з HTMl5, тому що ваші рейтинги не страждають лише від того, що ви не використовуєте HTML5.

  Ви можете використовувати Чи можна використовувати сайт, щоб перевірити, які функції можна використовувати в певних браузерах. Отже, це свого роду посилання на сумісність із браузером.

  Зміст повідомлення блогу базується як на моєму дослідженні, так і на особистому досвіді, який я отримав від роботи в технічній підтримці. Що ви думаєте про мій висновок про HTML5 і SEO?

  Фото: "Ковбой" Бен Альман через photopin куб

  Але чи існує HTML5 SEO?
  Я маю на увазі останню версію HTML, настільки просунуту з точки зору SEO, що ми можемо прийняти її як окреме поле в SEO?
  Чи не так ви думаєте?
  Як ти гадаєш?
  Чи знаєте ви, де він може бути корисним?
  Що ви думаєте про мій висновок про HTML5 і SEO?

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ